TRAPPED. This file photo taken on February 05, 2016 shows WikiLeaks founder Julian Assange coming out on the balcony of the Ecuadorian embassy to address the media in central London. Photo by Ben Stansall/AFP

به دام افتاده. این فایل عکس گرفته شده در فوریه 05, 2016 را نشان می دهد بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ آینده در بالکن سفارت اکوادور به آدرس رسانه ها در مرکز لندن. عکس بن Stansall/AFP

LONDON, United Kingdom – بیش از 100 پزشکان در دوشنبه, فوریه 17 نام در بریتانیا برای پایان دادن به جولیان آسانژ را “شکنجه” در زندان در انتظار استرداد خود را در اتهام جاسوسی برای ایالات متحده است.

این زن 48 ساله استرالیایی است که در مواجهه با 18 فقره در ایالات متحده – 17 نفر از آنها تحت جاسوسی عمل می کنند – که می تواند او را ببیند آمریکا برای 175 سال است.

واشنگتن استرداد درخواست شروع خواهد شد که شنیده بعدی سهشنبه, مارس 24 در Woolwich تاج دادگاه. آسانژ است که برگزار می شود در همسایه بالا-امنیت Belmarsh زندان است.

یک گروه از 117 پزشکان و روانشناسان از 18 سازمان ملل در نامه ای نوشت به لانست مجله پزشکی که آسانژ که در معرض “شکنجه” در زندان است.

“ما محکوم به آسانژ. ما محکوم به محرومیت از حق اساسی به مناسب بهداشت و درمان” آنها نوشت و در مجله علمی.

“از آنجا که پزشکان برای اولین بار شروع به ارزیابی آقای آسانژ در سفارت اکوادور در سال 2015, متخصص, نظر پزشکی و پزشکان فوری توصیه شده است به طور مداوم نادیده گرفته شود.”

گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه Nils sd times بارها هشدار داده است که آسانژ را آغاز کرده است به نمایشگاه نشانه هایی از شکنجه روانی.

آسانژ به طور خلاصه انتقال از زندان به یک مرکز پزشکی در سال گذشته به دلیل بهداشت ضعیف.

لندن و وستمینستر دادستانی دادگاه نیز مجبور به تعویق انداختن یک سری از جلسات مقدماتی به دلیل آسانژ ناتوانی ظاهر را توسط لینک.

“درخواست های ما ساده است: ما خواستار بر دولت برای پایان دادن به شکنجه آقای آسانژ و اطمینان از دسترسی او به بهترین موجود بهداشت و درمان قبل از اینکه خیلی دیر است” این گروه از پزشکان گفت.

رسانه های دادخواست

آسانژ در هفت سال مخفیگاه در اکوادور در لندن سفارت به طور چشمگیری به پایان رسید که پلیس بریتانیا او را کشیده و او را دستگیر کردند بر ما استرداد درخواست آوریل گذشته.

او intially می خواستم در سوئد در ارتباط با تجاوز به عنف و تحقیقات که در حال حاضر شده است به طور رسمی کاهش یافته است.

اما آسانژ مدت ها مشکوک بود که او در نهایت می تواند به دنبال واشنگتن برای تصمیم خود برای انتشار یک گنجینه ای طبقه بندی شده پنتاگون اسناد جزئیات اتهام آمریکا جنایات جنگی در افغانستان و عراق است.

هواداران خود را مشاهده و او را به عنوان بی باک exposer از بی عدالتی هایی مانند شکنجه و اتهام جنایات جنگی مرتکب شده توسط نیروهای ایالات متحده و پس از آن پوشش داده شده است.

آسانژ از منتقدان او را متهم به cosying تا به رهبران مستبد از جمله ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و جان در خطر افشای نام هر دو ما فعالان و خارجی خود را خبرچینان.

خبرنگاران بدون مرز (RSF) رسانه های آزادی گروه ارسال شده جداگانه دادخواست دوشنبه متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از بازیگری در “تلافی (ص) را تسهیل عمده آیات در رسانه های بین المللی در مورد راه ایالات متحده انجام آن جنگ است.”

“انتشار این اسناد توسط رسانه ها بود که به وضوح در جهت منافع عمومی و نه یک عمل جاسوسی” درخواست آنلاین می گوید.

“جولیان آسانژ سهم به روزنامه نگاری غیر قابل انکار است.”

طومار امضا شده بود نزدیک به 20 ، 000 بار توسط دوشنبه بعد از ظهر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im