موارد خشونت داخلی سنبله در میان پناهگاه در محل سفارشات

به عنوان مردم در سراسر کشور در حال محدود با هم در میان stay-at-home سفارشات موارد خشونت داخلی دیده می شود یک قیام سراسری کارشناسان و ادارات پلیس گفت:.

“بازماندگان به دام افتاده با معتادان خود را در این نقطه و با انزوای اجتماعی آنها ندارد و بسیاری از وسیله ای برای فرار و یا برای حمایت” گفت: استفانی براون مدیر اجرایی Casa Myrna یک گروه است که پشتیبانی از خشونت خانگی بازماندگان در منطقه بوستون در نظرات به WBUR.

او گفت: اقتصادی پیامدهای کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و کارمند اخراج را ساخته اند همه چیز حتی بدتر است.

“عاطفی و سوء استفاده های مالی از بازماندگان است که برای افزایش و بالا بردن و ما نیز انتظار می رود برای دیدن خشونت فیزیکی افزایش,” او گفت:.

Epoch Times Photo
شکسته پرده دیده می شود در یک پنجره در بروکدل مرکز پزشکی بیمارستان در بروکلین شهر نیویورک در آوریل 13 سال 2020 است. (اسکات Heins/گتی ایماژ)

سن آنتونیو اداره پلیس گزارش 21 درصد افزایش در خانواده خشونت تماس های بین Jan. 1 و 7 آوریل در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته با توجه به اخبار محلی خروجی KSAT.

یک سخنگوی وزارت گفت: تعطیلی مدارس و پناهگاه در محل مورد نیاز و اضافه فشار مالی شدند همه عوامل تشدید.

“دیگه هیچ مدرسه. وجود دارد محدود مراقبت از کودک از آنجا که کارکنان در حال furloughed و آن را فقط در ادامه برای اضافه کردن به مقدار بسیار زیاد از استرس های مالی که در حال حاضر وجود دارد. و در بالا از آن ارتباطی ممکن است مطلوب” گفت: Alisia the team, اطلاعات عمومی و افسر برای سن آنتونیو اداره پلیس.

Epoch Times Photo
اورژانس کارگران حمل و نقل بیمار در خارج از بیمارستان کوه سینا در شهر نیویورک در تاریخ 13 آوریل سال 2020 است. (دیوید دی Delgado/گتی ایماژ)

Aileen رابینسون خشونت عملیات هماهنگ برای اداره پلیس شیکاگو گفت: این تپه که شیکاگو دیدم 14.6 درصد افزایش در تعداد از خشونت خانگی شکایت در هفته اول ماه مارس در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019.

“ما در حال حاضر می دانیم که معتادان با استفاده از این به عنوان یک ابزار برای دستکاری نه تنها قربانیان اما قانون اجرای” رابینسون گفت: معتادان weaponizing ویروس خود را مانند تهدید به بیرون انداختن قربانیان اگر آنها تست مثبت است.

حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus گسترش یافته است به شدت در سراسر ایالات متحده با یک دانشگاه جانز هاپکینز شمارش با اشاره به بیش از 558,000 عفونت در سراسر امریکا به عنوان از آوریل 13, در حالی که تعداد مرگ و میر نسبت به COVID-19 ایستاده در بیش از 22,000.

Epoch Times Photo
امدادگران با حضور به یک فرد با علائم ممکن است از COVID-19 در لس آنجلس, کالیفرنیا, در تاریخ 12 آوریل سال 2020 است. (Apu گومز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در مجموع 18 نفر از 22 سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور است که در پاسخ به درخواست برای ارائه به خشونت خانگی مورد اطلاعات گفت: NBC آنها شاهد افزایش چنین شکایات در ماه مارس است.

“مالی استرس به تنهایی باعث ایجاد یک بمب ساعتی برای برخی از خانواده های با سابقه خشونت” گفت: Steve مولر کلانتر چروکی کانتی کارولینای جنوبی با توجه به گزارش.

مولر گفت: این شهرستان شاهد 35 درصد ماه بیش از ماه سنبله در اتهام خشونت در ماه مارس است.

“متاسفانه بسیاری از این موارد خشونت داخلی رخ می دهد در مقابل کودکان و اغلب کودکان قربانی سوء استفاده و حمله به” مولر گفت.

سازمان ملل نام این پدیده از افزایش خشونت علیه زنان و دختران در میان COVID-19 یک “سایه همه گیر.”

“در سطح جهان 243 میلیون زنان و دختران در سن 15-49 شده اند در معرض جنسی و یا فیزیکی خشونت توسط شریک صمیمی در 12 ماه گذشته” آژانس نوشت: در گزارش (pdf).

“این شماره است که به احتمال زیاد به افزایش امنیت و سلامتی و پول نگرانی از تشدید تنش ها و گونه ها, برجسته های تنگ و محدود شرایط زندگی” به آن اضافه شده است.

افسر the team گفت KSAT که کمک است که اغلب وجود دارد برای قربانیان سوء استفاده های داخلی, اما آنها برای اولین بار نیاز به جمع اوری شجاعت برای رسیدن.

“اما ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن را مگر اینکه آنها تماس, کسی, تماس,” the team گفت. “و گاهی اوقات طول می کشد که یک قانون بزرگ از شجاعت است.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de