Duterte آتش سوزی PACC کمیسر لونا برای هل دادن پروب در مقابل Robredo

FIRED. President Rodrigo Duterte fires Presidential Anti-Corruption Commission (PACC) Commissioner Manuelito Luna (L). File photo by LeAnne Jazul/Rappler

از کار اخراج شدند. رئیس جمهور رودریگو Duterte آتش سوزی ریاست جمهوری مبارزه با فساد کمیسیون (PACC) کمیسر Manuelito لونا (L). فایل عکس زیبا Jazul/Rappler

مانیل فیلیپین – رئیس جمهور رودریگو Duterte در جمعه 3 آوریل اخراج ریاست جمهوری مبارزه با فساد کمیسیون (PACC) کمیسر Manuelito لونا پس از دومی می خواستم یک کاوشگر در برابر معاون رئیس جمهور Leni Robredo را در تلاش های امدادی در طول شیوع کروناویروس.

“از این لحظه او دیگر در ارتباط با دولت” Duterte گفت: در اواخر شب سخنرانی در روز جمعه.

لونا قبلا منتشر شده بیانیه ای گفت: اداره ملی تحقیقات باید بررسی Robredo برای “رقابت” با دولت ملی در طول رمان شیوع کروناویروس.

لونا ناراضی با Robredo از تلاش برای کمک به frontliners پیشنهاد کرد که معاون رئیس جمهور اقدامات “رقابت با یا محاسبه به تضعیف ملی تلاش های دولت در این وقت اضطراری برای بهداشت عمومی یا ملی شوم.”

این حادثه مشتعل موجی از واکنش باعث PACC به فاصله خود از لونا. PACC رئیس کشتی فرنگی Belgica رفت تا آنجا که انتشار خود بیانیه disowning لونا حرکت می کند به عنوان انعکاسی از کل کمیسیون.

Duterte در شب جمعه, مشت کردن لونا گفت Robredo درست بود به دنبال کمک از اهدا کنندگان خصوصی.

Mayroon تلہ گنگ taong گاگو. سی Leni خواستار شد در بخش خصوصی…maghingi siya ng tulong. تاما ‘یان. Maghingi ng ka tulong sa kapwa تائو,” Duterte گفت.

Ngayon ممکن است تائو na abogado sa PACC کمیسر Manuelito لونا. ذوق نیا paimbestiga سی Leni کونگ bakit siya نق نقو-درخواست. Anak ng ka– کایا nung narinig ko, sabi ko, ‘آتش او را, “او اضافه شده است.

(برخی از مردم واقعا احمقانه است. Leni شد با دعوت از بخش خصوصی برای درخواست کمک. درست است. درخواست کمک از افراد دیگر است. در حال حاضر وجود دارد این وکیل یک PACC کمیسر Manuelito لونا. او می خواست Leni بررسی برای درخواست. یک– وقتی شنیدم که به من گفت: “آتش او را.”)

Robredo را از طریق او را پرچمدار مبارزه با فقر برنامه انگت Buhay شده است درخواست کمک های مالی برای ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت COVID-19 استخراج کیت برای موسسه تحقیقات طب گرمسیری, مواد غذایی برای پلیس و سربازان در ایست های بازرسی و رایگان خوابگاه برای frontliners.

Robredo خودش کنار خار لونا برای تماس پروب به دفتر او کار ارسال یک GIF خودش کوه در می رم از او گرفت و گفت که کار بیشتری باید انجام شود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im