رانندگان تکنسین 108 آمبولانس کار بدون PPEs

حیدرآباد: رانندگان و تکنسین 108 آمبولانس گفته اند که آنها مجبور به کار بدون هیچ گونه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

صحبت به دکن کرونیکل چندین رانندگان شکایت کرده است که اگر آنها در حال قرار دادن زندگی خود را در خطر حالی که حمل و نقل coronavirus مثبت و یا مشکوک موارد را مدیریت نمی شوند ارائه PPE کیت ماسک یا حتی sanitising راه حل برای آنها. چند رانندگان گفت: GVK EMRI اجرا می شود که آمبولانس خدمات خاتمه شغل خود را اگر آنها شکایت در مورد این موضوع.

سه روز پیش دو GVK EMRI تیم هر یک شامل یک راننده و یک تکنسین اورژانس پزشکی ارسال شد به قرنطینه برای آینده در تماس با Covid-19 مثبت بيماران است.

یکی از تیم های برداشت یک خانواده چهار از گدول یکی از آنها تا به حال بعد از تست مثبت برای ویروس. این تیم که حمل و نقل خانواده و راننده که عملکرد خودرو خواسته شد به گزارش قرنطینه روز بعد.
یکی از رانندگان در قرنطینه صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: “ما داده شد هیچ PPE کیت یا ماسک; حتی خانواده ما منتقل نمی شد به آنها داده یا نه.” بسیاری از کارکنان در حال ترس از رفتن به رکورد ترس از اخراج.

آقای Mahender, یکی از معدود رانندگان حاضر به رفتن به رکورد گفت: او تا شده است فهرستی از مارس 12. او روایت خود را از حساب به شرح زیر است: “من اختصاص داده شده اند به کتهگودم را بدست آورد. در مارس 11, از من خواسته شد برای رها کردن یک بیمار و گزارش به پلونچا به حمل و نقل coronavirus مورد. من حاضر به عنوان من تا به حال هیچ PPE کیت یا ماسک با من. که آخرین روز از وظیفه من.”

آقای Mahender گفت: اکثر رانندگان و تکنسین های پزشکی اورژانس (EMTs) انتظار می رود به کار بدون پرسیدن سوال. “اگر شما در مورد, شما باید بدون پرسیدن هر گونه سوال. شما نمی توانید درخواست برای هر گونه تجهیزات اضافی. اگر شما اخراج خواهد شد,” او گفت:.

آقای Ashok Palle, رئيس جمهور از 108 کارکنان ارتباط گفت: چندین کارکنان مانند Mahender گذاشته شده است برای پرسیدن سوال در ماه گذشته است. “تنها 108 آمبولانس قرار است برای حمل و نقل Covid-19 مثبت/موارد مشکوک. اما هیچ کس در مورد مراقبت از کارکنان بهداشت و درمان. انتظار می رود آنها را به سفر در همان وسیله نقلیه به عنوان یک coronavirus مثبت بیمار است. اما آنها نمی تواند درخواست برای PPE کیت” او اظهار تاسف کرد.

آقای Palle سابق 108 کارمند خود شده است که بیکاری پس از یک سال با توجه به فعالیتهای اتحادیه گفت: کارکنان وظایف را تبدیل به سخت تر پس از همه گیر. “وجود دارد تنها کمی بیش از 1500 رانندگان و EMTs در دولت که اجرای 350 آمبولانس. با توجه به کمبود کارکنان آنها باید برای خدمت به 12 ساعت در روز و شش روز هر هفته. این است که بسیار بالاتر از تجویز 48 ساعت محدود” او اشاره کرد.

اتحادیه رهبر گفت: او نوشته شده است تقریبا در تمام منطقه جمع در دولت به دنبال کمک. “من نیز نوشته شده به CMO و وزارت بهداشت اما دریافت نکرده اند پاسخ رضایت بخش,” او گفت:. او متهم است که GVK EMRI تصدیق نیست اتحادیه کارکنان, حتی اگر آن است که یک ثبت نام بدن به رسمیت شناخته شده توسط کار گروه.

رئیس اجرایی (COO) از GVK EMRI P. Brahmananda رائو رد این اتهامات. او گفت: این سازمان در اختیار داشتن بیش از 1000 PPE کیت و دولت خود را تهیه چنین کیت به رانندگان است. “ما اطمینان می داد که هر خودرو دارای 10 PPE کیت برای استفاده از آنها. به عنوان یک اقدام احتیاطی ما درخواست درایور تنها برای حضور در این موارد به عنوان EMTs لازم نیست” او اشاره کرد.

آقای رائو انکار کرد که هر یک از GVK EMRI کارکنان تحت قرنطینه. وقتی پرسیده شد که در مورد کارمند از گدول او گفت: این درست نیست. “ما باید یک EMT که فرستاده شد به قرنطینه. اما این دلیل بود که او رفت و به بیمارستان گاندی در طول off-duty ساعت. دیگر از آن, ما هیچ, دیگر موارد,” او گفت:.

راننده در قرنطینه زمانی که مطلع از آقای رائو با پاسخ تمسخر و گفت: “البته آنها را انکار همه چیز. حتی ادعای او در مورد PPE کیت ساختگی است. من می توانم به شما تضمین می کنند نه تنها یک آمبولانس حداقل در گدول و Wanaparthy منطقه حتی یک PPE کیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im