دبی, امارات متحده عربی (AP) — یکی از دبی بزرگترین متعلق به بخش خصوصی توسعه دهندگان, DAMAC Properties, گزارش روز سه شنبه از 10 میلیون دلار از دست دادن خالص در سال 2019 یک سال پس از خالص درآمد رسیده بود $313 میلیون.

درآمد پایین بود 28 درصد از 1.7 میلیارد دلاری در سال 2018 به کمتر از $1.2 میلیارد سال گذشته است.

DAMAC شناخته شده است در دبی برای تعدادی از glitzy پروژه ها از جمله همکاری خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان مدیریت و اجرای گلف, احاطه شده توسط مجلل ویلا و آپارتمان. کسب و کار آغاز شده بود توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده است که میلیون ها نفر مجوز نام خود را به پروژه های قبل از انتخابات خود را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده.

DAMAC دست می آید نگرانی از عرضه بیش از حد از ویژگی های جدید در بازار است که باعث دبی رهبری در سال گذشته به اعلام جدید کمیته برای بررسی پروژه های املاک و مستغلات قبل از آنها می آیند به خط لوله. دولت به دنبال محدود کردن سرعت جدید پروژه های ساخت و ساز به عنوان قیمت ملک سقوط و مقیاس تحولات تهدید به پیش افتادن از تقاضا است.

“ما باید انتخابی راه اندازی کمتر پروژه های نرمتر شرایط بازار برای جلوگیری از اضافه کردن تعهدات جدید و تمرکز بر فروش تکمیل شده و در نزدیکی اتمام موجودی” گفت: رئیس DAMAC Properties حسین Sajwani است که اکثر صاحب شرکت.

او بارها و بارها به نام برای یک مهلت قانونی برای همه ساخت و ساز خانه جدید تا دو سال به ثبات قیمت ها در بازار و تجدید اعتماد به نفس در دبی بازار املاک.

تبلیغات

دبی در بخش املاک و مستغلات است bellwether برای اقتصاد آن است که رو به کاهش سرعت در رشد است. چند گزارش بازار اشاره کرده اند که تند کار ضرر و زیان در سال گذشته با شرکت مجبور به کاهش قیمت های خود را آتش کارکنان و جلوگیری از جدید استخدام.

امارات در حال حاضر در صفحه اصلی به شش مگا اندازه مراکز از جمله مرکز خرید دبی که یکی از شلوغ ترین و بزرگترین. یکی دیگر از شش مراکز در حال حاضر تحت ساخت و ساز.

دبی همچنین جذب میلیون ها نفر از گردشگران سالانه که گله خود را در مرکز شهر برج خلیفه, جهان, بلندترین برج. در عین حال حتی بلندتر از برج در حال ساخت در دبی تاریخی creek منطقه خواهد شد و flanked توسط یک منطقه مسکونی جدید.

در ضمن دبی ramping تا هزینه برای میزبانی اکسپو 2020, نمایشگاه جهانی اجرا خواهد شد به مدت شش ماه هنگامی که از آن باز می شود در ماه اکتبر. دبی بخش گردشگری یکی از ارکان اصلی اقتصاد و امارات پیش بینی میلیون ها نفر از بازدید کنندگان به نمایشگاه است که می تواند کمک به درایو درآمد محلی و هزینه.

جدید شیوع ویروس در چین و محدود پروازها وجود دارد می تواند تعدیل تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه اکسپو 2020 قادر به جذب. دبی استقبال 989,000 گردشگران از چین در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de