داو Soars 1,167 امتیاز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار سناتور دموکرات در Coronavirus طرح امداد

وال استریت رشته های نزدیک نزدیک به 5 درصد تا 10 ساله وزارت خزانه داری را به شدت افزایش 40 درصد

پس از به تاخیر انداختن ظهر سهام ایالات متحده تجمع در زمان خاموش دوباره پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات با جمهوری خواهان مجلس سنا در کاپیتول هیل و به ظهور رساندن یک پیام در یک مقدار پیش بینی coronavirus طرح امداد.

میانگین صنعتی داو جونز (DJIA) رسید به نزدیک 1,167 امتیاز یا 4.98 درصد TradingView. فقط یک روز زودتر یاد آبی تراشه شاخص کاهش یافت با بیش از 2000 نقطه و در بدترین حالت آن تنها-بعد از دست دادن پس از سال 2008 است.

هر سه عمده در وال استریت شاخص—شاخص Dow, Nasdaq و S&P 500—بسته نزدیک به 5 درصد تا پس از لغزش برخی از 7 درصد دیروز نگران کننده نزدیک به خرس بازار منطقه یک بیماری است که در آن سقوط قیمت 20 درصد یا بیشتر از دو ماهه اخیر.

امن و پناهگاه بازده اوراق قرضه نیز برداشته خاموش دیروز خرد کردن پایین با اوراق قرضه 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید عملکرد افزایش بیش از 40 درصد پس از هدف قرار دادن یک رکورد کم در میان روز دوشنبه هشدار دهنده فروش سهام و سرمایه گذار پرواز به ایمنی.

Epoch Times Photo
جدول نمایش اصلی سه وال استریت شاخص سهام—شاخص S&P 500 (SPX) Dow Jones Industrial Average (DJI), Nasdaq Composite (IXIC)—همراه با VIX نوسانات شاخص و یا “ترس سنج” آمریکا 10 سال و 30 سال و اوراق قرضه و شاخص دلار (DXY) در 4:20 pm ET, در مارس 10 سال 2020 است. (TradingView)

‘شما از شنیدن در مورد آن به زودی’

در حال ظهور از روز سه شنبه درهای بسته دیدار با سناتورهای تهمت خواست آرام در صورت وقوع و وجود دارد گفت: “فوق العاده وحدت در حزب جمهوری خواه” در تدوین یک پاسخ برای مقابله اقتصادی خرید اینترنتی از وقوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در دو روز گذشته مطرح است حقوق و دستمزد مالیات را کاهش دهد و برای کمک به شرکت های ضربه سخت coronavirus نگرانی های ارائه شده هیچ جزئیات خاصی در چه مورد بحث شده بود در این جلسه اما افزود: “شما از شنیدن در مورد آن زود است.”

افزایش مداوم در تعدادی از ایالات متحده موارد COVID-19 بسیار مسری است و گاهی اوقات کشنده بیماری تنفسی است نگران مقامات بهداشت و موجب تماس های درون کنگره برای اقدام به گسترش آزمایش و جلوگیری از یک بحران اقتصادی.

“ما می خواهیم برای حفاظت از حمل و نقل ما صنعت ما صنعت کروز کشتی های کروز. ما می خواهیم برای حفاظت از صنعت هواپیمایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از این نشست است. “آن را دور خواهد رفت. فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که کاخ سفید بپرسید کنگره برای تصویب یک بسته کمکی برای کارگران و کسب و کار برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران از جمله “ممکن است حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.”

“ما همچنین قصد داریم به صحبت کردن در مورد دستمزد بگیران کمک” به طوری که آنها لازم نیست نگران گم شده یک چک مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

اما جزئیات این طرح نامشخص باقی می ماند و پس از هر دو هزینه و درآمد مالیاتی مانور نیاز به کنگره تصویب برخی از زمان خواهد گذشت تا کمک به پایان می رسد تا در دست کسانی که نیاز دارند.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار تیم در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در 9 مارس سال 2020 است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

هنوز هدف این است که برای دریافت پول بیشتر به جیب کارگران و شرکت ها به سرعت با توجه به گروه های کسب و کار و اقتصاددانان.

“این یک وضعیت که در آن ما نیاز به سیل اقتصاد است. آنچه ما باید انجام دهیم این است که کمک به هر کسی که منفی نهفته حرکت و رسیدن به طرف دیگر از این گفت:” نیل Bradley رئیس مسئول سیاست ایالات متحده در اتاق بازرگانی در اظهارات به مهر.

که شامل درآمد برای حمایت از کارگران بیکار و کمک های اولیه برای سفر, گردشگری و دیگر بخش های نهفته ویروس برادلی گفت. اتاق برنامه ای برای ساختن رسمی پیشنهاد به دولت در اواخر این هفته.

“راه ما فکر می کنم آن است که اگر شما یک کسب و کار بود که در غیر این صورت سودآور نگرانی در حال انجام است که تحت تاثیر این, شما باید به بیرون رفتن از کسب و کار به این دلیل موقت شوک” برادلی گفت. “افراد بودند که در غیر این صورت شاغل باید به طور پیش فرض.”

مقامات دولت به رهبری به کاپیتول هیل سهشنبه برای بحث در مورد طرح محرک اقتصادی با جمهوری خواهان مجلس سنا با بازارهای مشتاقانه در انتظار اطلاعات بیشتر.

بیش از 116,000 مردم باید قرارداد coronavirus در سراسر جهان با هزاران نفر از مرگ و میر پس از آن ظاهر در چین در اواخر سال گذشته با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. این گسترش به بیش از 100 کشور ، ایتالیا که دارای بالاترین مرگ و میر در خارج از چین است و قرار است در آن کل جمعیت 60 میلیون مجازی مستند.

همراه با بیش از 800 ایالات متحده موارد وجود داشته است 28 و میر بسیاری از آنها در ایالت واشنگتن با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

حداقل 35 ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا گزارش داده اند که عفونت COVID-19.

واشنگتن شده است سخت ترین ضربه با یک خانه سالمندان در حومه سیاتل کرکلند حسابداری برای بخش عمده ای از دولت در 22 تایید مرگ.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im