Duterte سفارشات FDA, DOST به دو نیروی کار 24 ساعت

EXPAND OPERATIONS. President Rodrigo Duterte holds a meeting with members of the Inter-Agency Task Force on the Emerging Infectious Diseases on April 27, 2020. Malacañang photo

گسترش عملیات. رئیس جمهور رودریگو Duterte دارای یک جلسه با اعضای درون سازمان نیروی کار در حال ظهور بیماری های عفونی در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. Malacañang عکس

مانیل فیلیپین – مانع قرار است کارهای عقب افتاده در عملیات برای پاسخ به شیوع کروناویروس رئیس رودریگو Duterte دستور داد غذا و داروی آمریکا (FDA) به عنوان بخش علم و تکنولوژی (DOST) به استخدام کارگران بیشتر و سطح شیب دار تا سازمان فعالیت های.

Duterte به این بخشنامه در آدرس شب دوشنبه, مارس 27 اضافه کرد که او نیز می خواست از سازمان های دولتی برای گسترش عملیات خود را برای 24 ساعت. رئیس جمهور با صدور دستور در نور قرار “شکایت” بیش از تاخیر در FDA بدون ارائه جزئیات دیگر.

Iyong sabi ko ما هستند نه عامل عادی نبرد شرایط…. ما عامل در یک بحران. کایا sabi ko FDA و ‘یونگ کی پسر بچه, منشی, sa DOST مجله-doble sila ng تائو. و FDA pati ‘یونگ mga آزمایشگاه ng DOST…دفاتر خود را باید اجرا 24 ساعت,” Duterte گفت.

(من گفت: ما نه عامل عادی نبرد شرایط…. ما عامل در یک بحران. به همین دلیل من گفتم به FDA و به پسر وزیر DOST که آنها باید از خود مردم است. و FDA و آزمایشگاه های DOST…دفتر خود را باید اجرا 24 ساعت.)

Duterte پیشنهاد استخدام بیشتر پزشکی و تکنسین های اخیر فارغ التحصیلان از مدارس پزشکی همراه با سایر کارکنان بهداشتی.

“اگر شما می خواهید خود را برای ارائه خدمات داوطلبانه من مجاز این دو…itong dalawang opisina FDA pati ‘یونگ DOST (این دو دفتر FDA و DOST) برای استخدام به همان اندازه به عنوان بسیاری که مورد نیاز خواهد بود para magmadalian (به تبع) و برای فعال کردن سازمان های به روز و شب کار,” او گفت:.

چرا این مهم است. این دو سازمان باید نقش مهم در کشور coronavirus پاسخ و اغلب کار به تکمیل یکی دیگر از تلاش های.

در خصوص FDA تصویب و تنظیم تست کیت و تجهیزات پزشکی و داروهای مورد استفاده قرار گیرد زمانی که درمان coronavirus بیماران.

در همین حال DOST ایدز در تلاش به سطح شیب دار تا, تست, توسعه مطالعه و فرم های جدید درمان و شیپور خاموشی دانشمندان و محققان به توسعه به شدت مورد نیاز تجهیزات مانند دستگاه تهویه مصنوعی است که می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی از coronavirus بیماران.

فیلیپین تا کنون ثبت شده 7,777 تایید coronavirus موارد از جمله 511 مرگ و میر و 932 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de