دوقو می گوید به اندازه کافی آمبولانس به جرم حمل و تعطیل در Luzon

QUARANTINE. The community quarantine checkpoint at the border of Muntinlupa City and San Pedro, Laguna, causes a long standstill for commuters and motorists during the morning rush hour on March 16, 2020. File photo by Martin San Diego/Rappler

قرنطینه. جامعه قرنطینه ایست بازرسی در مرز مونتینلوپا گروه شهرستان سن پدرو, لاگونا, علل طولانی وقفه برای مسافران و رانندگان در طول صبح ساعت شلوغی در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. فایل عکس توسط مارتین سن دیگو/Rappler

مانیل فیلیپین – فیلیپین’ وزیر بهداشت گفت: در دوشنبه 16 مارس که به اندازه کافی وجود دارد آمبولانس در بیمارستان ها برای پاسخ به شرایط اضطراری پزشکی به عنوان حمل و نقل انبوه در Luzon تعطیل است در جزیره قرنطینه.

دولت ملی قرار می گیرد Luzon تحت “پیشرفته جامعه قرنطینه” را به عنوان کشور مورد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus ادامه به افزایش است. حداقل 140 موارد ثبت شده در فیلیپین با مرگ و میر 12.

Oo naman. لحاط naman ng ating ospital ay ممکن است ambulansiya. Maraming-marami ang ambulansiya ng صلیب سرخ بنابراین ما ما تکمیل آمبولانس با ظرفیت است که از صلیب سرخگفت:” وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو سوم در روز دوشنبه در درون سازمان نیروی کار جلسه توجیهی در Luzon قرنطینه.

(البته. همه ما در بیمارستان ها به آمبولانس. صلیب سرخ است بسیاری از ما ما تکمیل آمبولانس با ظرفیت است که از صلیب سرخ.)

Wala naman dahil گایا ng sinabi ko mayroon naman tayong sapat na خدمات آمبولانس (وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی نیست چرا که همانطور که گفتم ما به اندازه کافی آمبولانس),” او اضافه شده زمانی که فشار داده شده است.

نگرانی از در دسترس بودن از آمبولانس ها افزایش یافت و پس از آن اعلام شد که تمام اشکال حمل و نقل انبوه خواهد بود به حالت تعلیق در طول دوره قرنطینه. تعلیق را پوشش می دهد jeepneys, اتوبوس, مکان عمومی, ابزار خودروهای سدان-نقطه خدمات و motorycle تاکسی به نام چند.

وسایل نقلیه خصوصی مجاز به حرکت در اطراف Luzon اما تنها برای “نیازهای اساسی” که شامل خرید لوازم از مواد غذایی و بازارها و فروشگاه های مواد مخدر و یا بایگانی اطلاعات موسسات غذایی, در میان دیگران.

جداسازی مناطق

در حالی که ممکن است “عملیاتی” از ریه مرکز فیلیپین به عنوان یک “COVID-19 بیمارستان” هنوز مورد مطالعه قرار, ملی, دولت می خواهد دولت های محلی واحد (LGUs) برای راه اندازی جداسازی واحدهای خارج از بیمارستان برای بیماران مبتلا به خفیف بدون علائم این بیماری است.

“LGUs باید شناسایی و جداسازی واحد – این می تواند یک خانه خصوصی یک ساختمان یک مجتمع مسکونی برای بیمارانی که بدون علامت و یا [باید] علائم خفیف. این LGU می تواند جای که بیمار جای او و یا او را در انزوا واحد به طوری که بیمارستان ها می توانید تمرکز بر روی بیماران مبتلا به عوارض جدی,” وزیر کشور ادواردو Año گفت: در ترکیبی از انگلیسی و فیلیپینی در همان جلسه.

جزیره گسترده قرنطینه توسط دولت ملی در آخرین حرکت برای رسیدگی به افزایش موارد از رمان coronavirus در فیلیپین. مترو مانیل فیلیپین پایتخت منطقه قبلا قرار داده شده تحت یک “جامعه قرنطینه” اما مقامات بعدا متوجه شدم که متخلخل بازرسی نمی شد به اندازه کافی.

از روز شنبه وجود دارد 140 موارد تایید شده از رمان coronavirus در فیلیپین هر چند که تعدادی از فکر به نسبتا کم به دلیل تست است که به عنوان گسترده به عنوان در کشورهای دیگر.

هزاران نفر از rapid test, کیت هستند و بنا به گزارش ها در راه خود را به فیلیپین.

جهانی مرگ و میر در ضمن رسیده 6,501 با 3,213 از مرگ و میر در چین (به استثنای هنگ کنگ و ماکائو). تعداد موارد در سراسر جهان افزایش یافته است به 168,250, با بیش از 80,860 از عفونت در چین است. این ویروس به حداقل 142 کشور جهان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de