Duterte رد مذاکرات صلح با CPP-NPA: “هیچ تر مذاکرات به بحث در مورد’

TALKS OVER. President Rodrigo Duterte updates the nation on the government's efforts in addressing the coronavirus disease on April 27, 2020. Malacañang photo

مذاکرات بیش از. رئیس جمهور رودریگو Duterte به روز رسانی این کشور در تلاش های دولت در پرداختن به بیماری کروناویروس در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. Malacañang عکس

مانیل فیلیپین – رئیس جمهور رودریگو Duterte در دوشنبه 27 آوریل رد هر گونه امکان پیگیری مذاکرات صلح با چپ پس از گزارش از سربازانی که کشته شدند در درگیری های اخیر با افراد جدید ارتش (NPA) شورشیان.

“این یک چیز غم انگیز بدانید که mga sundalo ko pinapapatay (که سربازان من در حال کشته شدن هستند) حتی در هنگام انجام محترم ترین کار به همراه دولت و کارگران ارائه پول و غذا” Duterte گفت: در یک آدرس به عنوان او به روز ملت به دولت در آخرین واکنش به شیوع کروناویروس.

“من در مورد این غم اما همیشه وجود دارد یک بار برای حساب. هیچ بیشتر در مذاکرات صلح مورد بحث است. من نمی خواهد و هرگز آماده برای هر دور از مذاکرات,” او اضافه شده است.

رئيس جمهور در زمان و موقعیت این روز پس از او راه اندازی یک دور تازه از tirades در برابر NPA و دوباره هشدار داد او را اعلام حکومت نظامی – تهدید او ساخته شده است که چندین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر.

Durterte زودتر استناد یک اتهام کمین که به کشته شدن دو سرباز در شفق قطبی, استان آخرین, مارس 21 و به آنها کمک در توزیع رفاه اجتماعی یارانه.

رئیس جمهور گفته بود که قبل از او “اعتقاد” نظامی دلایل رد یک پیشنهاد برای از سرگیری مذاکرات صلح با ارسال برخی از زمان بین اواخر سال 2019 به اوایل سال 2020 است.

رئیس جمهور معکوس در مذاکرات صلح آمد ماه پس از ارسال کار, منشی, سیلوستر Bello III به هلند به صحبت کردن با تبعید کمونیست شورشی رهبر خوزه ماریا “Joma” سیسن در یکی از آخرین تلاش برای احیای مذاکرات صلح.

در آن زمان Duterte گفت که “آخرین کارت” در مبادله صلح با حزب کمونیست فیلیپین (CPP) و خود را مسلح جناح های NPA پس از به طور رسمی پایان دولت مذاکرات صلح با چپ در نوامبر 2017.

در حالی که هر دو طرف اعلام آتش بس در ماه دسامبر تا راه را برای مذاکرات رسمی هر گونه امکان مذاکرات bogged پس از Duterte و سیسن نمی تواند توافق در یک محل.

Duterte اصرار داشتند آن را باید در فیلیپین در حالی که سیسن گفت: باید آن را در هر نقطه اما در کشور ترس او را دستگیر کردند که او در سرزمین اصلی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im