واشنگتن: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد در سرسخت حمایت از حزب جمهوری خواه به شکست بدترین تهدید و در عین حال به سه سال از انتخابات ریاست جمهوری در روز چهارشنبه برنده تبرئه در مجلس سنا در روز استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

تنها سوم آمریکا رهبر تا کنون قرار داده شده در دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن به آسانی شکست دموکرات به رهبری تلاش برای اخراج او را از دفتر برای داشتن بە دنبال کمک از اوکراین برای تقویت خود در سال 2020 دوباره انتخابات تلاش کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله ادعا کرد که “پیروزی” در حالی که کاخ سفید اعلام کرد و آن را یک “exoneration” برای رئیس جمهور-حتی به عنوان دموکرات ها را رد کرد و تبرئه عنوان “بیارزش” نتیجه ناعادلانه محاکمه.

با وجود مواجه شدن با شواهد قوی خواهان وفادار ماند و محشور اکثریت آرا به حذف رئیس جمهور از هر دو اتهام — 52 به 48 در سوء استفاده از قدرت و 53 به 47 در انسداد کنگره — در حال سقوط به مراتب کمتر از دو سوم فمن مورد نیاز برای محکومیت.

“دو سوم سناتورهای حاضر نیست که او را به جرم اتهامات مندرج در آن است بنابراین دستور و حکم است که گفت: دونالد جان تهمت بود و او بدین وسیله تبرئه” گفت: رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست دادگاه.

ماه های طولانی استیضاح از 45 ما رهبر درخشید نور خشن در آمریکا شکاف سیاسی با مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای پشتیبانی پایگاه ایالات پشت سر او در رد آن به عنوان یک “جعل.”

یک جمهوری خواه سناتور رامنی دیرین تهمت دشمن را به خطر انداخته کاخ سفید خشم به رای در کنار دموکرات ها در تعداد برای اولین بار گفت: تهمت بود “گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.” او رای دادند نه گناه در اتهام دوم.

اما این حکم هرگز واقعا در سوال از مجلس نمایندگان به طور رسمی استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر و در حال حاضر پاک کردن یک مانع عمده برای رئیس جمهور به طور کامل شیرجه رفتن به مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت می کنند, پنج شنبه

در پاسخ به حکم برگ برنده را اعلام کرد او را تحویل یک بیانیه رسمی روز شنبه از کاخ سفید “به بحث در مورد کشور ما پیروزی در استیضاح جعل!”

مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور توییتی یک مونتاژ تصویر می کشد جعلی جلد مجله تایم او را اعلام کرد رئیس جمهور برای تمام ابدیت.

کاخ سفید اعلام کرد که برگ برنده به دست آمده بود “کامل دفاع و exoneration.”

اما نانسی پلوسی مجلس و دموکرات در کنگره گفت که با پاکسازی تهمت به جمهوری خواهان در حال “نرمال بی قانونی است.”

“می تواند وجود داشته باشد هیچ تبرئه بدون محاکمه و بدون هیچ محاکمه و بدون گواه اسناد و شواهد” او گفت:.

“متاسفانه به دلیل جمهوریخواه سنا را از خیانت به قانون اساسی رئیس جمهور باقی می ماند مداوم تهدید به دموکراسی آمریکایی با اصرار او است که او را بالاتر از قانون و که او می تواند فاسد انتخابات اگر او می خواهد.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: تبرئه شد “عملا بیارزش” از جمهوریخواهان حاضر شاهد در دادگاه خود را.

‘برای همیشه لطفا برای استیضاح’

دموکراتها شدید 78 روز خانه بررسی مواجه عمومی و تردید و فشار بالا stonewalling از کاخ سفید است.

نگران خطر سیاسی برای حزب پلوسی رد تماس در اوایل سال گذشته به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن بر شواهد گردآوری شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر که او تا به حال مانع از روسیه انتخابات دخالت بررسی است.

اما نگرانی خود را ذوب شده پس از اتهامات جدید ظاهر در ماه اوت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تحت فشار اوکراین برای کمک های خود را برای سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

هر چند تردید از همان ابتدا که آنها برنده خواهد بود حمایت از جمهوری خواهان تحقیقات انباشته با سرعت شگفت آور شواهد قوی برای حمایت از این اتهامات است.

شواهد نشان داد که از اوایل سال 2019 تهمت خصوصی وکیل رودی جولیانی و سیاسی متحد سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland بودند طرح ریزی برای فشار کیف برای کمک به لام دموکرات ها از جمله تهمت بالقوه 2020 رقیب جو بایدن با باز کردن تحقیقات به آنها.

“ما باید می گویند به اندازه کافی — به اندازه کافی! او خیانت امنیت ملی ما و او را به انجام این کار دوباره” آدام شیف که چراغ خانه بررسی استدلال در طبقه سنا این هفته است.

“او به خطر بیافتد انتخابات ما و او را به انجام این کار دوباره” شیف گفت.

‘عظیم’ اشتباه

در دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع دیده نمی شد به عنوان تضعیف آمار گردآوری شده توسط شیف را پروب و چندین سناتور جمهوریخواه اذعان کرد او اشتباه است.

اما وکلای او و سنا مدافعان استدلال اساسا که مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار نمی شد فاحش به اندازه کافی برای استیضاح و حذف.

و با اشاره به دسامبر خانه استیضاح رای کاملا در امتداد خط حزب آنها رنگ آن را به عنوان یک تلاش سیاسی برای “از بین بردن رئیس جمهور” در سال انتخابات و اصرار رای دهندگان باید مجاز به تصمیم گیری تهمت سرنوشت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: استیضاح به نفع جمهوری خواهان.

“در حال حاضر این است که سیاسی بازنده برای آنها. آنها آن آغاز شده است. آنها فکر کردم این یک ایده عالی است. حداقل برای کوتاه مدت از آن شده است یک اشتباه سیاسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de