داگ فورد اذعان دختران در بازدید از خانه خود را در آخر هفته بر خلاف انتاریو COVID-19 قوانین

برتر داگ فورد به نظر می رسد به شکسته انتاریو تجویز COVID-19 فیزیکی فاصله اقدامات گفت: دو تن از دختران خود را که در زندگی های مختلف خانواده در بازدید از خانه خود را در طول روز آخر هفته.

صحبت با خبرنگاران در جلسه توجیهی روزانه دوشنبه فورد گفت: در جمع خانواده محدود بود به شش نفر “مستقیم خانواده” تنها با هیچ یک از دختران خود را’ شوهران یا دوست پسر در حال حاضر.

“من واقعا اعتماد به قضاوت مردم انتاریو است. اگر شما مسن پدر یا مادر و سلامت آنها بزرگ نیست, من نمی خواهد شانس آن را” فورد گفت.

“من می خواهم به نگه داشتن با خانواده. خواهد بود که توصیه من. من نمی خواهد به تالار اجتماعات. که فقط اتفاق می افتد نیست. ما می خواهیم به آن را نگه دارید با خانواده فقط برای کمی طولانی تر است.”

فورد ساخته شده نظرات تنها چند روز پس از انتاریو افسر ارشد پزشکی از سلامت دکتر دیوید ویلیامز ابراز نگرانی کرد که برخی از 55 درصد از کروناویروس جدید عفونت با اشاره به اینکه این قرارداد از طریق جامعه گسترش یافته است.

ویلیامز پنجشنبه خواسته شد اگر ساکنان انتاریو می تواند شروع به گسترش خود را به اصطلاح فیزیکی حباب شامل دیگر خانواده ها عنوان شده است مجاز در برخی از استانهای دیگر که او پاسخ داد:

“کلید سلامت عمومی و اندازه گیری به عنوان شما به یاد بود این نیاز برای مردم به جز در واحد خانواده و یا حباب — اقامت شش پا را در حالت ایده آل در خانه بمانند بسیار کمی تعامل است که می تواند شما را در نزدیکی مردم نزدیک تر از شش فوت است. و که هنوز هم در جای خود در این زمان است.”

انتاریو COVID-19 سایت همچنان به دولت: “هر کس در انتاریو باید تمرین فیزیکی فاصله به کاهش قرار گرفتن در معرض خود را به افراد دیگر — این به این معنی ماندن حداقل دو متر دورتر از هر کسی خارج از خانواده خود است.”

سازمان دیده بان | فورد می گوید: دختران خود را بیش از بازدید روز آخر هفته:

انتاریو برتر داگ فورد گفت: دو تن از دختران خود را که زندگی نمی کنند با او آمد برای بازدید شده است. “استفاده از بهترین قضاوت خود را,” او گفت: در مورد بازدید از خانواده و پدر و مادر سالمند. “من می خواهم به نگه داشتن با خانواده.” 1:43

پرسید که چگونه فورد رفتار اندود شده تا با بهداشت عمومی راهنمایی در فاصله فیزیکی برتر را در بیانیه ای گفت: “ما درک می کنیم که مردم می خواهند به صرف زمان بیشتری را با دوستان خود و عزیزان. با تشکر از تلاش های جمعی ما در حال حاضر در یک موقعیت که در آن ما می توانید شروع به برنامه ریزی برای سهولت بهداشت عمومی اقدامات است.

“همانطور که ما همچنان به تکیه بر ساکنان انتاریو به بهترین قضاوت خود استفاده کنید در هنگام تعامل با افراد خارج از خانواده خود را به عنوان مثال اقامت شش فوت از هم فاصله اطمینان مردم هستند نشانه ای رایگان و در ادامه به تمرین بهداشت مناسب است.”

حرکت دهید سردرگمی

اما فورد پذیرش در مورد تعطیلات آخر هفته خود به نظر می رسید بی درنگ سردرگمی آنلاین با برخی از ساکنان انتاریو تعجب اگر آنها در حال حاضر می توانید شروع به دیدن اعضای خانواده خود است.

‘ما در حال درخواست از مردم برای برگزاری فورت’

خواسته برای او در واکنش به اخبار NDP رهبر Andrea Horwath گفت: “برتر ساخته شده خود را انتخاب و در آخر هفته.”

Horwath گفته شده است وجود دارد “مخلوط پیام” از برخی از رهبران سیاسی در فاصله فیزیکی.

“این بسیار روشن است که اگر ما هنوز در این وضعیت اضطراری و کارشناسان بهداشت و درمان هنوز هم مشاوره است که ما اقامت دو متر فاصله و حفظ تماس تنها با فوری خود را به خانواده و سپس این چیزی است که مردم باید انجام دهند.”

در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه دکتر ویلیامز گفت: او نمی دانست که جزئیات فورد در جمع خانواده اما که توصیه های خود را برای ساکنان انتاریو است که هنوز هم برای حفظ فاصله فیزیکی از افراد خارج از خانواده خود را فوری.

ویلیامز گفت: اعضای خانواده خود را به بازدید بیش از آخر هفته نگه داشته اما فاصله آنها با ماندن در جبهه چمن.

“ما در حال درخواست از مردم برای انجام بخشی خود را برای حفظ فاصله فیزیکی در این مرحله و پس از آن … زمانی که جامعه انتقال به پایین است که به اندازه کافی ما می توانیم در آن” ویلیامز گفت.

“در این مرحله ما پیام رسانی است که هنوز هم همان است و ما در حال درخواست از مردم برای برگزاری این قلعه در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de