ده ها تن از B. C. خلبانان پرواز در سراسر سرزمین اصلی پایین تر به افتخار Snowbirds پس از تصادف مرگبار

بیش از دو دوجین خلبانان در B. C. تکمیل یادبود روگذر برای ادای احترام خود را پس از یک کشنده Snowbirds تصادف در کملوپس, B. C., کشته شدن یک نظامی کاپیتان سمت چپ و دیگری به شدت مجروح و در روز یکشنبه.

حدود 35 نفر از اعضای B. C. حمل و نقل هوایی عمومی انجمن (BCGAA) پرواز بر فراز سرزمین اصلی پایین تر در دوشنبه شب مصرف کردن هم از Abbotsford فرودگاه حدود 6 p. m. PT.

“اجازه دهید انتخاب کنید تا جایی که Snowbirds سمت چپ خاموش در افتخار سروان. Jenn کیسی در ماموریت خود را به پرواز در سراسر کانادا برای بلند کردن ارواح کانادایی” ارتباط نوشت: در یک پست آنلاین دوشنبه.

کیسی سخنگوی با Snowbirds و سابق روزنامه نگار کشته شد هنگامی که یک Snowbirds جت سقوط کرد مسکونی محله مدت کوتاهی پس از مصرف کردن از Kamloops, B. C. فرودگاه فقط قبل از ظهر PT در روز یکشنبه. خلبان سروان. ریچارد MacDougall شد به طور جدی صدمه دیده در تصادف است اما انتظار می رود برای زنده ماندن.

به عنوان دیده بان B. C. خلبانان پرداخت ادای احترام به Snowbirds در روز دوشنبه:

بیش از یک دوجین B. C. خلبانان در زمان بخشی در سعادتآباد از سرزمین اصلی پایین تر در ادای احترام به سروان. Jenn کیسی که پس از بیرون آوردن از یک Snowbirds هواپیما. 0:36

این Snowbirds در سفید و قرمز جت شده بود, تور کشور برای عملیات الهام روگذر ماموریت در نظر گرفته شده به عنوان یک نشاط بخشی ادای احترام به کانادایی ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این BCGAA نام آن یادبود سعادتآباد “عملیات پشتیبان گیری و الهام بخش است.” این هواپیما می تواند کشف بیش از Abbotsford Langley, سفید, سنگ, سوری, Maple Ridge, پیت مرغزار, Coquitlam, Port Moody, Burnaby ساحل شمالی و ونکوور قبل از شکستن در برنابی به پرواز به فرودگاه.

یادبود آغاز می شود در فرودگاه کملوپس

حزن انگیز یادبود در امتداد حصار در فرودگاه کملوپس پیوسته در روز دوشنبه به عنوان مردم محلی آمد برای ادای احترام خود را به Snowbirds روز پس از سقوط.

با ظهر ده ها جمع شده بودند برای برگزاری یک دایره درام در یک میدان در نزدیکی حصار در حال اجرا در کنار آسفالته. کانادا پرچم, مقاله, قلب, گل, دسته گل و پیام های دست نویس به سروان. کیسی و Snowbirds نیش زده بودند تا کنون در امتداد حصار.

مایک گرکسون وارد اوایل صبح روز دوشنبه زانو در سکوت به او ثابت خود, پیر, شخصی, رتبه, insignia و شانه فلش به حصار اوایل روز دوشنبه. او ذخیره می خواهم آنها را برای چندین دهه از زمان خود را به عنوان یک نوجوان در هوایی سلطنتی کانادا دانشجویان, بازگشت هنگامی که او رویای تبدیل شدن به یک خلبان جنگنده.

Jenn کیسی یک افسر امور عمومی با Snowbirds درگذشت یکشنبه در تصادف. (Royal Canadian Air Force)

“این فقط به معنی چیزی را به من گفت:” گرکسون پوشیدن فرسوده توپ کلاه با کوچک و کروی شکل از نیروی هوایی سلطنتی کانادا در جلو.

“من تنها آمد اینجا به من پرداخت جهات برای مردمی که به اینجا آمد و می خواست می شود قادر به ارائه خدمات به این کشور الهام بخش و نشان از حمایت همه ما در اینجا در کانادا است.”

مایک گرکسون زندگی می کند که در کملوپس, B. C. وابسته به حصار قدیمی خود نشان از وقت خود را در هوایی سلطنتی کانادا دانشجویان به عنوان یک نشان از احترام است. (کریس کوردی/CBC)

این Snowbirds’ CT-114 مدرس هواپیما رفت و به یک شیب nosedive مدت کوتاهی پس از برخاستن یکشنبه سرشار به شعله های آتش در حیاط جلویی نزدیک خانه. ویدیو نشان داد حداقل یک نفر بیرون آوردن از هواپیما قبل از برخورد.

نیروی هوایی سلطنتی کانادا تایید کرد و در بیانیه ای بعد از آن در بعد از ظهر که کیسی کشته شد. 34 ساله خلبان سروان. MacDougall, چتر نجات از هواپیما و فرود بر روی یک پشت بام چند خانه دورتر از محل سقوط. مادرش گفت: او پسر است و در شرایط با ثبات است.

گرکسون روابط قدیمی خود را شانه فلش از هوایی سلطنتی کانادا دانشجویان به حصار در روز دوشنبه. (کریس کوردی/CBC)

کل Snowbirds ناوگان شده است ریشه در یک عملیاتی مکث و عملیات الهام بخش است به تعویق افتاد این افسر فرمانده از Snowbirds روز دوشنبه گفت:.

“دقیق شرایطی که منجر به سقوط نیست,” سرهنگ-سرهنگ مایک فرانسه گفت: در طول یک کنفرانس خبری در Moose Jaw, Sask. روز دوشنبه بعد از ظهر.

گرکسون یک مهندس در حال تماشا Snowbirds با احترام در اوایل پرواز در روز شنبه.

“وجود دارد تعدادی از ما را در پارک ها در این زمینه بیش از وجود دارد, و آن را بزرگ برای دیدن آنها را” او گفت:.

“آن ویرانگر او گفت:” از یادگیری در مورد سقوط. “من در شوک بود. من فقط از راه رفتن سگ و همسایه آمد و گفت می خواهم شده است سقوط. این فقط باور نکردنی است.”

یک خانواده ترک توجه داشته باشید در ادای احترام به کیسی همراه شمشیربازی در فرودگاه کملوپس. (Tina Lovgreen/CBC)

جاستین بیلی یکی دیگر از ساکنان آورده five-year-old daughter, آریا, به یادبود روز دوشنبه. او برافراشتند او را بر روی شانه های او و به او گفت در مورد هواپیماها و خلبانان که پرواز آنها.

“ما فقط می خواستم به ما احترام به Snowbirds…. نظامی است که واقعا مهم است در یک زمان مثل این و این مهم است که به خود احترام می گذارد.” گفت: بیلی که مانند گرکسون بود نیز دیده می شود که جت قبلا در این آخر هفته.

“این بسیار هیجان انگیز برای دیدن آنها را در روز شنبه اما پس از شنیدن این خبر بسیار غم انگیز است.”

یادبود رشد صبح روز دوشنبه همراه شمشیربازی در کملوپس فرودگاه کملوپس, B. C., که در آن یک کانادایی Snowbirds جت در زمان خاموش یکشنبه قبل از توفنده در نزدیکی یک محله است. (Tina Lovgreen/CBC)

کیسی در اصل از هالیفاکس. او مقاله را با RCAF گفت: او پیوست کانادا نیروهای مسلح در سال 2014 پس از چند سال کار به عنوان یک روزنامه نگار.

هشت عضو ارتش پرواز تحقیقات تیم وارد در کملوپس از اتاوا در روز دوشنبه برای شروع به جستجو برای علت سقوط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de