شک و تردید مطرح شده و طرح به گسترش شش کشور مسابقات

ادی جونز فکر می کند این نباید اتفاق می افتد نیوزیلند اصرار دارد آن را نمی افتد و برگزارکنندگان مسابقات می گویند هیچ نشانه ای از آن اتفاق می افتد.

امکان از شش کشور مسابقات راگبی در حال گسترش به قهرمان جهان در آفریقای جنوبی خواهد بود خیره کننده ترین در توسعه این ورزش در سال, تعویض بازی برای هر دو نیمکره شمالی و جنوبی.

روزنامه انگلیسی Daily Mail گزارش روز شنبه که در مذاکرات صورت گرفته است که منجر به Springboks پیوستن به یک قهرمانی جدید در سال 2024. این امر شامل هفت سازمان ملل, با, انگلستان, ولز و اسکاتلند و ایرلند و فرانسه و ایتالیا در حال حاضر رقابت.

این نیز به معنی آفریقای جنوبی ترک چهار کشور راگبی قهرمانی در نیمکره جنوبی که همچنین شامل نیوزیلند و استرالیا و آرژانتین.

جهانی راگبی ورزش حاکم گفت: آن را نمی خواهد اظهار نظر در این گزارش اما دیگران هستند.

مارک رابینسون به تازگی استخدام مدیر اجرایی نیوزیلند راگبی گفت: Springboks متعهد به بخشی از Sanzaar — بدن است که نظارت راگبی قهرمانی و سوپر راگبی — تا سال 2025 و آنها را “مردم است که ما اعتماد کنند.”

تبلیغات

“ما بسیار راحت در روابط ما و آفریقای جنوبی را در رابطه با Sanzaar,” رابینسون به نقل از گفتن رادیو ورزش در نیوزیلند. “ما مانند آنها موافقت نامه های امضا شده خود را از طریق رسانههای 2025 به درگیر با Sanzaar. و اخیرا در این هفته ما در تماس و صحبت کردن در مورد آینده ما در مسابقات سوپر سطح و سطح بین المللی است. بنابراین Sanzaar و قطعا در مورد آفریقای جنوبی بسیار درگیر در این گفتگوها.

“آنها کسانی هستند که ما اعتماد آنها بسیار صادقانه و آنها بوده است شرکای بزرگ بیش از 25 سال گذشته. ما می خواهم به فکر می کنم که ما خواهد بود ضروری به آن دسته از انواع نظرات و یا مکالمات اگر آنها تا به حال بوده است.”

برگزارکنندگان مسابقات نیز بازی کردن گزارش گفت: شش کشور شورای “تا به حال هیچ بحث در مورد آفریقای جنوبی گنجاندن” در رقابت است. آنها را قبلا رد تماس برای ارتقاء و سقوط به معرفی در این مسابقات پس از گرجستان و رومانی — پیشرو ردیف دوم کشورهای اروپایی راگبی — می تواند چالش برای یک محل با ایتالیا که به طور منظم پس از اتمام در آخرین محل در شش کشور.

در ضمن جونز استرالیایی متولد انگلستان مربی توصیه کرده است در برابر هر گونه دستکاری در قالب آنچه که او به نام “بزرگترین مسابقات راگبی در جهان است.”

“چرا شما می خواهید برای اضافه کردن تیم های دیگر که در حال رفتن به کاهش سطح رقابت؟” جونز گفت: با استفاده از گسترش فوق العاده راگبی از 12 تیم به آن زمان تعداد 15 به عنوان یک داستان عبرت انگیز.

“من فقط می تواند صحبت از تجربه” جونز اضافه شده است. “سوپر راگبی شد تخم مرغ طلایی راگبی — درخشان 12 تیم رقابتی است. به عنوان به زودی به عنوان آن را به حال رفته به 14 و 15 آن را از دست داده بود جذابیت آن.”

تبلیغات

جونز گفت: آنچه باعث می شود شش کشور بسیار ویژه است “تاریخ روابط بین کشورها است.”

“کسی بود که به من درس تاریخ در اسکاتلند و تعدادی از چیزهای مختلف است که اتفاق افتاده اند در رقابت با انگلستان” او گفت:. “بنابراین بسیاری از معنا و مفهوم بسیاری از مردم برای یک بازی شبیه به این.

“رقابت است و رقابت بسیار سخت تر از جام جهانی است. آن را تبدیل شدن به خیلی بیشتر فیزیکی است و آن را تنها خواهید برای دریافت بیشتر از آن.”

این مسابقات آغاز شده است به عنوان قهرمانی بین “خانه ملت” از انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند قبل از فرانسه اضافه شد به رقابت. اخیر گسترش آمد که علاوه بر این از ایتالیا تبدیل پنج کشور به شش کشور در سال 2000.

شش کشور عضو در سال گذشته را رد کرد و پیشنهاد جدید 12-تیم جهانی راگبی قهرمانی سازمان ملل که در ابتدا در هم ادغام شده و شش کشور و راگبی قهرمانی — در حالی که اضافه کردن ژاپن و ایالات متحده — و ارائه شده بیشتر در زمینه بین المللی بازی.

برترین کشورهای اروپایی می ترسید پتانسیل اقتصادی تاثیر سقوط از لیگ.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

___

استیو داگلاس در www.twitter.com/sdouglas80

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de