واشنگتن: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه است کاشته شک و تردید در مورد یک معامله تجاری با هند زمانی که او بازدید از دهلی نو در هفته آینده.

او به خبرنگاران گفت: او “صرفه جویی در معامله بزرگ” با هند و بعد از او “نمی دانم” اگر از آن خواهد شد قبل از انجام انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به هند در فوریه 24 و 25. کلمات او به خبرنگاران در پایگاه نیروی هوایی اندروز در روز سه شنبه به احتمال زیاد برای ارسال دهلی نو به یک بیت از غش کردن.

“ما می توانیم یک معامله تجاری با هند است. اما من واقعا صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پرسید که آیا او انتظار دارد که یک معامله تجاری با هند قبل از دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال انجام یک معامله تجاری با هند است. ما باید آن را. من نمی دانم اگر آن را انجام داده قبل از انتخابات اما ما باید یک معامله بسیار بزرگ با هند است.”

شاخص دیگری که خواهد خلق و خوی خلق و خوی در دهلی نو است که ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer نقطه-فرد برای مذاکرات تجاری با هند است به احتمال زیاد به همراه مغلوب ساختن پیشی جستن به هند ابراز نگرانی کرد. اما مقامات حکومت آن را در دسترس نباشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن منفجر سرد و گرم در اظهارات خود به رسانه ها. در مورد ایران گفت: “ما در حال درمان بسیار خوبی توسط هند” و سپس افزود: “من اتفاق می افتد به مانند نخست وزیر مودی زیادی است.”

و او اضافه کرد: “او به من گفت ما را هفت میلیون نفر بین فرودگاه و این رویداد. و ورزشگاه من درک می کنم این است که مرتب کردن بر اساس از نیمه تحت ساخت و ساز, اما آن را به بزرگترین ورزشگاه در جهان است. بنابراین آن را می شود بسیار هیجان انگیز است.”

ایالات متحده صادر تومان 45.3 میلیارد دلار کالا و خدمات به هند در سه چهارم از 2019 تا 4 درصد از مدت مشابه در سال قبل; و ما وارداتی تومان 65.6 میلیارد دلار کالا و خدمات از هند تا پنج درصد از سال گذشته دلار 62.5 میلیارد سطح برای همان دوره است.

ایالات متحده باقی می ماند بالا شریک تجاری برای هند در نظر تجارت کالا و خدمات و به دنبال آن چین است. در حالی که تجارت دو جانبه بین ایالات متحده و هند است که حدود 62 درصد کالا و 38 درصد در خدمات تجارت دو جانبه بین هند و چین است که توسط محصولات.

ما کالا صادرات به هند عمدتا متمرکز در معدنی سوخت سنگ های قیمتی و هواپیما. ما چهره های دشوار رقابت با چین در بازار هند از جمله در زمینه الکترونیک و ماشین آلات و مواد شیمیایی آلی و دستگاه های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de