داخلی و بین المللی مسافر و پروازها تعلیق به ادامه تا آوریل 3

دهلی نو: حمل و نقل هوایی داخلی وزارت روز سه شنبه گفت: تمام داخلی و بین المللی تجاری پروازهای مسافری را به حالت تعلیق باقی می ماند تا نیمه شب ممکن است 3.

این تصمیم پس از نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد که این مستند در سراسر کشور تمدید خواهد شد تا آوریل 3 برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

داخلی و بین المللی تجاری مسافر پرواز بودند زودتر به حالت تعلیق از مارس 25 مارس 14.

“همه داخلی و بین المللی برنامه ریزی شده خطوط هوایی عملیات باید به حالت تعلیق باقی می ماند تا 11.59 ساعت 3 مارس سال 2020” وزارت توییتی.

پس از وزارت, صدای جیر جیر, هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: خوبی وجود دارد دلایل مستند برای تمدید شود تا آوریل 3.

“ما می توانیم در نظر گرفتن محدودیت های بلند در هر دو پروازهای داخلی و بین المللی پس از آن. من درک مشکلات مواجه توسط افرادی که نیاز به سفر و درخواست آنها را به خرس با ما” وزیر توییتی.

مدنی در بخش حمل و نقل هوایی شده است ضربه سخت COVID-19 بیماری همه گیر. در اوایل این ماه هوا دکن شد آخرین تلفات این بحران به عنوان آن را نامعلوم اعلام کرد تعلیق عملیات پرواز و خواسته همه کارکنان برای رفتن به فرصت مطالعاتی بدون پرداخت.

به عنوان درآمد کاهش یافته است به طور قابل توجهی با توجه به کروناویروس بحران نیلی اعلام کرده است قطع پرداخت تا 25 درصد برای اعضای ارشد و کارکنان و Vistara اعلام کرده است یک مرخصی اجباری بدون پرداخت تا سه روز برای ارشد آن کارکنان در ماه مارس است.

SpiceJet اعلام کرده است که در آن حقوق کارکنان خواهد بود کاهش بین 10 تا 30 درصد و هوایی هند اعلام کرده 10 درصد کاهش در هزینه برای هر کارمند به جز خدمه کابین برای آمدن سه ماه.

GoAir قطع حقوق کارکنان خود گذاشته آن جاست خلبانان و معرفی مرخصی بدون حقوق برای کارمندان بر اساس چرخشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im