دورهام گزارش بررسی اینکه آیا سازمان سیا نکردن اطلاعات از FBI در روسیه پروب

اخبار و تحلیل

آمریکا وکیل جان دورهام وظیفه نگاه به ریشه های اف بی آی “Crossfire طوفان” تحقیقات در حال حاضر “بررسی سیا مقاومت های روسی اسرار” با توجه به Feb. 13 گزارش در نیویورک تایمز.

با توجه به مقاله “دورهام به نظر می رسد به دنبال یک نظریه که C. I. A. تحت آن مدیر سابق John O. برنان حال تصور قبلی در مورد روسیه و یا در تلاش بود برای رسیدن به یک نتیجه خاص—و nefariously تلاش برای نگه داشتن سازمان های دیگر از دیدن تصویر کامل مبادا آنها با این هدف است.”

علاوه بر این دورهام گزارش شده است که به دنبال “آیا و چگونه اطلاعات از دولت های خارجی و یا C. I. A. بازی هیچ نقشی در تحریک سوء ظن در F. B. I. مورد تهمت کمپین لینک کلیک کنید برای روسیه است.”

آن قبلا گزارش شده است که دورهام بود و انتظار می رود به دنبال مصاحبه با برنان به عنوان به خوبی به عنوان مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده, پس از گسترش تحقیقات خود را.

برنان نقش را در انتشار اطلاعاتی خارجی

در اواخر 2015, بریتانیا ستاد ارتباطات دولتی (GCHQ) درگیر شد, در جمع آوری اطلاعات در مورد آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انتقال آن به ایالات متحده است. به GCHQ بریتانیا معادل ایالات متحده آمریکا آژانس امنیت ملی (NSA).

برنان به نظر می رسد که نقش مهمی در عبور غیر رسمی اطلاعاتی خارجی—عمدتا از انگلستان بلکه از دیگر پنج چشم اعضای مانند استرالیا—به اف بی آی است.

برنان اظهار داشت که در طول 23 می 2017 در کنگره شهادت:

“من مطمئن ساخته شده است که هر چیزی که مربوط به ایالات متحده افراد از جمله هر چیزی مربوط به افراد درگیر در مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین به اشتراک گذاشته شده با [FBI],” برنان گفت: در شهادت او.

برنان همچنین اظهار داشت که اطلاعاتی که به کمک ایجاد FBI تحقیقات:

“من آگاه بود از هوش و اطلاعات در مورد تماس های بین مقامات روسیه و آمریکا افراد که نگرانی در ذهن من در مورد اینکه آیا یا نه آن دسته از افراد بودند همکاری با روسها و یا در یک witting یا بی خبر, مد, و آن را در خدمت به عنوان پایه ای برای اف بی آی تحقیقات برای تعیین اینکه آیا چنین تبانی [یا] همکاری رخ داده است” برنان گفت.

به گزارش نیویورک تایمز یک منطقه خاص تمرکز برای دورهام است که جامعه اطلاعاتی بر ارزیابی یا ICA بود که در آخرین گزارش سه تولید شده توسط برنان و زننده و شد منتشر شده در تاریخ Jan. 6, 2017.

گزارش نهایی “ارزیابی روسیه فعالیت ها و اهداف در سال های اخیر ایالات متحده در انتخابات” به طور قابل توجهی رو به ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبانی با روسیه به حوزه عمومی. قابل توجه Adm. مایک راجرز که در زمان مدیر آژانس امنیت ملی علنا عقیده داشت از یافته های ICA اختصاص آن تنها در حد متوسط سطح اعتماد به نفس.

وزارت دادگستری (DOJ) بازرس کل Michael Horowitz, به تازگی مشخص شد که با وجود اطمینان مکرر توسط اعضای جامعه اطلاعاتی به خلاف “اطلاعات تایید نشده از استیل پرونده”—با اشاره به مخالفت تحقیقات برای هیلاری کلینتون در کمپین و کمیته ملی حزب دموکرات—مورد استفاده قرار گرفت “در بین ارزیابی روسیه از دخالت در ایالات متحده در سال 2016 انتخابات است.”

هوروویتس آیا توجه داشته باشید که سازمان سیا بود تا حدودی تمایلی به عبارتند از: کریستوفر استیل گزارش در ارزیابی های خود را اما که “اف بی آی از جمله [کارگردان جیمز] Comey و [معاون مدیر اندرو] McCabe به دنبال شامل گزارش در ICA [جامعه اطلاعاتی ارزیابی].”

در حالی که برنان علنا تکذیب کرد با استفاده از پرونده برای ICA او ضمیمه دو صفحه خلاصه ای از پرونده به جامعه اطلاعاتی ارزیابی است که او همراه با زننده و Comey تحویل به رئیس جمهور باراک اوباما در ژانویه. 5, 2017.

با توجه به هوروویتس سابق FBI مدیر James Comey گفت که برنان و زننده “فکر آن را به اندازه کافی مهم و سازگار به اندازه کافی است که آن را باید به عنوان بخشی از بسته در برخی از راه, و به طوری که آنها آمده بودند تا با این ایده به یک [پیوست].”

برنان ادعا کرده است که او را نمی بینم پرونده تا “بعد” در سال 2016. او همچنین اظهار داشت: در کنگره شهادت که سیا تکیه می کنند نیست استیل پرونده و که آن را “نه به هیچ وجه مورد استفاده به عنوان پایه ای برای جامعه اطلاعاتی ارزیابی که انجام شد.”

این ادعای مقابله شد در جولای 16, 2018, شهادت, سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه که پس از بحث و گفتگو صورت گرفت در مورد برنان اوت 2016 جلسه از آن ایالت و سناتور ” هری رید:

Rep. علامت مراتع: “ما اسناد و مدارک که نشان می دهد که در این جلسه پرونده ذکر شده بود و به هری رید و سپس بدیهی است که ما در حال رفتن به باید به مکالمات. می کند که تعجب شما که مدیر برنان خواهد بود آگاه [پرونده]?”

لیزا صفحه: “بله آقا. چون با همه به دلیل صداقت و اگر مدیر برنان – پس ما رو که اطلاعات را از منبع ما درست است ؟ FBI کردم این اطلاعات از منبع ما. اگر سازمان سیا بود منبع دیگری از اطلاعات که من نه از آن آگاه و نه سازمان سیا ارائه آن را به ما اگر آنها را انجام داد.”

روسیه منبع

نیویورک تایمز اشاره می کند که طی چند ماه “دورهام و تیم خود را بررسی کرده و ایمیل در میان یک گروه کوچک از هوش تحلیلگران از چندین سازمان از جمله C. I. A. F. B. I., و, آژانس امنیت ملی کار می کرد که با هم به بررسی روسی عملیات.”

دورهام به گزارش مصاحبه این تحلیلگران است و به طور خاص متمرکز بر اطلاعات است که سازمان سیا گزارش اقدام به خودداری از سازمان های دیگر—از جمله هویت و قرار دادن یک سیا منبع در داخل کرملین.

در این مقاله به ذکر است که هوش تحلیلگران در NSA می خواستم به دانستن بیشتر در مورد “هویت” و قرار دادن” خاص روسی, منبع, منظور “به وزن و اعتبار خود را از اطلاعات است.” اما با توجه به مقاله سیا “در ابتدا تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد روسیه هویت اما در نهایت کوتاه آمد.”

اطلاعات در مورد اتهام روسیه جاسوسی سیا برای اولین بار در گزارش سپتامبر سال 2019 توسط نیویورک تایمز و تمرکز مقاله بار عصر.

نیویورک تایمز که در مقاله ای که منبع بود “خارج از آقای پوتین دایره درونی اما دیدم او را به طور منظم و دسترسی به سطح بالا کرملین تصمیم گیری — به راحتی ساخت منبع یکی از آژانس با ارزش ترین دارایی.”

اما در این مقاله نیز اشاره کرد که وجود دارد برخی از شک و تردید در سازمان سیا. پس از امتناع از استخراج در اواخر سال 2016 برخی از مقامات در سازمان سیا “تعجب که آیا خبرچین تبدیل شده بود و تبدیل شده بود به دو عامل مخفیانه خیانت آمریکایی خود را گرداننده.”

سازمان سیا روسی منبع ظاهرا به شدت مورد توجه برنان که احساس هویت منبع بسیار مهم بود که به گفته نیویورک تایمز مقاله او “نگه داشته و اطلاعات را از عمل از رئیس جمهور باراک اوباما روزانه مختصر در 2016.”

“به جای آقای برنان ارسال جداگانه گزارش های اطلاعاتی بسیاری مبتنی بر منبع اطلاعات در ویژه پاکت مهر و موم شده به دفتر بیضی” با توجه به این مقاله است.

اما ماهیت این منبع افزایش قابل توجهی برخی از سوالات. به عنوان مثال اگر منبع بود و در واقع بسیار قرار می گیرد که چرا پس از آن بود که ایالات متحده تا به ظاهر بد آگاه در مورد بسیاری از سیاست خارجی روسیه اقدامات به خصوص در سوریه و یا کریمه که روسیه به زور ضمیمه شبه جزیره از اوکراین ؟

و اگر این دارایی بود و در واقع بسیار قرار داده شده چگونه است که روسیه قادر به هک DNC سرور و استخراج ایمیل های خود را بدون سازمان سیا پیشبرد دانش از اتهام روسیه ،

یک ماه ژوئن 2017 مقاله ای از واشنگتن پست قبلا در لمس وجود یک روسی “منبع” و اشاره کرد که برنان دریافت کرده بود “یک هوش بمب, گزارش برگرفته از منابع درون دولت روسیه که دقیق ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را به دخالت مستقیم در یک کمپین اینترنتی برای اخلال و بی اعتبار ساختن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.”

پست اشاره کرد که “هوش اسیر پوتین دستورالعمل های خاص در این عملیات را بی پروا اهداف—شکست و یا حداقل آسیب نامزد دموکرات هیلاری کلینتون و کمک به انتخاب او حریف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این همان اطلاعاتی است که برنان گزارش منتقل “در ویژه پاکت مهر و موم شده به دفتر بیضی.” به عنوان پست اشاره کرد: “با وجود هوش سیا در حال تولید سایر سازمان ها شد و آهسته تر به تایید یک نتیجه گیری است که پوتین شخصا هدایت عملیات و می خواستم برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

وجود دارد یکی دیگر از مشکل قابل توجهی نیز هست. این Mueller, گزارش, پس از طولانی دو سال تحقیق به این نتیجه رسیدند که هیچ شواهدی وجود دارد که برگ برنده های کمپین تبانی با روسیه در نتیجه اثبات یک بخش کلیدی از اتهام روسیه فعالیت های نادرست.

آیا سیا خودداری اطلاعات از FBI?

یکی دیگر از گزارش منطقه تمرکز برای دورهام است که با توجه به اطلاعات خام بود که در سازمان سیا در اختیار داشتن. اگر چه آن را کاملا روشن چه این اطلاعات به نظر می رسد وجود برخی از اختلاف نظر بر سر اینکه آیا سازمان سیا مورد نیاز “برای فیلتر کردن داده ها به ماسک نام و شناسایی دیگر جزئیات در مورد آمریکایی ها و آمریکایی سازمان” قبل از توزیع اطلاعات به تحلیلگران در آژانس امنیت ملی (NSA).

سازمان سیا بود, بنا به گزارش این استدلال در حمایت از پوشش یک محدودیت است که می توانست تحلیل دشوار است برای NSA تحلیلگران. دریدن قوانین و مقررات “اجازه استثنا در موارد که در آن هویت های لازم برای درک اطلاعات است.”

اختلاف نظر بین سازمان سیا و NSA تحلیلگران بیش از این نیاز به نام ماسک به نظر می رسد به طور بالقوه مظنون و رویداد خاص با توجه به این گزارش سطح unmaskings که صورت گرفت در طول دومی بخشی از دولت اوباما.

این مستند در 27 ژوئیه 2017, نامه فرستاده و سپس خانه هوش رئیس کمیته Devin Nunes (R-کالیفرنیا.) سپس مدیر اطلاعات ملی دن کت و اشاره کرد “فعلی و سابق دولت تا به حال دسترسی آسان به آمریکا اطلاعات شخصی که ممکن است که آنها با استفاده از این اطلاعات برای رسیدن به اهداف سیاسی و حزبی از جمله انتخابی ناشناس نشت اطلاعات است.”

Nunes ادامه داد: “این کمیته همچنین می داند که اوباما در دوران مقامات به دنبال هویت از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال مقامات در گزارش های اطلاعاتی. اما معنی داری توضیح ارائه شده توسط این مقامات که چرا آنها مورد نیاز و یا چگونه آنها را با استفاده از این ایالات متحده اطلاعات فرد و در نتیجه کمیته سمت چپ است با این تصور که این مقامات ممکن است با استفاده از این اطلاعات نادرست اهداف از جمله امکان نشت.”

علاوه بر اختلاف نظر در مورد unmaskings وجود دارد بنا به گزارش برخی از درگیری های داخلی بیش از “دسترسی به ایمیل های طبقه بندی نشده از مقامات آمریکایی که دولت روسیه قبلا هک شده از جمله در کاخ سفید و وزارت امور خارجه.”

مشخص نیست اگر که یک مرجع به دو DNC سرور یا ایمیل از ایمیل خصوصی سرور که کلینتون مورد استفاده در حالی که در وزارت امور خارجه.

نیویورک تایمز همچنین گزارش داد که یک خارجی متحد از ایالات متحده تا به حال “به دست آمده خود را کپی از پیام به سرقت رفته و ارائه درایوهای با دیگر تولید مثل از آنها را به دولت ایالات متحده.”

اف بی آی می خواستم به بررسی این ایمیل که بنا به گزارش ها شامل ایمیل از اوباما همراه با برخی از اعضای کنگره است. با توجه به مقاله “اوباما در کاخ سفید, مشاور, W. نیل Eggleston تصمیم گرفت که محققان باید باز کردن درایوهای با استناد به اجرایی امتیاز و امکان جدایی-از-قدرت داد و بیداد اگر F. B. I. sifted از طریق قانونگذاران’ پیام خصوصی.”

چندین پیام فرستاده سابق FBI agent پیتر Strzok بود که بخشی از Crossfire طوفان تحقیقات به نظر می رسد اشاره در برخی از inter-agency جنگ است. در ماه دسامبر سال 2016 Strzok ارسال یک متن به سابق FBI, وکیل, لیزا صفحه ای که خواندن “فکر می کنم ما خواهر را آغاز کرده اند که نشت مانند دیوانه. تکبر و نگران و سیاسی آنها در حال لگد زدن به اوردرایو.”

در مارس سال 2017 Strzok دوباره ساخته بالقوه اشاره به سیا در ایمیل اشاره کرد “من شروع به فکر می کنم آژانس کردم اطلاعات خیلی زودتر از ما فکر و مشترک نشده است آن را به طور کامل با ما. ممکن است توضیح دهید که این همه عجیب و غریب/به ظاهر نادرست منجر تمام این رسانه ها مردمی اند. نیز برجسته آژانس به عنوان منبع برخی از نشت.”

دورهام را بررسی حرکت رو به جلو

با توجه به یک Oct. 19, 2019, نیویورک تایمز مقاله دورهام در حال حاضر مصاحبه “حدود دو دوجین سابق و فعلی F. B. I. مقامات” و “تعدادی از مصاحبه ها نشان می دهد که آقای دورهام بررسی بیشتر طول بیش از پیش شناخته شده است.” این مقاله همچنین گزارش داد که دورهام تلاش بودند که با کمک “دو ارشد سابق F. B. I. عوامل” بودند که به کمک با نقد و بررسی.

علاوه بر ده ها تن از FBI مصاحبه دورهام تیم تحقیقاتی همچنین بنا به گزارش “سوال مقامات در دفتر مدیر اطلاعات ملی” اگر چه نخست به نظر نمی رسد شده اند در میان کسانی که مورد مصاحبه قرار گرفتند. بنا به گزارش ماموران اف بی آی کار می کرد که در آن Mueller تحقیق همراه با سیا عوامل درگیر در تیراندازی طوفان تحقیقات نیز در میان کسانی که به تازگی در مصاحبه با دورهام.

جدید ترین مقاله از نیویورک تایمز اشاره می کند که دورهام نیز مصاحبه “حدود یک و نیم دوجین فعلی و سابق مقامات و تحلیلگران در آژانس امنیت ملی از جمله آن مدیر سابق بازنشسته Adm. Michael S. راجرز در تابستان گذشته و دوباره در پاییز گذشته.”

با توجه به Dec. 20, 2019, مقاله از رهگیری راجرز در دیدار با دورهام “در موارد متعدد.” رهگیری اشاره کرد که در حالی که “این ماده از آن جلسات مشخص نیست راجرز همکاری کرده و به طور داوطلبانه.”

تعدادی از مصاحبه های انجام شده و همچنین گسترش دامنه نشان می دهد که دورهام شده است جمع آوری و در دسترس همه حقایق و شواهد و داده ها قبل از نزدیک شدن به مرکزی آمار و ارقام مانند برنان و زننده در پرس و جو خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetPragmatic slotlarıMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma hipercasino bedava bonus