HEALTH PRECAUTIONS. Metro Manila commuters wear face masks as protection from the novel coronavirus on February 3, 2020. Photo by Jire Carreon/Rappler

سلامت اقدامات احتیاطی. مترو مانیل مسافران پوشیدن ماسک صورت به عنوان حفاظت از رمان coronavirus در فوریه 3 سال 2020 است. عکس Jire Carreon/Rappler

مانیل فیلیپین – رئیس جمهور رودریگو Duterte در دوشنبه, فوریه 3, گفت که دولت را تهیه ماسک صورت برای فیلیپینی به عنوان انبارهای فولاد ماسک صورت شد تهی میان ترس بیش از این گسترش 2019 رمان coronavirus.

Duterte اعلام کرد پس از برگزاری یک جلسه با اعضای کابینه در مورد دولت فیلیپین در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس.

“توسط دولت انجام کاری را به خرید بیشتر برای محافظت بیشتر ؟ بله, ما در حال انجام آن (تهیه ماسک). ما فقط نشسته اینجا. ما باید منابع آمدن” Duterte به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در Malacañang سه شنبه شب ،

هراس از خرید. پس از وزارت بهداشت و درمان تایید اولین مورد از coronavirus در فیلیپین در ژانویه 30, فیلیپینی مسابقه به داروخانه ها برای خرید ماسک صورت از ترس از ابتلا به ویروس.

در مناطق مانند شهر سبو تامین کنندگان مجبور شدند به جیره ماسک در حالی که داروخانه ها اجرا “یک جعبه در هر فرد” سیاست برای جلوگیری از احتکار. در مترو مانیل افراد نیز خالی از داروخانه ها و عرضه های پزشکی فروشگاه’ قفسه از ماسک باعث شد پلیس به اعزام پرسنل به مدیریت جمعیت.

با این وجود سازمان بهداشت جهانی گفت که ماسک مورد نیاز نیست توسط افراد سالم و بدون علائم تنفسی.

کمرنگ جلوه دادن شیوع. در ضمن Duterte عنوان گسترش این رمان coronavirus به این کشور گفت: مردم را “هیستری” بیش از این ویروس بی جا بود.

“این coronavirus است که موجب ترس مردم بیش از همه. پاسخ از مردم از گزارش اولیه از coronavirus تقریبا هیستریک که واقعا وجود دارد بدون نیاز به آن در واقع” Duterte گفت.

“چرا شما باید هیستریک? چرا شما فقط رفتن به بیمارستان و باید خود را درمان می شود؟,” او اضافه شده است.

تا کنون وزارت بهداشت تایید کرده است دو مورد از رمان coronavirus در فیلیپین. روز دوشنبه مقامات بهداشت گفت: آنها همچنین نظارت بر 80 نفر از افراد تحت بررسی برای ویروس.

فیلیپین ثبت نخستین مرگ ناشی از رمان coronavirus خارج از چین در 44 ساله چینی که در سفر به فیلیپین از ووهان. مرد کشور دوم مورد تایید شده از رمان coronavirus و همراه اول بیمار 38 ساله چینی ،

همانطور که از دوشنبه ویروس کشته 362 نفر و آلوده بیش از 17000 نفر در سراسر جهان. – Rappler.com

دیگر اخبار شما می توانید استفاده کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de