Duterte به ارائه ‘میلیون’ به عنوان جایزه در بعد نظامی و مسابقه

MILITARY DRILLS. President Rodrigo Duterte salutes the participants of the 1st Presidential Silent Drill Competition at the Quirino Grandstand in Manila on December 20, 2019. Malacañang file photo

نظامیان. رئیس جمهور رودریگو Duterte ادای احترام شرکت کنندگان در 1st ریاست جمهوری سکوت در تمرین رقابت در Quirino جایگاه در مانیل در تاریخ 20 دسامبر 2019. Malacañang فایل عکس

مانیل فیلیپین – رئیس جمهور رودریگو Duterte گفت: او را جمع آوری خبر در بعد نظامی و رقابت – به لحن میلیون نفر – به عنوان او تکرار گفتن خدمات نظامی به برگزاری روزانه آموزش عمومی به مردم “احساس امنیت.”

“من می خواهم مردم را به دیدن سربازان و پلیس انجام تمرین در هر روز است…. آن را می دهد مردم احساس امنیت و افتخار (sic) برای دیدن یکنواختی در وزن هنگامی که نظامیان آن را انجام دهد” Duterte گفت: نظامی بالا برنج و وزیر دفاع Delfin Lorenzana در مراسم تغییر فرماندهی جدید ریاست جمهوری گروه امنیتی (PSG) فرمانده در Malacañang پارک در روز شنبه, مارس 25.

“واقعا نمی تواند تقلیدی اما شما باید به چین بوده و شما را دیده اند مته که نظامی نشان می دهد به مردم هر روز” Duterte اضافه شده توصیف که در آن او فکر کردم برای ریاست جمهوری سکوت مته رقابت که او راه اندازی شد در ماه دسامبر گذشته.

برای دور بعدی مسابقات Duterte گفت: او را در بالا بردن جایزه به P1 میلیون و یا حتی به P3 میلیون.

Gawin ninyo ‘یان. دسامبر نهایی خواهد بود یک میلیون. باشگاه مهندسان dagdagan کو پا ng دو میلیون نفر است. Dagdagan کو پا ng 3 میلیون,” او گفت:. (انجام این کار است. دسامبر نهایی خواهد بود یک میلیون. شاید من اضافه خواهد شد دو میلیون نفر است. من اضافه خواهد شد 3 میلیون نفر است.)

به صندوق خود ایده Duterte گفت: او را به نوبه خود به او “بسیاری از دوستان که ثروتمند” و همکلاسی “که واقعا از آن ساخته شده.”

در تاریخ 20 دسامبر 2019 کادتها از مدارس مختلف پلیس و نظامی نشان داد در نظامی-تمرینات سبک را در اولین انتخابات ریاست جمهوری سکوت در تمرین رقابت در Quirino جایگاه در مانیل.

در طول این رویداد Duterte دستور داد نیروهای مسلح فیلیپین (AFP) شروع به انجام چنین دریل روزانه به افتخار قهرمان ملی خوزه ریزال که افتخار یک بنای برج در luneta اضافه در مانیل.

روز بعد به خبرگزاری فرانسه گفت: این امر با رعایت نظم و شکل یک چرخش طرح در میان آن واحد است. از شنبه با این حال روزانه دریل هنوز به تحقق.

Duterte تا به حال از قلم یادبود مراسم 34 سالگرد EDSA مردم قدرت انقلاب در روز سه شنبه.

در حال حاضر در تغییر از مراسم در Malacañang شد سناتور Imee مارکوس دختر از اواخر دیکتاتوری فردیناند مارکوس بود که سرنگون توسط قیام در سال 1986.

فیلیپین ارتش سرهنگ عیسی Durante III جایگزین سرتیپ خوزه Eriel Niembra به عنوان PSG فرمانده گروه. PSG است که نزدیک به نیروهای امنیتی برای وقت و سابق رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و بازدید از سران دولت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im