دوقو: ‘مشکلات’ در گزارش سیستم تاخیر در افشای coronavirus موارد

PH HEALTH CHIEF. Health Secretary Francisco Duque III answers questions from the media on February 4, 2020. Photo by Angie de Silva/Rappler

PH سلامت رئیس. وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو سوم پاسخ به سوالات از رسانه ها در 4 فوریه سال 2020 است. عکس انجی de Silva/Rappler

مانیل فیلیپین – وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو سوم گفت: در روز شنبه, مارس 11 که “مشکلات” در وزارت بهداشت گزارش سیستم ناشی از تاخیر در افشای جدید COVID-19 موارد در کشور است.

دوقو گفت: نمایندگان مجلس در چهار شنبه, مارس 11 که DOH تا به حال هیچ وجه قصد پنهان کردن هر گونه اطلاعات مربوط به این موارد است. (سازمان دیده بان: خانه توجیهی در PH coronavirus وضعیت)

‘ان پنگ sinasabi ninyong hindi nagdisclose, nagkaroon lang po ng konting aberya sa سیستم گزارش دهی (در مورد بیانیه ای که ما در حال افشای ما فقط تا به حال برخی از مشکلات در سیستم گزارش دهی). اما من به شما اطمینان می دهم که هیچ عمدی وجود نداشت عمدی قصد در بخشی از DOH به فاش نمی قطعه مهم از اطلاعات را می توان از نظر قانونی مجاز تحت قانون” دوقو گفت.

این بود پاسخ خود را به قانون-کشورهای مستقل مشترک المنافع نماینده نینا Taduran که خواست در خانه سلامت کمیته شنوایی اگر “تاخیر در افشای” از تایید موارد را حساب اخیر سنبله در محلی انتقال COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است.

از فقط 10 نفر در روز یکشنبه, مارس 8 فیلیپین گزارش 23 مورد جدید دوشنبه, مارس 9 و یکشنبه شب, مارس 10, آوردن مجموع به 33. (بخوانید: فهرست: تایید coronavirus موارد در فیلیپین از مارس 10)

DOH است پس کشیده توپخانه ضد هوایی برای عدم بلافاصله پس از اعلام این موارد اضافی به چندین دولت های محلی واحد و مدیریت چندین بیمارستان که در آن بیماران بستری شده بودند با صدور بیانیه پیش از این وزارت بهداشت و درمان.

در خانه شنوایی مونتینلوپا گروه نماینده Ruffy Biazon با انتقاد از روشن نبودن از خطوط ارتباطی و حتی در درون دولت در درون سازمان نیروی کار در مدیریت از ظهور بیماری های عفونی – بدن وظیفه مدیریت شیوع کروناویروس.

Biazon گفت دوقو باید بیشتر اصرار اقتدار خود را به عنوان “حادثه فرمانده” از این بحران بهداشتی.

“با توجه به این وزیر خوب که من احترام زیادی برای…من شخصا برخی از مشاهدات که درون سازمان نیروی کار بود به طور کامل عملکرد به عنوان آن را باید…. جنبه های وجود دارد از این بحران است که می تواند به کار گرفته شده یک راه بهتر در نور از DOH بودن حادثه فرمانده” Biazon گفت.

“وجود دارد که به ظاهر هیچ ارتباطی مناسب و هماهنگی بین وزیر بهداشت و درمان و بیمارستان های خصوصی و نیز با LGUs” این مونتینلوپا گروه کنگره اضافه شده است.

Biazon امیدوار است که دیگر اعضای سازمان از IATF را تشخیص دوقو اقتدار به رهبری دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

“من به طور کامل پشت سر وزیر بهداشت و من را در این بیانیه از آنجا که من می خواهم او را به رسمیت شناخته شده توسط هر کس به عنوان حادثه فرمانده در این بحران” Biazon گفت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه دوقو در حال حاضر گفت: DOH خواهد افشای نام این بیمارستان که در آن COVID-19 موارد بستری “برای مبارزه با بحران و یا خبر جعلی.”

DOH نیز اطلاع شهرداران در مورد موارد مثبت خود را در مناطق که در آن می توانید اطلاعیه به حوزه مربوطه خود را. – Rappler.com

جزئیات مربوط به داستان:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de