درایو از طریق CCP ویروس تست سایت Popping تا به آرامی در سراسر امریکا

درایو از طریق CCP ویروس تست سایت ها شروع به پاپ در سراسر ایالات متحده اما چند اگر هر یک در فروشگاه بزرگ خرده فروشی است که متعهد در هفته گذشته به ارائه پارکینگ, فضا برای آنها.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

روز چهارشنبه بسیاری از آمریکایی ها مشکوک به عفونت ویروس بودند از رفتن به درایو از طریق تست سایت در بیمارستان با پزشک خود ارجاع. آنها در ملاقات با کارکنان بهداشتی درمانی در دنده محافظ swabbing بینی خود را از طریق یک پنجره باز کنید.

هدف این است که به سطح شیب دار بالا, تست عدم است که یک مانع عمده برای درک میزان همه گیر کاهش فشار در اتاق های اورژانس و نگه داشتن بیماران در خودروها برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

پیشرو در ایالات متحده خرده فروشان مانند Walmart, Inc, هدف, پارسیان, Walgreens, چکمه داد و CVS سلامت پارسیان متعهد در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه گذشته به ارائه فضا برای درایو-از طریق سایت های خود را در پارکینگ.

دریاسالار برت Giroir از بهداشت عمومی آمریکا کمیسیون به خبرنگاران در واشنگتن در روز سه شنبه درایو-از طریق آزمون مراکز “شکوفایی در سراسر کشور است.” اما او اضافه کرد: این طرح تا به حال با آن مواجه برخی از چالش است.

بهداشت عمومی کمیسیون بود “واقعا هل دادن تجهیزات” به 47 مراکز در دوازده متحده پس از انجام یک محاکمه اجرا در روز دوشنبه با سلامت عمومی کارکنان در دنده محافظ Giroir گفت. حدود 140 بهداشت عمومی آمریکا کارکنان خواهد بود مستقر به سایت همراه با دولت سلامت کارگران, او گفت:.

“ما تا به حال مقدار زیادی از تاب برداشتن در این سیستم به شما به عنوان انتظار می رود,” او اضافه شده است. “همین دلیل است که ما انجام آزمون قبل از ما رفتن به میدان … آنها در حال رفتن به اقتباس به دولت و وضعیت محلی اما ما بسیار با اعتماد به نفس است که این اضافه خواهد شد تست به در حال حاضر بسیار قوی سیستم بهداشت و درمان.”

CVS سخنگوی TJ کرافورد گفت: داروخانه های زنجیره ای آماده شد این هفته برای راه اندازی یک خلبان از طریق درایو تست سایت در پارکینگ یک شروزبری, ماساچوست, داروخانه CVS. آزمایش اولیه خواهد بود محدود به اولین پاسخ دهندگان و متخصصان مراقبت های بهداشتی محلی که در خط مقدم از درمان این ویروس و جلوگیری از گسترش آن است.

بیمارستان ملاقات

در حال حاضر آزمون به طور عمده در حال انجام در بیمارستان.

حدود 80 نفر بازدید رانندگی تا محل تست در دنبوری بیمارستان در کانکتیکات اواخر صبح روز چهارشنبه با توجه به یک افسر پلیس در ورود به سایت که تعیین شده بود تا در یک تحت پوشش, گاراژ پارکینگ.

تست سایت یکی از تعداد انگشت شماری تاسیس در بیمارستان در کانکتیکات بود پذیرش مردم تنها با وقت قبلی. برخی از بازدید کنندگان که نشان داد بدون انتصاب شد به کارگردانی چگونه به یک و بعدا گفت که این افسر که نمی خواهید به توان شناسایی. “این همه رفته بسیار هموار,” او گفت:.

یک تعداد انگشت شماری از دیگر درایو-از طریق آزمون در بیمارستان ها را آغاز کرده اند تا در نیویورک و ماساچوست اوهایو و ویرجینیا کلرادو و کالیفرنیا.

نیوجرسی در روز جمعه خود را باز برای اولین بار در مقیاس بزرگ رانندگی کنید تا تست سایت در Bergen County Community College در پاراموس با این ظرفیت را در 2,500 نمونه در هفته دولت کمیسیون بهداشت و درمان جودی Persichilli یک کنفرانس خبری گفت.

سلامت کارگران در سایت ارسال خواهد شد سواب بینی به آزمایشگاه های تجاری از جمله آزمایشگاه های اجرا شده توسط تلاش برای تشخیص و LabCorp, برای, تست, مقامات بهداشتی در کنفرانس خبری گفت:.

توسط ناتان لین و کارولین Humer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im