دبی راه اندازی خانه آزمون coronavirus

از تلفن همراه آزمایشگاه های واحدهای در حال تبدیل آمبولانس با تجهیزات حرارتی اسکنر و ذخیره سازی کابین برای نمونه

منتشر شده 10:49 AM, مارس 25 سال 2020

به روز شده در 10:49 AM, مارس 25 سال 2020

DUBAI. A picture taken on March 15, 2020 shows people walking past shops in Dubai's Deira Souk. File photo by Giuseppe Cacae/AFP

دبی. یک عکس گرفته شده در 15 مارس سال 2020 نشان می دهد راه رفتن مردم در گذشته مغازه ها در دبی دیره, السوق. فایل عکس توسط جوزپه Cacae/AFP

دبی, امارات متحده عربی – دبی در سهشنبه, مارس 24 راه اندازی یک موبایل تست سرویس به انجام رایگان coronavirus غربالگری در خانه برای افراد مسن و آسیب پذیر پس از کمی کاهش سخت سلول اقدامات است.

جدید “تلفن همراه آزمایشگاه واحد” تبدیل آمبولانس با نصب خودکار-تجهیزات استریلیزاسیون حرارتی اسکنر و ایمن سازی کابین برای نمونه دولت خبرگزاری WAM گفت.

آنها را “نقش کلیدی در کاهش فشار در بیمارستان ها در میان COVID-19 بحران و کمک به حفاظت از افراد در معرض خطر بالا” آن را گفت.

دبی و دیگر اعضای امارات متحده عربی تصمیم گرفت پنج شنبه به بازگشایی مراکز کافه ها و رستوران ها و به سهولت مستند محدودیت های اعمال شده در ماه گذشته برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

این اقدامات بودند بهنگام برای شروع جمعه از ماه رمضان.

امارات متحده عربی اعلام کرده است بیش از 9000 موارد از COVID-19 بیماری با 64 مرگ و میر.

دبی شده بود تنها امارت تحمیل مجموع مقررات منع رفت و آمد در حالی که دیگر 6 نفر از اعضای فدراسیون تا به حال محدود حرکت در شب است.

دبی نیز مجاز حمل و نقل عمومی از جمله مترو برای از سرگیری خدمات از یکشنبه.

ساکنان با این حال نیاز به پوشیدن ماسک صورت در تمام اوقات با متخلفان به پرداخت جریمه نقدی از 1000 درهم ($272). – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de