بانک هلندی ING نوشته های شیب دار شیرجه رفتن در Q1 سال 2020 سود خالص

ING. The bank's logo illuminated in Amsterdam, the Netherlands. Photo from Shutterstock

ING. بانک لوگو نورانی در شهر آمستردام هلند. عکس از شاتر

لاهه – هلند بانکی غول ING در جمعه, مه 8, ارسال شده 40% افت در سه ماهه 1 سود خالص به عنوان یک نتیجه از نوسانات بازار بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

نتایج آن بودند با اینحال بهتر از پیش بینی و اجرایی رالف Hamers تاکید کرد که این بانک تا به حال یک بنیان قوی هر چند این امر به دنبال یک بانک مرکزی اروپا توصیه به حالت تعلیق در پرداخت سود سهام حداقل تا اکتبر 1.

ING سود خالص کاهش یافت 40.1 درصد در 3 ماه اول سال به 670 میلیون یورو ($724 میلیون) از 1.1 میلیارد دلار در مدت مشابه یک سال قبل از آن بیانیه ای گفت:.

بود که “در نتیجه نوسانات بازار و انتظار می رود در آینده اقتصادی تاثیر COVID-19 همه گیر” به آن اضافه شده آن را رزرو 661 میلیون یورو در مقررات مربوط به پوشش بالقوه وام به صورت پیش فرض در ماه های آینده.

تحلیلگران به حال به طور متوسط انتظار می رود نتیجه خالص به در آمده و حتی پایین تر در حدود 411 میلیون یورو و با توجه به هلندی, رسانه های ذکر شده توسط Bloomberg news agency.

“به عنوان یک جهانی عامل بانک ING تحت تاثیر قرار است در تعدادی از راه های” Hamers توضیح داد.

بانک “قابل ملاحظه ای افزایش وام از دست دادن تأمین از جمله تأمین برای تاثیر وخامت اقتصاد کلان محیط زیست,” او گفت:.

مجموع درآمد تضعیف فقط 1.4 درصد در ضمن به 4.5 میلیارد یورو در این بیانیه اضافه شده است.

نتیجه کلی “بود که به طور گسترده در خط با سال قبل دوره ما نشان داد پایدار خالص درآمد حاصل از بهره و قوی بهبود در هزینه و درآمد” مدیر عامل شرکت گفت.

“با توجه به عدم قطعیت در محیط فعلی ما نیاز به نگاه از نزدیک در ما هزینه پایه برای اطمینان حاصل شود که هزینه های ما مطلوب ما حمایت استراتژیک اولویت” Hamers اشاره کرد.

“در همان زمان ING است که به خوبی با حروف بزرگ و بسیار با ثبات بودجه پایه,” او گفت:.

ING کارکنان در اطراف 53,000 و در حال حاضر در بیش از 40 کشور جهان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de