Duterte کنگره آمریکا برای ‘اورژانس قدرت’ به آدرس coronavirus شیوع

SPECIAL POWERS. President RodrigoDuterte presides over a meeting with the Inter-Agency Task Force for the Management of Emerging Infectious Diseases on March 16, 2020. Malacañang photo

قدرت های ویژه. رئیس جمهور RodrigoDuterte ریاست بیش از یک جلسه با درون سازمان نیروی کار برای مدیریت در حال ظهور بیماری های عفونی در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. Malacañang عکس

مانیل فیلیپین – رئیس جمهور رودریگو Duterte درخواست کنگره برای اعلام یک “اورژانس ملی” و کمک مالی اضطراری قدرت “لازم” به آدرس رو به رشد تعداد رمان coronavirus موارد در فیلیپین.

در یک سند دیده می شود Rappler, Duterte امضا شده در روز شنبه, مارس 21 اعلام شماره 933 تماس در کنگره به برگزاری یک جلسه ویژه در دوشنبه 23 مارس به تصویب یک لایحه برای این منظور است.

Malacañang گواهی نیاز به فورا تصویب یک لایحه است که اعلام اضطراری ملی و به Duterte قدرت “به طور موقت به سر می برد و یا مستقیم این عملیات را” خصوصی متعلق به نرم افزار و یا کسب و کار مورد نیاز برای رسیدگی به نیازهای عمومی در طول coronavirus اضطراری, در میان دیگران.

در میان دیگران مربوط مفاد گنجانده شده در این لایحه پیشنهاد شده به Duterte قدرت به “تغییر برنامه, reallocate و یک تراز” بودجه در سال 2022 بودجه و reallocate صرفه جویی در بخش های اجرایی از جمله دولت مالکیت و کنترل شرکت های بزرگ (GOCCs).

چه شود ؟ نامه ای به رئیس جمهور مجلس سنا ویسنت ستو سوم امضا شده توسط دبیر اجرایی سالوادور Medialdea نقل از بخش 15 ماده ششم قانون اساسی که اجازه می دهد تا رئیس جمهور را برای یک جلسه ویژه “در هر زمان.”

چرا لازم است ؟ این لایحه پیشنهاد به نقل از اعلامیه ملی اضطراری مورد نیاز است برای به حداقل رساندن گسترش بیشتر coronavirus و بلافاصله بسیج کمک و ارائه نیازهای اساسی برای خانواده های آسیب دیده از Luzon مستند.

همچنین به نقل نیاز به بلافاصله ارائه مراقبت های بهداشتی از قبیل آزمایش و درمان به بیماران مبتلا به COVID-19 و کسانی که مشکوک به داشتن بیماری است.

گذشته از این پیشنهاد گفت: اندازه گیری آن را نیز “امری ضروری برای اعطای Duterte “اورژانس قدرت موضوع به این محدودیت ها” به آدرس شیوع کروناویروس در فیلیپین.

چه چیز دیگری می کند این لایحه پیشنهاد ؟ هنوز unnumbered لایحه در مجلس سنا فرستاده شده توسط Malacañang به ستو نقل نیاز به اعلام اورژانس ملی به عنوان افزایش تعداد coronavirus موارد با وجود دخالت دولت افزایش می یابد به “اورژانس از ابعاد ملی است.”

این لایحه در صورت تصویب در آن شکل خواهد اعطای Duterte 18 قدرت بر اساس بخش 23 (2) ماده ششم قانون اساسی است. این ماده اجازه می دهد تا کنگره “در زمان جنگ و یا دیگر ملی اضطراری” به تصویب یک قانون اجازه رئیس جمهور به ورزش قدرت لازم برای رسیدگی به اهداف این لایحه پیشنهاد شده.

قدرت اعطا می شود به Duterte شامل اجازه می دهد او را به “به طور موقت به سر می برد و یا مستقیم این عملیات را” خصوصی متعلق به کسب و کار مورد نیاز برای رسیدگی به نیازهای عمومی در طول coronavirus اضطراری مانند هتل ها و حمل و نقل عمومی و مخابراتی.

کسب و کار این لایحه ذکر شده نیاز به خانه بهداشت کارگران و خدمت به مناطق قرنطینه و تجهیزات پزشکی. در ضمن حمل و نقل بود و نیاز به خدمات بهداشتی کارگران و ارتباطات از راه دور برای اطمینان از “بی وقفه کانال های ارتباطی بین دولت و مردم است.”

در این سناریو مدیریت هنوز هم حفظ شود توسط صاحبان کسب و کار گفت که هر چند آنها را تحت این جهت از رئیس جمهور و یا تعیین نماینده.

از آن خواهد شد تا به رئیس جمهور برای تعیین زمانی که تصاحب این است که دیگر مورد نیاز است.

در حالی که بخش 17 مقاله دوازدهم اجازه می دهد تا برای چنین تصاحب این بود ذکر شده به عنوان پایه و اساس چنین در این لایحه پیشنهاد شده.

در ضمن دیگر مجاز قدرت در این لایحه پیشنهاد شده عبارتند از: قدرت اجازه می دهد تا Duterte به انجام موارد زیر:

 • به حداقل رساندن گسترش coronavirus
 • اجازه تست از بيماران مشکوک
 • اطمینان دولت های محلی واحد (LGUs) دنبال پروتکل های ذکر شده توسط دولت ملی
 • اتخاذ اقدامات لازم برای جلوگیری از احتکار احتکار, قیمت دستکاری و شیوه های دیگر که بر عرضه مواد غذایی و کالاهای دیگر
 • انجام “در سریع ترین شیوه” تدارکات کالا چنین شخصی محافظ تجهیزات تست کیت و سایر لوازم پزشکی; آب و برق و مخابرات و سایر خدمات مورد نیاز برای راه اندازی قرنطینه مراکز اجاره ملک به خانه کارگران; استقرار تجهیزات پزشکی
 • وام نرخ پایین تر از علاقه و ذخیره مورد نیاز از موسسات وام
 • آزاد سازی کمک های مالی برای مشوق های تولید یا واردات لوازم مورد نیاز به آدرس شیوع کروناویروس
 • نیاز به کسب و کار به شرایط و اولویت بندی در قرارداد برای ارائه خدمات مورد نیاز به آدرس شیوع
 • تنظیم و محدودیت های بهره برداری از حمل و نقل در هر دو خصوصی و عمومی راه آهن و حمل و نقل هوایی و دریایی بخش
 • تنظیم ترافیک در تمام جاده ها و خیابان ها و پل ها; منع قرار دادن تا از موانع جاده
 • همچنان اجازه جایگزین مقدمات کار برای کارکنان دولت در قوه مجریه
 • حفظ و تنظیم توزیع برق, سوخت و انرژی و آب
 • یک تراز و تغییر برنامه بودجه دولت
 • مستقیم LGUs و GOCCs به “دوباره خود را در بودجه سالانه و برنامه ریزی مجدد اولویت های خود را مطابق با قوانین موجود” و قوانین به آدرس شیوع کروناویروس
 • “انجام چنین اقدامات دیگر که ممکن است معقول و لازم” به آدرس شیوع

انجام معامله ؟ در حالی که این لایحه می پرسد قدرت های گسترده ای داده می شود به Duterte آن هنوز به تصویب نظارت کنگره قبل از آن تایید شده است.

در یک پیام متنی به Rappler, ستو گفت: مقررات بحث برانگیز از جمله کسانی که اجازه می دهد Duterte به بیش از کسب و کار خصوصی نیست “پرواز در سنا است.”

“اصلی پیشنهاد این لایحه این است که برای توزیع نقدی به 16.5 میلیون خانواده به شدت نیاز به کمک” او گفت:.

ستو دوری این مفهوم است که قدرت های ویژه ای اگر اعطا شده به Duterte خواهد بود معادل به اورژانس قدرت گفت: کنگره رهبران و Malacañang “توافق” است که این مورد نیست در یک نشست ویژه برگزار شد شنبه.

“کاملا اشتباه (به می گویند آن است که اورژانس قدرت) چرا که دقیقا نقطه من در جلسه دیروز که این یک اورژانس قدرت لایحه. ما توافق کردیم که در آن است” ستو گفت.

اگر گذشت اعلام اضطراری ملی را برای دو ماه “و یا دیگر اگر این فاجعه همچنان ادامه دارد.” آن را نیز ممکن است برداشته زودتر از دو ماه با استفاده از یک انتخابات ریاست جمهوری اعلام و یا همزمان کنگره قطعنامه.

فیلیپین دارای شمارش حداقل 380 تایید coronavirus موارد از شب شنبه, مارس 21. جدید تعداد موارد تایید شده توسط بیش از 150 وزارت بهداشت شمارش در جمعه 20 مارس.

این موارد تایید شده عبارتند از: 25 کشته و 15 بهبود.

جهانی مرگ و میر ناشی از این بیماری پیشی گرفته است 11,000 در حالی که بیش از 271,600 مردم با آلوده شدند COVID-19 سراسر 164 کشور جهان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im