دل به توزیع P45.7 میلیون کمک به 9,000 کارگران آواره در Bicol

DEPARTMENT OF LABOR. Labor Secretary Silvestre Bello leads department responsible for aiding workers affected by Luzon Lockdown. file photo by Angie de Silva/Rappler

وزارت کار. کار, منشی, سیلوستر Bello آگهی های گروه مسئول برای کمک به کارگران تحت تاثیر قرار Luzon مستند. فایل عکس انجی de Silva/Rappler

ALBAY, فیلیپین – وزارت کار و اشتغال (دوله) در Bicol اختصاص داده شده است P45.7 میلیون کمک نقدی برای بیش از 9000 کارگران آواره مستندات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

دل Bicol مدیر جوئل گونزالس کارگردانی خود را با آژانس به انتشار این کمک مالی به این مجموعه برای اولین بار واجد شرایط کارگران آسیب دیده در منطقه است. (بخوانید: دل: P5,000 کمک نقدی برای Luzon کارگران تحت تاثیر مستند)

“مردم به احتمال زیاد به اجرا از منابع در هفته های آینده. این به این معنی است که آنها ممکن است قادر به خرید مواد غذایی به اندازه کافی برای خانواده خود را. بنابراین ما پس از تماس رئیس جمهور و کار, منشی, سیلوستر Bello سوم است که ما باید برای توزیع کمک های مالی بلافاصله” گونزالس گفت.

این کمک نقدی تحت دوله را تنظیم اقدامات برنامه (اردوگاه) منتشر خواهد شد این هفته پس از آن تسریع فرایند ارزیابی واجد شرایط ذینفع-کارگران.

همانطور که در آوریل 2, دوله Bicol را تایید کرده است اردوگاه های کاربردی برای 9,144 کارکنان 541 موسسات در منطقه است. هر دریافت خواهد کرد,P5, 000.

وجود دارد 5,336 اردوگاه برنامه هنوز در انتظار در دل است. این برنامه ها از آن دسته از موسسات که باید اجرا کار انعطاف پذیر ترتیبات (FWAs) یا بسته شدن موقت در انطباق با دل کار مشورتی شماره 9 از سری 2020.

از 5,336 متقاضیان حداقل 425 موسسات خصوصی هنوز به ارسال کامل مورد نیاز است.

گونزالس گفت: متقاضیان باید مطابق با الزامات مورد نیاز به طوری که اردوگاه خود را برنامه به جلو حرکت خواهد کرد.

“ما پرسنل در حال اطلاع رسانی به هر یک از آنها را از طریق تماس یا ایمیل برای اصلاح ارسالی,” او اضافه شده است.

به منظور کاهش تاخیر در اردوگاه روند درخواست او به دادگاه تجدید نظر به تمام متقاضیان به اطمینان حاصل شود که نیازهای خود را درست قبل از ارائه.

گونزالس توضیح داد که به هر کس رعایت دقیق جامعه قرنطینه از جمله دولت و کارگران آنها را به آمده تا با ترتیب کار که آنها را قادر به انجام همه چیز.

“ما اتخاذ تغییر برنامه کار با گسترش ساعات کار عادی فراتر از استاندارد شیفت 8 ساعته. ما صبح و شیفت شب به انجام همه چیز را” منطقه ای کار سر گفت.

گونزالس افزود که آنها می دانند که برخی از شرکت ها با داشتن کارکنان خود را ماندن در این اتاق به جای کار از خانه.

جامعه پیشرفته قرنطینه در Luzon است که مجموعه ای برای پایان دادن به در مارس 14, مگر اینکه تمدید یا لغو پیش از آن. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de