دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بک هند در مبارزه با تروریسم

دهلی نو: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر دو کشور هند و بصورتی پایدار و محکم ایران در آهن چادری حل و فصل به دفاع از شهروندان خود را از خطر رادیکال و تروریسم اسلامی. او گفت که دولت او “مشغول به کار در یک راه بسیار مثبت با پاکستان به سرکوب سازمان های تروریستی و داعش که در مناطق مرزی پاکستان”.

ایستاده با نارندرا نخست وزیر در Motera ورزشگاه در احمدآباد است که بزرگترین ورزشگاه کریکت آقای ترامپ نیز اعلام کرد که دو کشور خواهد بود “ثبت معاملات” از 3 میلیارد دلار در روز سه شنبه مربوط به فروش هلیکوپتر های نظامی و دیگر تجهیزات به نیروهای مسلح”.

او گفت: “به نظر می رسد به جلو به ارائه هند با برخی از بهترین و ترین ترس تجهیزات نظامی در این سیاره”.

این سخنان که دیده می شود به عنوان پذیرش بیشتر از هند نگرانی های مرزی تروریسم از پاکستان و همچنین نشان می دهد که چگونه ما چشم دوخته اند هند در حال رشد دفاع در بازار است.

رئیس جمهور ایالات متحده است که در یک سفر دو روزه به هند همچنین گفت که دو کشور “در مراحل اولیه بحث به صورت باور نکردنی توافقنامه تجارت برای کاهش موانع سرمایه گذاری”. او افزود که آقای مودی سختی است مذاکره.

او در اظهارات اولیه آقای مودی توصیف هند و آمریکا در روابط خود با عنوان “نه فقط یکی دیگر از همکاری” بلکه “به مراتب بیشتر و ارتباط نزدیک تر”.

“دوستی است که در آن اعتماد متعصبانه” او گفت:. “Long-live هند و آمریکا دوستی” آقای مودی شعار به عنوان جمعیت بزرگ chorused پس از او.

آقای مودی نیز با تمجید از رئیس جمهوری و اعضای خانواده خود را توصیف جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “متفکر بزرگ” و اضافه کرد “من در حال حاضر به شما دوست من — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت: یک لاخ-قوی جمعیت در ورزشگاه که “امریکا را دوست دارد و هند و امریکا احترام می گذارد هند و امریکا همیشه وفادار و دوستان وفادار به مردم هند”.

او همچنین مورد ستایش قرار داد این شرکت با وجود تمام جوامع مذهبی در هند و افزایش این کشور به عنوان یک “صلح آمیز دموکراتیک تحمل” ملت.

“هند تبدیل به یک غول اقتصادی, بزرگترین دموکراسی همیشه وجود داشته باشد و یکی از شگفت انگیز ترین ملت ها در هر نقطه از جهان… ملت خود را همواره تحسین در اطراف زمین به عنوان محل که در آن میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از هندوها و مسلمانان و سیک ها بودند و, یهودیان, مسیحیان و یهودیان عبادت در کنار هم در هماهنگی; که در آن شما صحبت می کنند بیش از 100 زبان و آمده از بیش از دو دوجین متحده و در عین حال شما همیشه قوی به عنوان یکی از بزرگ هند کشور است. وحدت خود را الهام بخش جهان است.” آقای ترامپ گفت.

“از این روز در هند را همیشه نگه دارید در یک مکان بسیار ویژه ای در قلب ما” رئیس جمهور ایالات متحده گفت.

به طور قابل توجهی نسبت به پایان این مراسم آقای مودی همچنین با اشاره به لغو فوری سه گانه طلاق با بهره گیری زنان مسلمان به عنوان یکی از دستاوردهای دولت خود را.

اشاره به آقای مودی را ریشه فروتن آقای ترامپ ادامه داد: “نخست وزیر مودی که شما نه تنها افتخار گجرات — شما در حال اثبات زندگی است که با کار سخت و صمیمیت سرخپوستان می توانید انجام هر چیزی — هر چیزی در همه به هر چیزی که آنها می خواهند.”

قبلا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump بازدید مهاتما گاندی Sabarmati آشرام به همراه آقای مودی.

آقای ترامپ بعد از بازدید آگرا همراه با خانواده همراه اعضا و دیگران در این هیئت به یاد تاج محل قبل از رسیدن به دهلی نو بعد در شب که در آن او را در مذاکره با آقای مودی در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>