INVENTIVE. Alexandra Recchia of France, a five-time karate world champion, sets up an improvised training equipment in the garden of her house. Photo by Franck Fife/AFP

مبتکر. الکساندرا Recchia فرانسه پنج-زمان کاراته قهرمان جهان مجموعه تا یک بداهه تجهیزات آموزشی در باغ خانه او. Photo by Franck نی لبک/AFP

فرانسه – Alexandra Recchia توازن lampstand در یک گلدان پر از سنگریزه. او مکان نسبتا پد در سر ارتفاع و ارتفاع قفسه سینه در مخاطره ساختار قبل از اتصال آن را محکم با نوار چسب.

سپس 31 ساله کاراته قهرمان رها با مشت و پا بر آنچه به عنوان یک را فراموش کیسه پانچ.

مثل همه ورزشکاران در coronavirus ناشی از مستند فرانسه Recchia است که با استفاده از مغز و همچنین نیروی عضلانی – انجام بهترین او می تواند با مواد در دسترس در خانه اش در پاریس منطقه است. بهترین آماده سازی برای بازیهای المپیک آینده در که او امیدوار است که به نمایندگی از فرانسه است. اما بهتر از بیشتر است. حداقل او دسترسی به یک باغ کوچک.

او در حال انجام است “8 تا 9 جلسه آموزش 6 روز در هفته” 3 تا از آنها کار کردن با lampstand-تقدیر-کیسه پانچ است که برگزاری بسیار خوب پس از نزدیک به 3 هفته از pummeling.

در خانه اش در جنوب پایتخت فرانسه Yoann Offredo راه اندازی یک مسابقه دوچرخه ثابت در زیر زمین خود را که در آن او مدتی به این امید که بخشی از دوچرخه سواری فصل را می توان نجات داد.

مورد علاقه خود را در زمان بهار کلاسیک فصل است که در حال حاضر از دست داده و حتی بزرگترین مسابقه از همه آنها را Tour de France است که در شک و تردید. Offredo تخمین می زند که در 33 آن خواهد شد او فصل گذشته در زین.

او هنوز هم خود را هل می دهد به حد. و هنگامی که پاهای خسته و خلق و خوی خود را sags او می شود یک اتهام تشویق از عکس های خود را قهرمان Fausto Coppi که آویزان از دیوار موقت ،

Judoka Kilian لو F. بود در نقطه ای از مقدماتی بازی های المپیک توکیو زمانی که رقابت های بین المللی به حالت تعلیق در آمد. پس از آن بازگشت به تخته رسم – به معنای واقعی کلمه – برای او جودو جنگنده شریک سارا Harachi.

روز آموزشی خود را در دو اتاق پاریس آپارتمان در منطقه نوشته شده است تا در جزئیات بر روی یک تخته سفید در آشپزخانه.

“که کمک می کند تا برای حفظ ریتم دقت بنابراین ما را از دست ندهید, آهنگ,” او گفت:.

آنها نصب شده اند و یک خانه مربی در اتاق نشیمن و یک نوار ثابت ورودی که لو F. به عنوان “مستند ستاره” برای کمک به نگه داشتن او را باب روز در حالی که او را محروم از امکانات ارائه شده در یک ورزشگاه مجهز.

در خانه خود اهداف متوسطی هستند. حفظ تناسب ماندن تر و تمیز و شاید امکان استفاده از lockdown برای کار بر روی نقاط ضعف او به طور معمول هیچ وقت به آدرس. و امیدوارم که این مستند به زودی به پایان می رسد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im