Donaire در چالش به اوبالی هنوز هم هل دادن از طریق on May 16

REBOUND. After falling short against Japanese Naoya Inoue last November, Nonito Donaire (left) hopes his efforts translate to a win this time. Photo by Kazuhiro Nogi/AFP

دوباره بجای اول برگشتن. پس از سقوط کوتاه در برابر ژاپنی Naoya Inoue در ماه نوامبر گذشته Nonito donaire (سمت چپ) امیدوار است تلاش های خود را ترجمه کنید به پیروزی در این زمان. عکس Kazuhiro Nogi/AFP

مانیل فیلیپین — در حال حاضر آن است که هنوز هم برای Nonito donaire و چالش خود به گردش جهان بوکس شورای خروس وزن تاج از Nordine اوبالی در روز شنبه, مه 16 (سهشنبه, مارس 17 فیلیپین زمان) در ایالات متحده West Coast.

دلیلش این است که برنامه ریزی شده 12-طفیلی است که خارج از لغو مارس تا آوریل حملات توسط هر دو لیگ قهرمانان بوکس و رتبه بالا. (بخوانید: Ancajas, Casimero عنوان دفاع در وگاس به تعویق افتاد)

هر چند او از دست داده به Naoya ‘هیولا’ Inoue با تصمیم به اتفاق آرا در وحدت خود را در ماه نوامبر گذشته 7 در سایتاما ژاپن donaire در رو از بالا به اجباری چلنجر پس از شکستگی ژاپنی بینی و استخوان مداری در یک ماجراجویی دوبله به عنوان 2019 مبارزه از سال.

شکست اوبالی که خواهیم ساخت سومین دفاع از 118 پوند عنوان خواهد بود که حرکت صعودی در برابر donaire در 37 ساله در چهار بخش قهرمان جهان هنوز هم امید برای یکی دیگر از نرم افزار در Inoue.

اوبالی, 33, totes یک 17-0 رکورد با 12 knockouts بالاتر حذفی کلیپ از 71% در برابر donaire در 65% (40-6 با 26 knockouts).

به وضوح اما donaire در این لبه تا آنجا که تجربه نگران است, داشتن جنگیدند و در مجموع 289 دور در برابر تنها 94 برای فرانسه قهرمان.

در دفاع از کمربند WBC در جولای 6, 2019, اوبالی دفع فیلیپینی آرتور بیانوبا پس از 6 دور در آستانه قزاقستان.

اوبالی و سپس دفاع از آن دوباره در undercard از Inoue-donaire در, ضرب و شتم Takuma Inoue Naoya برادر کوچکترش با تصمیم به اتفاق آرا.

البته Takuma نیست در قالب Naoya یا donaire در, که برای ماده.

5-پا-6, donaire در دو اینچ بلندتر از اوبالی و دو اینچ لبه در دسترس به عنوان به خوبی.

با توجه به حلقه صاحب نظران و اگر donaire در نشان می دهد تا در همان فرم به عنوان یکی که مبارزه Inoue, the ‘, فیلیپینی, Flash’ می ایستد بی ادعا و در عین حال یکی دیگر از جهان تاج. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im