Duterte به دنبال پول بیشتر برای gov نمی coronavirus پاسخ

IN NEED. Some 18 million poor families are supposed to receive government aid to help them cope during the coronavirus outbreak. Photo by Alecs Ongcal/Rappler

در نیاز. برخی از 18 میلیون خانواده های فقیر قرار است برای دریافت کمک های دولتی برای کمک به آنها در مقابله طول شیوع کروناویروس. عکس Alecs Ongcal/Rappler

مانیل فیلیپین – نزدیک به یک ماه به Luzon مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus رئیس رودریگو Duterte گفت: سرمایه گذاری, منشی, کارلوس Dominguez III برای اطمینان بیشتر وجوه در دسترس بود برای دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

در اواخر شب سخنرانی در روز دوشنبه 6 آوریل Duterte گفت: P100 میلیارد به تازگی منتشر شده برای دولت اجتماعی بهبود برنامه نمی خواهد به اندازه کافی به گذشته از طریق این ماه است.

این P270 میلیارد زودتر برنامه ریزی و تخمین زده می شود به عنوان کمک برای خانواده های کم درآمد بود و به همین ترتیب “کافی نیست,” او اضافه شده است.

“من در تماس با وزیر مالیه برای تولید [بودجه]. Magnakaw ka manghiram ka wala akong pakialam. تولید mo ‘یونگ پرا,” Duterte گفت.

(من در تماس با وزیر مالیه برای تولید بودجه. سرقت و یا قرض گرفتن برای من مهم نیست. تولید پول است.)

تحت Bayanihan قانون Duterte دولت اختصاص داده است برخی از P200 میلیارد دلار کمک به فیلیپینی بیشتر تحت تاثیر مستند اقدامات است.

این زیر بخش 4(c) که به تازگی امضا قانون که اعلام کرد که 18 میلیون خانواده های فقیر را دریافت خواهد کرد,P5, 000 به P8,000 یک ماه تا دو ماه و یا در آوریل و مه.

بودجه مورد نیاز است با توجه به پول نقد نیاز منتشر خواهد شد به خانواده بلافاصله. Duterte قبلا توضیح داده شده این کمک در میان شیوع به عنوان دولت “بزرگترین و وسیع ترین” حمایت اجتماعی برنامه در تاریخ این کشور است.

در سخنرانی خود در روز دوشنبه Duterte گفت: همچنین با موافقت کاویته فرماندار Jonvic Remulla درخواست تجدید نظر شامل خانواده های طبقه متوسط در استان در دولت ملی اجتماعی بهبود برنامه.

با وجود این رئیس جمهور گفت: نبود بودجه کافی برای آنها عبارتند از.

دولت تا کنون قرض P300 میلیارد از Bangko Sentral ng فیلیپین.

فیلیپین نیز امن $3 میلیون گرانت (P45 میلیون) از بانک توسعه آسیاییبا بودجه عمدتا به صورت اضطراری تجهیزات پزشکی و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی.

این دولت فیلیپین نیز دریافت خواهد کرد $100-میلیون (P520 میلیون) سریع وام از بانک جهانی که اجازه خواهد داد که وزارت بهداشت به تهیه تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و سطح شیب دار تا این کشور در testing ظرفیت و آمادگی برای مقابله با شیوع.

همانطور که از دوشنبه, فیلیپین دارای 3,660 coronavirus موارد با 163 کشته و 73 بهبود.

در سراسر جهان coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 70,000, در حالی که بیش از 1.2 میلیون نفر آلوده شده اند در بیش از 191 کشور و سرزمین. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de