داروسازی الی لیلی کلاه انسولین هزینه 35 دلار به عنوان CCP ویروس متجاوزین

داروسازی الی لیلی و شرکت. اعلام کرد در 7 آوریل است که نورد از یک طرح به کلاه کردن از جیب هزینه برای انسولین در 35 دلار یک حرکت آن را به سهولت بار مالی بر بیماران مبتلا به دیابت در سراسر ایالات متحده است که ممکن است در مبارزه میان CCP ویروس همه گیر.

شرکت پرداخت طرح با عنوان لیلی انسولین ارزش برنامه موثر است, آوریل 7 و اجازه می دهد تا کسانی که با تجاری بیمه یا بدون بیمه برای خرید انسولین خود را با نسخه 35 $در هر ماه. ابتکار عمل را پوشش می دهد اکثریت داروسازی را به انسولین از جمله به طور گسترده ای استفاده می شود Humalog تزریق.

“بیش از حد بسیاری از مردم در ایالات متحده از دست داده اند شغل خود را به دلیل COVID-19 بحران و ما می خواهیم به مطمئن شوید که هیچ کس می رود بدون لیلی انسولین” لیلی دیابت جمهور مایک میسون در بیانیه ای گفت. “ما ارائه شده است قیمت راه حل برای یک مدت طولانی, اما بیشتر مورد نیاز است برای کمک به مردم بی سابقه ای در طول این دوره است.”

او می گوید که این برنامه می تواند availed توسط کسانی که “بدون بیمه در همه.”

لیلی گفت: بیماران با بیمه دولت مانند پزشکی مدیکر Medicare Part D یا هر دولت بیمار و یا دارویی کمک برنامه واجد شرایط نیستند لیلی انسولین ارزش برنامه.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیش از 100 میلیون نفر عبور ایالات متحده مبتلا به دیابت یا غیرواگیر. هزینه انسولین یک زندگی پایدار و پزشکی برای افراد مبتلا به دیابت نوع 1 تقریبا دو برابر شده از سال 2012 تا 2016.

افراد با بالا معافیت طرح بیمه درمانی اغلب به صورت هزاران دلار از جیب هزینه های قبل از خود را بیمه شروع می شود پرداخت.

“این مهم است که افراد مبتلا به دیابت می تواند قابل اعتماد دسترسی به انسولین در پایین سازگار کردن از جیب هزینه. قادر می سازد یک 35 دلار در هر ماه انسولین co-پرداخت بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتغال کمک خواهد کرد که بسیاری از آمریکایی ها در این زمان دشوار” گفت: مدیران هارون Kowalski و تهم Scher غیر انتفاعی JDRF-فراتر از نوع 1 داد.

عمده انسولین سازندگان لیلی سانوفی SA و Novo Nordisk باید کاهش هزینه های دیابت و مواد مخدر برای مقابله با انتقاد شدید از نمایندگان مجلس و بیماران است.

این حرکت در می آید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه گذشته پرده برداری از یک طرح برای محدود کردن از جیب هزینه برای انسولین به 35 دلار در هر ماه برای افرادی که ثبت نام در مدیکر. دولت برنامه ای برای تست قیمت گذاری جدید در 2021.

لیلی گفت: آن را نمی در حال حاضر پیش بینی کمبود هر گونه اشکال انسولین در طول COVID-19 بحران است.

بیمارانی که مایل به ثبت نام برای این طرح شده اند خواست برای تماس با لیلی دیابت مرکز راه حل در 833-808-1234.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de