محققان دانشگاه دوک در حال Decontaminating N95 ماسک بنابراین پزشکان می توانید استفاده مجدد از آنها را برای درمان بیماران مبتلا به ویروس

N95 ماسک ماسک که کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به محافظت از خود در حالی که درمان CCP ویروس بیماران خطرناکی در تامین کوتاه مدت.

به طوری که پزشکان در حال پوشیدن استفاده از ماسک خطر عفونت برای مراقبت از بیماران.

اما اکنون محققان دانشگاه دوک توسعه یک روش برای تمیز کردن آنها به طوری که آنها را می توان با خیال راحت دوباره استفاده می شود.

این تیم در دوک منطقه ای Biocontainment آزمایشگاه در حال حاضر decontaminated صدها نفر از N95 ماسک بدون آسیب رساندن به آنها به طوری که آنها می تواند دوباره فرسوده چندین بار. آن می تواند به ارائه کمک های قابل توجهی برای بیمارستان ها در حال اجرا پایین در عرضه است.

محققان خود را منتشر decontaminating پروتکل بنابراین بیمارستان های دیگر می توانید به دنبال خود منجر شود.

با استفاده از بخار هیدروژن پراکسید محققان می کشتن میکروبی آلاینده ها که در خفا انجام دادن در ماسک های بعد از آنها استفاده می شود.

این یک روش labs استفاده کرده اند در دهه های ضدعفونی تجهیزات گفت: Wayne Thomann مدیر بازنشسته دوک شغلی و محیط زیست ایمنی ،

اما این تیم هرگز آنها را در آن نیاز به ماسک.

چگونه آنها آن را انجام دهد

Decontaminating نیاز به تجهیزات خاص در یک بسته تسهیلات برای رسیدگی به پراکسید هیدروژن. اما این روند در حال حاضر انجام شده در دانشگاه دوک سلامت بیمارستان مجتمع و می تواند رخ دهد در بیمارستان های دیگر بیش از حد.

این تیم می تواند تمیز کردن به 500 ماسک در یک چرخه است که طول می کشد بیش از چهار ساعت است. آنها در حال کار برای گسترش ظرفیت.

تحقیقات قبلی نشان داد که ماسک می تواند decontaminated و دوباره فرسوده بین 30 تا 50 بار اما Thomann و biocontainment آزمایشگاه خدمه هنوز در حال ارزیابی چگونه اغلب آنها را می توان دوباره فرسوده پس از درمان بیماران مبتلا به ویروس.

“این قطعا کمتر از 30 و ما را محافظه کار خواهد بود برای اطمینان از عملکرد و ایمنی” Thomann سی ان ان گفت در یک ایمیل.

ماسک تحمل آلودگی به خوبی او گفت: بنابراین روند آسیب نمی آنها و یا آنها را کمتر موثر است.

قبل از توزیع تنفسی ماسک, تیم بازرسی آنها را برای اشک به مطمئن شوید که آنها نمی خود را از دست داده شکل—آنها باید متناسب با صورت چسبیده و پوشش کل دهان موثر باشد.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

N95 ماسک های ضروری برای مبارزه با ویروس

تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک, ماسک چشم, ماسک دستکش و لباسهای ضروری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان coronavirus بیماران. این ویروس در درجه اول انتقال از طریق قطرات تنفسی—معنی تف, سرفه و عطسه—و هر گونه کارگران مراقبت از این بیماران به طور معمول در معرض ویروس.

و اگر پزشکان و پرستاران بیمار وجود دارد افراد کمتری برای مراقبت از بیماران.

american coronavirus
یک کارگر داروخانه به فروش می رساند N95 ماسک صورت در منهتن قصبه شهر نیویورک در فوریه. با 27 سال 2020 است. (کارلو احدی/فردا نیوز)

N95 ماسک نیست به معنای دوباره استفاده می شود. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه پزشکان دور از آنها را بعد از هر بیمار روبرو می شوند و یا هنگامی که ماسک نمی شکل موثر و مهر و موم در برابر دهان و بینی است.

اما با ماسک منابع رو به کاهش, پزشکی, حرفه ای ها در حال حاضر شروع به استفاده مجدد از آنها خطر ایمنی خود را.

Decontaminating آنها را نگه می دارد و پزشکان مبارزه با ویروس امن تر و تقویت بیمارستان’ تلاش برای درمان بیماران Thomann گفت.

“N95 ماسک مناسب ترین تنفسی برای حفاظت از بیمار و مراقبت از پرسنل حضور Covid-19 بیماران به خصوص انجام aerosol-تولید رویه در این بیماران گفت:” سی ان ان. “پردازش مجدد ما کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها را بهترین PPE به حفاظت از آنها.”

عصر بار ستاد کمک به این گزارش

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de