دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن PM مودی بحث مذهبی آزادی جامو و کشمیر

دهلی نو: ساعت دقیق پس از مذاکرات در همه ابعاد روابط دوجانبه با نخست وزیر نارندرا مودی در اینجا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه کاهش یافته است به بحث جنجال بر هند شهروندی (متمم) قانون و خشونت تاب قطعات دهلی اما به خبرنگاران گفت که او تا به حال در مورد موضوع آزادی مذهبی با آقای مودی از جمله “به طور خاص (موضوع) مسلمانان و مسیحیان”.

او افزود که هند “بسیار سخت کار کرده اند و باز آزادی مذهبی” و این که “این (آزادی مذهبی) چیزی است که او (آقای مودی) می خواهد”.

پرداختن به هند و رسانه های آمریکایی در سفارت آمریکا در شب رئیس جمهور ایالات متحده گفت: “من نمی خواهم به بحث در مورد آن (CAA). من می خواهم به ترک که به هند و امیدوارم آنها در حال رفتن به تصمیم گیری درست برای مردم است.”

در یک بیانیه مشترک صادر شده در روز سه شنبه حتی نشستند که توجیه دهلی نو را با نگرانی در مورد تروریسم مرزی از پاکستان رهبران دو کشور همچنین “نامیده می شود در پاکستان به اطمینان حاصل شود که هیچ قلمرو تحت کنترل خود استفاده می شود برای راه اندازی حملات تروریستی و به سرعت آن را به عدالت عاملان این گونه حملات از جمله 26/11 بمبئی و پتهنکت”.

در اظهارات خود قبل در حیدرآباد خانه آقای ترامپ گفت: دو کشور باید “گسترش ما دفاع موافقت نامه های همکاری با هند برای خرید بیش از 3 میلیارد دلار از پیشرفته آمریکایی تجهیزات نظامی از جمله آپاچی و MH-60 رومئو هلیکوپتر — بهترین در جهان”. هر دو طرف همچنین تصمیم به آغاز مذاکرات برای یک “تجارت بزرگ توافق”.

ستایش هند و آقای مودی از او دریافت “قدرتمند پاسخ” در مورد آزادی مذهبی و حضور 200 میلیون هندی مسلمانان در این کشور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — وقتی پرسیده شد که در مورد مسائل اعم از “جنایات نفرت” در هند به خشونت حاضر تاب دهلی نو — گفت که او شنیده بود در مورد “فردی حملات” اما او نمی بحث در مورد این موضوع با آقای مودی به عنوان آن بود “تا هند” به عمل آورند.

هند وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla در ضمن به خبرنگاران گفت: در یک جلسه جداگانه که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مطرح کا مسئله در مذاکرات.

اگر چه رهبران دو کشور تا به حال در مورد موضوع آزادی مذهبی “در راه مثبت” تهمت بود “قدردانی کثرت گرایی و تنوع است که یک عامل اتصال هر دو کشور است”.

هند و آمریکا-بیانیه مشترک هم گفت: “به عنوان رهبران پر جنب و جوش دموکراسی به رسمیت شناختن اهمیت آزادی رفتار برابر با همه شهروندان حقوق بشر و تعهد به حاکمیت قانون نخست وزیر مودی و رئیس جمهور تهمت قول به تقویت هند-US جامع جهانی همکاری استراتژیک که در اعتماد متقابل منافع مشترک حسن نیت و تعامل قوی از شهروندان خود.

در کنفرانس مطبوعاتی خود که در آن او خود را تکرار کرد پیشنهاد میانجیگری در مسئله کشمیر رئیس جمهور ایالات متحده همچنین گفت که رهبران این دو کشور تا به حال در مورد موضوع “پاکستان” و “تروریسم” اضافه کرد: “مودی است که مردی بسیار مذهبی به عنوان شما می دانید. او یک مرد آرام اما او در واقع بسیار بسیار قوی فرد. من او را دیده ام در عمل است. او که قبل از هر چیز در ذهن خود تروریسم است. او به مراقبت از آن.”

منطبق هند در مبارزه با ترور مغلوب ساختن پیشی جستن نامیده هند به عنوان یک “ملت شجاع” اضافه کرد: “هیچ عقب نشینی از هند”.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که در بحث “ساعت مودی و من تأیید ما دو کشور تعهد به حفاظت از شهروندان ما از رادیکال تروریسم اسلامی” و “ما نیز همکاری با پاکستان برای مقابله با تروریست ها که کار بر روی آن خاک”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im