دوگانه کانادا-ایالات متحده شهروندان واجد شرایط برای مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 اضطراری پرداخت

میلیون ها دلار در آمریکا همه گیر محرک پرداخت می تواند به پیدا کردن راه خود را به کانادا, در هفته های آینده و ماه.

کانادایی ها با شهروندی که ممکن است از پرداخت مالیات در ایالات متحده برای چندین دهه هنوز هم واجد شرایط برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک بار همه گیر را پشتیبانی پرداخت.

به منظور دریافت پرداخت کانادایی با دو شهروندی و شهروندان ایالات متحده زندگی و کار در کانادا باید ثبت اظهارنامه مالیاتی با سرویس درآمد داخلی برای سال 2018 یا 2019 گزارش جهانی خود را درآمد.

در برخی موارد افرادی که واجد شرایط برای پرداخت همچنین می توانید کامل ایالات متحده COVID-19 سود پرداخت در حالی که درآمد قابل ملاحظه ای بیشتر در هر سال از آنها را اگر آنها زندگی در ایالات متحده به دلیل خاص معافیت های مالیاتی تنها در دسترس به آمریکا سابق pats.

دموکرات ها در خارج از کشور, کانادا-بر اساس گروه کمک می کند که آمریکایی ها رای, فایل مالیات و مطلع در حالی که زندگی در خارج از کشور برگزار شد سمینار ماه گذشته توضیح داد که چگونه اعضای آن می تواند درخواست برای پرداخت.

“بسیاری از آنها را شگفت زده واقعا شگفت زده در مورد آن وجود دارد افرادی که اینجا بوده ام 40 سال و آنها هرگز بدست یک درصد از دولت ایالات متحده به جز برخی که ایالات متحده تامین اجتماعی چک و آنها بسیاری از — و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها در حال گرفتن $1,600” گفت: Ed ابدار, co-معاون صندلی دموکرات در خارج از کشور.

“آنها واقعا خوشحال به آن را دریافت کند اما آن چیزی نیست که آنها در شمارش.”

ابدار گفت که او نمی داند از کسی که دریافت پرداخت اما گفت: بسیاری از مردم او صحبت معتقد هستند پرداخت خواهد رسید ظرف مدت شش ماه.

در بسیاری از آمریکایی ها که خود از اطلاعات بانکی در فایل با IRS در حال حاضر خود را دریافت کرده اند پرداخت. بسیاری از کسانی که نمی هنوز چک.

این مشکل برای بسیاری از دوگانه شهروندان در کانادا است که در حالی که بسیاری پر شده اند مالیات خود را با IRS برای سال هیچ حساب بانکی متصل به خود را براده چرا که آنها مجبور به پرداخت جریمه و یا دریافت پرداخت.

بدون آمریکا مبتنی بر حساب بانکی کانادایی با تابعیت دوگانه آمریکایی و زندگی و کار در اینجا لازم نیست که یک راه برای دریافت یک پرداخت الکترونیکی. آنها باید صبر کنید برای چک ارسال شود به آدرس در گذشته خود را مالیات بر درآمد براده.

پر درآمد در سراسر جهان به IRS

شهروندان ایالات متحده زندگی در خارج از کشور که مایل به خود را حفظ تابعیت آمریکایی هستند نیاز به فایل ایالات متحده اظهارنامه مالیاتی هر سال جزئیات خود را در سراسر جهان درآمد.

اگر این مشخص است که شهروند ایالات متحده پرداخت مالیات پایین تر در خارج از کشور از آنها می خواهم که اگر آنها تا به حال به دست آورده همان درآمد در آمریکا, آنها ملزم به پرداخت تفاوت به IRS.

IRS اقتصادی تاثیر پرداخت EIP شبیه به کانادا, واکنش اضطراری سود CERB — یک پرداخت نقدی ارائه شده به شهروندان در سراسر کشور که در حال مبارزه مالی به دلیل بیماری همه گیر.

کانادایی ها که واجد شرایط برای CERB می تواند ادعا می کنند آن را برای حداکثر چهار دوره چهار هفتهای. EIP یک بار پرداخت.

نامه ای از خدمات درآمد داخلی امضا شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع خانواده از یک EIP مستقیم واریز شده به حساب خود را در شرق دری, N. H. ماه گذشته. (چارلز Krupa/آسوشیتد پرس)

برای واجد شرایط برای EIP از 1200 دلار آمریکا ($1,687 Cdn) به علاوه اضافی 500 دلار آمریکا ($702) برای هر فرزند واجد شرایط شهروندان ایالات متحده می تواند کسب حداکثر 75000 دلار آمریکا ($105,400) به عنوان یک فرد و یا $112,500 ما ($158,100) اگر آنها سر از یک خانواده با درآمد.

ازدواج زوج های مشترک با درآمد بیش از 150.000 دلار آمریکا ($210,800) واجد شرایط به صورت مشترک بهره مند از $2,400 UD ($3,374).

یک تفاوت عمده بین کانادا و آمریکا همه گیر مزایای است که در کانادا افراد باید تقاضای خود را به آن را دریافت خواهید کرد اما در ایالات متحده پرداخت به صورت خودکار پراکنده ارائه فرد ثبت اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019.

ایالات متحده EIP حداکثر پرداخت است که به تدریج کاهش می یابد پس از مردم خود را رسیدن به حداکثر مقدار از درآمد به دست آورده تا از مزایای قطع شده است در $99,000 ما ($139,200) برای افراد در $136,500 ما ($192,000) برای تک خانواده های کم درآمد و $198,000 ما ($278,300) برای خانواده های با درآمد.

بیشتر درآمد در کانادا

تفاوت عمده وقتی که می آید به شهروندان ایالات متحده زندگی در خارج از کشور است که آنها مجاز به معاف کردن به $103,900 ما ($146,000) از درآمد خود را از سال 2018 تشکیل پرونده مالیاتی و یا $105,900 ما ($149,000) از درآمد خود را از سال 2019 بازگشت.

“کسی در خارج از ایران می خواهد در واقع … کسب درآمد بیشتر از کسی زندگی در آمریکا و واجد شرایط برای دریافت سود به دلیل این خارجی درآمد به دست آورده محرومیت گفت:” کوین پاتریک آمریکا مالیاتی وکیل بین المللی شرکت مودی.

در برخی موارد خارجی درآمد به دست آورده طرد می تواند به طور موثر کاهش یک فرد درآمد به سطح که در آن آنها هنوز هم می تواند دریافت سود.

برای مثال در سال 2018 یک فرد شهروند ایالات متحده زندگی در کانادا می تواند به دست آورده اند 250.000 دلار کانادا در حالی که هنوز واجد شرایط برای کامل EIP — اما اگر زندگی آنها در ایالات متحده می تواند آنها را به دست آورده اند حداکثر حدود $105,000 در حالی که همان بهره مند شوند.

CBC درخواست اطلاعات از IRS و سفارت آمریکا در اتاوا در مورد چگونه بسیاری از شهروندان ایالات متحده زندگی در کانادا و پرونده مالیاتی آمریکا بازگشت اما نه آژانس قادر به ارائه اطلاعات است.

چندین دنبال سوالات برای هر دو سفارت و IRS بودند بازگردانده زمان انتشار.

با توجه به 2016 سرشماری 377,410 مردم در کانادا شناسایی خود را یا به طور کامل یا تا حدودی منشاء آمریکایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de