Drilon فایل قطعنامه به دنبال ABS-CBN عملیات فراتر از آوریل 4

Employees and supporters of ABS-CBN join the protest calling for the franchise renewal of the network on February 21, 2020. Photo by Lisa Marie David/Rappler

کارکنان و حامیان ABS-CBN پیوستن به این تظاهرات خواستار حق رای تجدید شبکه در فوریه 21 سال 2020 است. عکس لیزا ماری دیوید/Rappler

مانیل فیلیپین – رهبر اقلیت سنا فرانکلین Drilon خواست مجلس سنا به “بیان حس خود” اجازه می دهد رسانه های غول ABS-CBN شرکت به عمل فراتر از آن حق رای دادن است که مجموعه ای به پایان می رسد در مارس 4.

Drilon در چهار شنبه, مارس 26 ظ سنا همزمان با وضوح 6 که می پرسد سنا اجازه می دهد تا ABS-CBN به کار “تحت شرایط موجود در آن حق رای دادن” به عنوان تجدید است که پنجه در کنگره است.

یک همزمان قطعنامه که به تصویب رسید ندارد اثر یک قانون است. آن را تنها به طور رسمی انتقال حس مجلسی در مورد گسترش رسانه های غول حق رای دادن. (حالات: گام بعدی برای ABS-CBN حق رای دادن پس از سنا شنیدن؟)

اگر تصویب شده توسط سنا آن را می توان به عنوان پایه و اساس توسط کمیسیون ملی ارتباطات برای اعطای ABS-CBN یک اداره موقت به ادامه آن پخش عملیات پس از حق رای دادن منقضی می شود. به تمسخر سند می تواند خارج شود در هر زمان اگر شبکه ثابت به نقض شرایط آن.

ایده تشکیل پرونده همزمان با وضوح اجازه تمسخر پیشنهاد شد توسط معاون وزیر دادگستری Menardo Guevarra در مجلس سنا در جلسه روز دوشنبه, فوریه 24.

این است اندازه گیری دوم ثبت شده توسط Drilon اول بودن قطعنامه که به دنبال گسترش ABS-CBN حق رای دادن تا دسامبر 2022. یک تصمیم مشترک است که شبیه به یک لایحه به طوری که اگر به تصویب هر دو مجلس و سپس امضا شده توسط رئیس جمهور آن را اثر یک قانون است.

در همین حال سناتور بونگ Revilla ظ سنا لایحه 1374 که به دنبال اصلاح اصطلاح ABS-CBN حق رای دادن به گسترش آن تا 31 دسامبر 2020.

او گفت: در 10 ماه دیگر تمدید شود باید به اندازه کافی برای کنگره برای حل و فصل مسائل که ممکن است بوجود می آیند به عنوان اتاق عمدی صورتحساب به دنبال تجدید ABS-CBN حق رای دادن.

جمهوری عمل 7966 که اعطا ABS-CBN را حق رای دادن است به پایان رسید از 25 سال از مارس 30 سال 1995. Guevarra توضیح داد که این قانون بیش از حد اثر تنها 15 روز پس از انتشار آن در آوریل 19 سال است که در نتیجه واقعی انقضا است در 4 مه سال 2020 است.

در مجلس نمایندگان رسمی, رسیدگی ABS-CBN حق رای دادن صورتحساب ثبت شده در پایین اتاق را آغاز کرده است که خانه پنل خواسته همه ذینفعان برای ارسال موقعیت خود را مقالات.

اما خانه رهبری است که هنوز هم خم در برگزاری یک جلسه تنها در ماه مه یا اوایل ماه اوت به عنوان مجلس آلن پیتر کیتنو زودتر گفت: – زمانی که ABS-CBN حق رای دادن باید منقضی شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de