پزشکان بدون مرز ایستاده با مکزیک قبایل در برابر COVID-19

حداقل دو تیم از پزشکان بدون مرز یک سازمان بین المللی فراهم می کند که کمک های پزشکی به جوامع نیاز در حال کار با قبایل بومی آمریکا در نیومکزیکو برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 با توجه به گزارش.

ژان Stowell رئیس سازمان ایالات متحده COVID-19 پاسخ تیم سی ان ان گفت که نه فرد تیم وارد گالوپ در اواخر مارس و کار شده است با ملت ناواهو, بزرگترین قبیله بومی آمریکا در ایالات متحده است.

او گفت: خروجی است که این سازمان در حال حاضر “با تمرکز بر ارائه راهنمایی های فنی به امکانات مراقبت های بهداشتی و جوامع با عفونت پیشگیری و کنترل است.”

جوامع قبیله ای در سراسر کشور شده اند ضربه COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus که پدید آمده از چین در سال گذشته است.

با توجه به جدید مکزیک وزارت بهداشت حدود 56 درصد از COVID-19 موارد بومی آمریکایی در حالی که آنها تنها حدود 11 درصد از دولت کل جمعیت.

Navajo Code talkers attend ceremony
فرانک Willetto (2 R) از Crownpoint, N. M. و کیت کوچک (R) از ناواهو, N. M. هر دو از اعضای نوجو کد Talkers در طول جنگ جهانی دوم حضور در مراسم سالگرد 65 از نبرد ایوو جیما, در مثلث, Va., در فوریه. 19, 2010. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

Stowell سی ان ان گفت که تیم بودند نیز کار با رهبران جامعه در ترویج زندگی سالم و آموزش به مردم در مورد ماندن در سلامت خوب است.

ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت KOAT اکشن اخبار است که او سپاسگزار برای سازمان های شرکت کننده “برای ارسال سربازان خود را به خط مقدم این جنگ علیه coronavirus.”

“ما نیاز اضافی مراقبت های بهداشتی حرفه ای در اینجا در نوجو ملت” نيز گفت. “ما نمی دانیم که اگر این است برای رفتن به یک ویروس است که برای مدتی باقی بماند.”

Epoch Times Photo
مردم راه رفتن و آموزشی در نمایشگاه برگزار شده توسط پزشکان بدون مرز/پزشکان بدون مرز (MSF) در شهر نیویورک در سپتامبر. 23, 2016. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

نیکو D’Auterive سخنگوی پزشکان بدون مرز گفت: Albuquerque Journal که نه فرد تیم متشکل از پزشکان و پرستار-ماما, logisticians و سلامت پروموتر.

“تیم ما شده است با تمرکز بر چگونه عفونت پیشگیری و کنترل می توان به امکانات مختلف و تلاش برای درک بهتر تفاوت های ظریف از جامعه و خانواده انتقال” D’Auterive گفت.

Epoch Times Photo
جزوات بر روی صفحه نمایش در یک جمع آوری کمک برای پزشکان بدون مرز/پزشکان بدون مرز (MSF) در محل اقامت خصوصی در ونیز, Cali., در مه 25, 2006. (دیوید لیوینگستون/گتی ایماژ)

Stowell در بیانیه ای گفت که از زمان شروع این بیماری همه گیر, پزشکان بدون مرز, همچنین شناخته شده به عنوان پزشکان بدون مرز (MSF) دریافت کرده است صدها نفر از نمایش داده شد از دولت های محلی و سازمان های جامعه مدنی در سراسر ایالات متحده و درخواست برای نامزدی.

“بر اساس تجربه خود ما در پاسخ به شیوع بیماری های عفونی در سراسر جهان MSF است کمک به سازمان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده انطباق و اعمال بهداشت عمومی ارشاد با توجه به نیازها و منابع در دسترس خود را خاص جوامع” Stowell اضافه شده است.

“در بسیاری از کشورهای مقامات آموزش مردم برای محافظت از خود از COVID-19 ماندن در منزل و اجتناب از جمعیت و شستن دست های خود را اغلب” دکتر گفت: کری Teicher مدیر برنامه های MSF در ایالات متحده, در بیانیه ای.

Epoch Times Photo
نشانه اعلام رایگان دوش در پزشکان بدون مرز موقت دوش تریلر در منهتن در شهر نیویورک در مارس 07, 2020. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

“این غیر ممکن است برای میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده که در حال مسکن نا امن. جایی که آنها قرار است به حمام یا شستن دست های خود را هنگامی که در دستشویی های عمومی و امکانات را بسته ؟ برای مردم زندگی در پناهگاه و یا در جمعی مسکن چگونه آنها قرار است به خود منزوی?” او گفت:.

این سازمان نیز کار کرده و به آدرس همه گیر نیاز دارد در شهر نیویورک شیوع نقطه داغ. وجود آنها همکاری با سازمان های محلی به دنبال کاهش عفونت در میان بی خانمان.

اقدامات عبارتند از: اهدای بیش از 80 شستن دست ها در ایستگاه ها به مکان هایی مانند آشپزخانه سوپ و باز کردن موقت دوش تریلر در منهتن ارائه رایگان دوش برای افرادی که فاقد دسترسی به امکانات از جمله با تمرکز ویژه بر نیازهای جامعه بیشتر آسیب پذیر است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de