DOJ, پیشنهاد جدید اورژانس قدرت’ به مقابله با چالش ها در میان CCP ویروس همه گیر

وزارت دادگستری (DOJ) پیشنهاد کرده است تعدادی از تغییرات قانونی برای کمک به دادگاه فدرال به طور مداوم مدیریت موارد شده اند که تحت تاثیر حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus از جمله طرح های پیشنهادی به یک منطقه قاضی قدرت به تمدید مهلت یا تاخیر اساسنامه محدودیت ها در موارد طول یک اورژانس ملی.

این طرح برای اولین بار گزارش شده توسط Politico توسعه یافته بودند در مشورت با کنگره و دولت فدرال قوه قضائیه به منظور کمک به قضات فدرال “اداره عادلانه و بی طرفانه عدالت در همه گیر” و اطمینان حاصل شود که تمام موارد خاص در یک منطقه هستند و به همین ترتیب درمان DOJ سخنگوی Kerri Kupec گفت: در بیانیه ای در توییتر موضوع در روز یکشنبه.

“به دلیل همه گیر مربوط به اقدامات دادگاه در حال بسته شدن و بزرگ داوران نمی نشست. این بدان معناست که دادستان ممکن است قادر به دادستانهای مجرمان قبل از قانون مرور زمان منقضی می شود یا این که جنایتکاران خطرناک که دستگیر شده اند منتشر شد ممکن است به دلیل محدودیت زمانی,” او اضافه شده است.

اسناد و مدارک بررسی شده توسط خروجی رسانه ها نشان داد چندین طرح در طیف وسیعی از موضوعات از جمله اساسنامه محدودیت های پناهندگی و راه جلسات دادگاه هستند به ادامه, در این بیماری همه گیر.

یکی از طرح های پیشنهادی که اجازه می دهد دادستان کل ویلیام Barr به درخواست قاضی از هر منطقه به توقف دادگاه “هرگاه دادگاه بخش به طور کامل و یا جزئی بسته به موجب هر فاجعه طبیعی نافرمانی مدنی و یا دیگر وضعیت اضطراری.”

این گروه همچنین پیشنهاد اعطای بالا قضات قدرت را به حالت تعلیق دادگاه در مواقع اضطراری از جمله روش های موثر “قبل از دستگیری پس از بازداشت پیش از محاکمه, محاکمه و پس از محاکمه روش های جنایی و نوجوان دادرسی و تمام فرایند مدنی و دادرسی” با توجه به اخبار خروجی. به DOJ توضیح داده شده در اسناد و مدارک خود را که فردی قضات در حال حاضر قدرت به انجام این کار در مواقع اضطراری اما پیشنهاد خواهد اطمینان حاصل شود تمام قضات در یک منطقه اقدام به طور مداوم.

قانونگذاران از هر دو طرف راهرو ابراز نگرانی برخی از طرح ها به دلیل پیامدهای بالقوه برای این حق در قانون اساسی جسم—مناسب برای افرادی که دستگیر شده اند به نظر می رسد قبل از یک قاضی به درخواست برای رهایی از زندان و یا زندان. طرح بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا افراد می تواند به طور نامحدود در بازداشت بدون محاکمه در اورژانس.

Kupec در دفاع از این طرح گفت که هدف از این مقررات این است که به اطمینان حاصل شود که سیستم عدالت همچنان به کار “عادلانه و موثر” در حالی که همچنین هماهنگ “آنچه که در حال حاضر در حال انجام در یک صورت موقت توسط دادگاه ها در سراسر کشور است.”

“پیشنهادی قوه مقننه متن اعطا قدرت بر قضات است. آن مشورت نیست جدید قدرت بر قوه مجریه. این مقررات طراحی شده برای توانمند سازی دادگاه برای اطمینان از عادلانه و موثر در اجرای عدالت” Kupec نوشت.

Kupec گفت: این اقتدار به تمدید مهلت و توقف اساسنامه محدودیت ها از جمله در پرونده های جنایی در پایان پس از ختم ملی اضطراری در مورد COVID-19 اعلام شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 13 یا رئیس دادگستری پیدا کردن که در شرایط بحران “دیگر مادی بر عملکرد دادگاه فدرال به طور کلی و یا در منطقه” هرکدام که زودتر اتفاق بیافتد.

“این پیشنهاد شد و پیشنهادات خود را برای در نظر گرفتن کنگره است و کنگره است که تصمیم خواهد گرفت که آیا به تصویب آنها را به صورت قانون,” او نوشت.

برخی از قانونگذاران دموکرات مانند Rep. ارل Blumenauer (D-سنگ.) و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) باید گفت که آنها برنامه ریزی برای جلوگیری از این پیشنهاد تغییرات قانونی. در همین حال قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله سناتور. مایک لی (R-Utah) در حال نشان دادن مقاومت به پیشنهادات.

بسیاری از قضات فدرال در سراسر کشور با در نظر گرفتن طیف وسیعی از اقدامات در پاسخ به CCP ویروس از جمله به تعویق انداختن بحث ها و محدود کردن دسترسی به دادگاه ساختمان. از روز شنبه وجود دارد بیش از 41,000 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده و 479 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de