DOJ هشدار کسب و کار در مقابل تثبیت قیمت در تجهیزات حفاظتی در میان شیوع کروناویروس

وزارت دادگستری (DOJ) هشدار داده است کسب و کار است که این برنامه برای نگه داشتن کسی پاسخگو اگر تلاش آنها برای اهرم کردن ترس باعث شیوع کروناویروس.

این بخش هشدار داد افراد و شرکت هایی که قیمت ثابت و یا دکل مناقصه در موارد مانند استریل دستکش ماسک محافظ و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی است که آنها می توانند در صورت تحت تعقیب کیفری. همچنین هشدار داد در برابر رقبا از تخصیص مصرف کنندگان از محصولات بهداشتی در میان خود.

“وزارت دادگستری آمادگی خود را به مطمئن شوید که بازیگران بد نیست نگاهی به استفاده از واکنش های اضطراری و تلاش و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا مردم آمریکا در طول این زمان بسیار مهم,” دادستان کل ویلیام Barr گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. “من متعهد به تضمین این که وزارت منابع در دسترس هستند به مبارزه با هر گونه تخلف و محافظت از مردم است.”

بخش تدارکات تبانی نیروی ضربت تشکیل شد به عنوان یک پاسخ ملی به مبارزه با ضد تراست و جرایم نیز در آماده باش برای collusive رفتار در فروش محصولات بهداشتی در سراسر کشور است.

به گفته کمیسیون تجارت فدرال (FTC), تثبیت قیمت یک توافق در میان رقبا به افزایش کاهش و یا ثبات قیمت ها و یا شرایط رقابتی هر محصول و یا خدمات است. این رفتار غیر قانونی است چرا که آن را محدود رقابت و نتایج اغلب در قیمت های بالاتر.

وی در همان روز لابی گری گروه مصرف کننده مارک های انجمن (CBA) با ارسال نامه ای به بار اصرار او را برای رسیدگی به این موضوع از قیمت سنگ آهن در بازار های مختلف محصولات مصرفی در میان شیوع کروناویروس جدید که باعث می شود این بیماری COVID-19. قیمت سنگ آهن در بازار است که فروشندگان افزایش قیمت کالا و خدمات به سطوح بسیار بالاتر از آنچه که تلقی منطقی و منصفانه و به طور گسترده ای به عنوان استثمار است.

“مارک های مصرف کننده ترس قیمت سنگ آهن در بازار برای مصرف کننده محصولات—که در حال افزایش بوده است در هفته های اخیر—می تواند به جلوگیری از مصرف کنندگان از اخذ پیشگیرانه مصرف کننده محصولات آنها نیاز به محافظت از خود را از گسترش COVID-19,” برایان Zumwalt معاون اجرایی رئیس جمهور از امور عمومی برای مصرف کننده مارک در نامه خود نوشت (pdf). کلگیت-پالمولیو شرکت Clorox شرکت Procter & Gamble شرکت در میان این انجمن عضویت دارند.

Zumwalt گفت شده اند وجود دارد گزارش های اخیر که مصرف کنندگان مجبور به “پرداخت قیمت گزاف” به صورت اساسی و پیشگیرانه و مراقبت از محصولات در حالی که با استناد به اخبار متعدد مقالات. در یک مثال مصرف کنندگان گزارش داده اند پرداخت هشت برابر قیمت عادی برای ضد عفونی دستمال مرطوب ده برابر حالت عادی هزینه برای دست عفونی و بیش از بیست بار به صورت معمولی هزینه برای ماسک.

این انجمن هشدار داد که اگر قیمت سنگ آهن در بازار ادامه می دهد آمریکایی ها را به طور فزاینده ای تبدیل شدن به مایل و یا قادر به پرداخت بیش از حد قیمت ها و که احتمالا می تواند باعث کاهش احتمال کسی را توصیه می شود اقدامات پیشگیرانه. این خواست DOJ به اقدام برای مقابله با چنین درنده شیوه های کسب و کار و تعقیب فروشندگان که شرکت در چنین رفتار است.

در بیانیه ای بعد در دوشنبه انجمن ستایش DOJ برای آن “سریع پاسخ” به CBA درخواست برای مبارزه با قیمت درآوردن.

“مصرف کننده مارک های انجمن نشان دهنده شرکت هایی که کار هر روز برای حفظ محصولات در دسترس و مقرون به صرفه برای آمریکایی ها. قیمت سنگ آهن در بازار را تضعیف می کند که ماموریت و تهدید بهداشت عمومی همانطور که ما حرکت coronavirus” ارتباط گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای به بار عصر.

غذا و دارو و کمیسیون تجارت فدرال (FTC) نیز با صدور یک مصرف کننده-محصولات مرتبط با هشدار به هفت شرکت در روز دوشنبه برای فروش جعلی تایید نشده مواد مخدر ادعا برای درمان, درمان و یا جلوگیری از بیماری هایی مانند COVID-19. سایر محصولات ذکر شده در این نامه هشدار شامل چای اسانس و عصاره گیاهان دارویی و نقره کلوئیدی.

این دو سازمان گفت: این محصولات مطرح خطرات قابل توجهی را به بیمار بهداشت و نقض قوانین فدرال است. آنها اضافه شده است که در حال حاضر هیچ واکسن و یا داروهای تایید شده برای درمان و یا جلوگیری از شیوع بیماری و واکسن و درمان در حال توسعه هستند.

“در حال حاضر وجود دارد این است که سطح بالایی از اضطراب بیش از پتانسیل گسترش coronavirus” FTC رئیس جو سیمونز در بیانیه ای گفت. “آنچه ما نیاز نداریم در این وضعیت شرکت های preying در مصرف کنندگان ترویج محصولات با جعلی پیشگیری و درمان ادعا می کند. این نامه هشدار فقط گام اول است. ما در حال آماده به اجرای اقدامات علیه شرکت هایی که در ادامه به بازار این نوع از کلاهبرداری است.”

در حال حاضر 22 مرگ و میر در ایالات متحده از ویروس و بیش از 600 موارد شناسایی شده در کشور است. این ویروس به بیش از 80 کشور و منطقه و کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان است.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de