داگ فورد اعلام برنامه مرحله 1 از کاهش COVID-19 محدودیت. است انتاریو ،

انتاریو برتر داگ فورد آماده است تا اعلام کند که چگونه این استان شروع خواهد شد به بازگشایی آن اقتصاد و فاز اضطراری برخی از محدودیت هایی که اعمال شده برای مبارزه با COVID-19.

اعلام — برنامه ریزی برای 1:30 بعد از ظهر پنج شنبه — دراز کردن یک طرح برای محدودیت در ساخت و ساز و به اجازه بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی هستند که در مراکز و همچنین به عنوان کسب و کار فصلی حیوان خانگی, خدمات خانگی و تعمیر و نگهداری با توجه به پیش نویس این طرح به دست آمده توسط CBC News.

پیش نویس سند نشان نمی دهد هنگامی که انتاریو آغاز خواهد شد به مرحله نیمه آن-مستند اما فورد انتظار دارد که نشان می دهد تاریخ خود را در طول جلسه توجیهی روزانه.

یک سوال کلیدی بلندی بیش از این اطلاعیه این است که آیا انتاریو نظام سلامت به اندازه کافی از یک بیماری همه گیر است که در مرحله 1 از بازگشایی طرح می تواند راه اندازی می شود با خیال راحت.

فورد دولت چارچوب برای بازگشایی, پرده برداری در اواخر مارس, مجموعه ای از روشن بهداشت عمومی معیار برای آغاز فاز از محدودیت در کسب و کار و تجمعات. آنها شامل:

  • سازگار دو تا چهار هفته کاهش در تعداد روزانه COVID‑19 موارد است.
  • کافی حاد و بحرانی بیمارستان مراقبت ظرفیت برای پاسخ به پتانسیل موج.
  • حدود 90 درصد از جدید COVID‑19 مورد تماس بودن رسیده محلی مقامات بهداشت عمومی در یک روز.
  • در حال انجام تست از موارد مشکوک به تشخیص شیوع بیماری های جدید به سرعت.

انتاریو برتر داگ فورد, مرکز, و محافظه کار MPPs رعایت یک دقیقه سکوت برای کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 در طول روز نشسته قوه مقننه است. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

کسانی که معیار شده است ملاقات کرد ؟

انتاریو افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز به نظر می رسید مطمئن نیستید در روز سه شنبه.

“ما به حال تمام کسانی که همه چیز با هم می آیند, که در آن ما می گویند در حال حاضر ما در حال آماده ورود به مرحله 1” گفت: ویلیامز. “من فکر می کنم ما در حال نزدیک شدن است اما اگر آن را در حال حاضر وجود دارد, من در حال حاضر آن توصیه می شود.”

ویلیامز حضور نداشت روز چهارشنبه استانی جلسه.

“به طور کلی من فکر می کنم که این روند بسیار مثبت است” گفت: دانشیار افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر باربارا Yaffe وقتی پرسید که آیا این استان هدف قرار دادن اهداف خود را.

“ما نمی در مرحله 1 کاملا رتبهدهی نشده است, اما ما در حال درخواست از مردم برای آماده شدن برای مرحله 1,” فورد گفت: طی کنفرانس خبری روز شنبه.

در حالی که در دسترس عموم داده به نظر می رسد نشان می دهد انتاریو دیده است ثابت کاهش روزانه تعداد موارد جدید است و کافی بیمارستان ظرفیت آن را روشن نیست که آیا تست و تماس با ردیابی کافی هستند.

“اگر ما در حال تست به طور گسترده ای به اندازه کافی اگر ما تنها ابتلا به پنج درصد موارد واقعی در جامعه است که برای رفتن به یک مشکل است که نمی شود به اندازه کافی برای نگه داشتن موارد پایین هنگامی که ما شروع به بلند کردن جسمی از فاصله اقدامات” گفت: اپیدمیولوژی Ashleigh Tuite دستیار استاد در دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی.

“ما واقعا نمی دانم در این مرحله تعدادی از افرادی که کمی علامتی که در حال تبدیل به دور [از تست].”

Tuite روز چهارشنبه در گفتگویی گفت که او نگران این احتمال که انتاریو شاهد کاهش تعداد موارد تایید شده در بخشی به دلیل آزمایش محدود بودن.

وزیر بهداشت کریستین الیوت وعده داده شده روز شنبه به رول از یک طرح گسترده تر تست از عموم “خیلی زود است.”

این صندلی متعلق به برخی از ساکنان Camilla مراقبت در Mississauga که فوت کرده اند با توجه به COVID-19. (فرانک Gunn/کانادا مطبوعات)

“این واقعا مهم است که ما باز کردن بخش هایی از اقتصاد ما که ما انجام می دهیم … که نظارت تست در جامعه” الیوت گفت: در طول برتر روزانه در کنفرانس خبری.

در روز پنج شنبه او اعلام کرد که توسعه استان را تست دستورالعمل به طوری که “هر کسی که با علائم” خواهد بود قادر به گرفتن یک آزمون.

“این مرحله از آزمایش ما استراتژی کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود ما شناسایی و شامل موارد جدید و به ما اجازه می دهد تا از نزدیک نظارت بر هر گونه تغییر در جامعه گسترش یابد گفت:” الیوت سخنگوی هیلی Chazan در ایمیلی به خبرنگاران گفت.

استان چارچوب می گوید: مرحله 1 را شامل:

  • باز انتخاب محل های کار است که می تواند نیازهای فعلی بهداشت عمومی دستورالعمل.
  • اجازه می دهد ضروری تجمعات از تعداد محدودی از مردم است.
  • باز کردن برخی از فضاهای باز.

چارچوب توصیف محل کار که واجد شرایط به عنوان کسانی که “محل کار است که می تواند بلافاصله و یا دیدار با اصلاح عملیات برای دیدار با بهداشت عمومی راهنمایی و ایمنی و بهداشت شغلی مورد نیاز (به عنوان مثال منظقه وانت و یا تحویل).”

منظقه وانت — برای کسب و کار است که بسته شده بود به عنوان غیر ضروری — اجازه داده شده از دوشنبه. همچنین در روز دوشنبه, Ontario بازگشایی دسترسی به استانی پارک اما campsites و امکانات در تمام پارک ها بسته باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de