Duterte گسترش GCQ در مترو مانیل تا 15 جولای تا

GCQ. A barangay worker disinfects the streets of Barangay 60 in Tondo, Manila. File photo by Inoue Jaena/Rappler

GCQ. یک barangay کارگر كشتن خیابان Barangay 60 در Tondo, Manila. فایل عکس Inoue Jaena/Rappler

مانیل فیلیپین – پس از قرار دادن مترو مانیل در زیر به طور کلی جامعه قرنطینه (GCQ) برای یک ماه رئیس جمهور رودریگو Duterte دوباره تمدید GCQ برای سرمایه منطقه حتی به عنوان coronavirus موارد رز در سه شنبه, ژوئن 30.

Duterte انعکاس وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو III اعلام کرد تصمیم گیری در یکشنبه, جولای 1, در اواخر شب تلویزیون آدرس پخش دقیقه قبل از 30 ژوئن به پایان رسید – قرار انقضای GCQ برای مترو مانیل و دیگر مناطق در کشور است.

مترو مانیل پیوست زیر مناطق تحت GCQ:

Luzon

 • Benguet
 • کاویته
 • ریزال

ویسیس

 • لیته
 • ارمک
 • Southern Leyte
 • مندو سیتی, Cebu
 • Lapu-Lapu City, Cebu
 • تلیسی شهر سبو
 • مینگلنیللا, Cebu
 • کنسلکین, Cebu

تنها سبو سیتی باقی مانده تحت افزایش جامعه قرنطینه (ECQ).

بقیه کشور قرار داده شده در زیر تغییر GCQ (MGCQ) – آرام ترین قرنطینه فاز که در آن حمل و نقل عمومی ممکن است رزومه در ظرفیت کامل عملیات ناهار خوردن در رستوران و سینما و سالن های ورزشی ممکن است بازگشایی در نیمی از ظرفیت و اجتماعات مجاز با محدودیت.

افزایش موارد

پیشتر در روز سه شنبه سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو گفت که توصیه درون سازمان نیروی کار جدید قرنطینه طبقه بندی شد و مورد بحث با رئیس جمهور در جلسه روز دوشنبه, ژوئن 29.

پیش از این تصمیم حداقل 3 دولت های محلی واحد (LGUs) به دادگاه تجدید نظر به IATF به استراحت محدودیت در مناطق خود. رقو گفت: تنها یک LGU می خواستم به سهولت قرنطینه پروتکل های.

زمانی که رئیس جمهور تصمیم خود را ، coronavirus موارد در کشور نقض 37,000-علامت روز سه شنبه. دومین تک روز افزایش 1,080 موارد آورده فعلی شمارش به 37,514.

از این موارد 858 شد “تازه موارد” – بالاترین تعداد تازه موارد ثبت شده در یک روز است. نصف و یا 430 موارد, آمد, از, Central Visayas که در آن سبو (شهر) واقع شده است.

تنها چند هزار نفر فیلیپین از دست رفته 40,000 موارد مثبت برآورد شده توسط دانشگاه فیلیپین OCTA محققان برای ژوئن 30.

اما تا محققان پیش بینی شده است که ویروس-آمار بیماران ممکن است به 60,000 به بیش از 70 ، 000 تا پایان ژوئیه اگر جامعه انتقال دارد باقی می ماند. محققان برتر این برآورد با استفاده از طیف وسیعی از مشاهده تولید مثل شماره (R) در کشور – پایان پایین تر از مشاهده R از 1.09 به طور متوسط در حال حاضر تحقیق از 1.28.

اما حتی به عنوان موارد رز یکی دیگر ثابت نگرانی جدی است اثر مستند در اقتصاد فیلیپین باعث آن را به کوچک و بیکاری به اوج.

Malacañang زودتر گفت که ملاحظات را “متعادل” به عنوان اقتصاد نیز نیاز به بازگشایی شد. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>