اسناد درخواست Telangana: چه چیزی شما فکر می کنم شما انجام می دهند ؟

حیدرآباد: این Telangana دولت تصمیم به تست ثانویه اطلاعات تماس Covid-19 بیماران دیگر از آن دسته از افراد برگزاری نمایشگاه روشن علائم بیماری گزینه ای است مملو از ابهامات برخی از پزشکان ارشد گفت.

به عبارت دیگر Telangana دولت نمی داند آنچه در آن انجام آنها احساس. کمی شناخته شده در مورد این بیماری زیست شناسی به هر حال.

مگر اینکه یک احمق ضد سیستم در محل برای محافظت از بخش های آسیب پذیر از جمعیت تلاش برای توسعه گله ایمنی ممکن است دستیابی به نتایج مورد نظر آنها گفت.

حتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز شنبه گفت: بسیار کمی اگر هر چیزی شناخته شده است در مورد چگونه یک فرد مبتلا به کروناویروس که پس از بهبود از Covid-19 بیماری دارای ایمنی است که او یا او توسعه یافته در روند مبارزه با این بیماری است.

هر چند اکثر علائم قابل مشاهده بودن در پی در میان مردم چه کسی خواهد بود “واجد شرایط” برای تست مربوط به مشکلات تنفسی, سرفه, سرماخوردگی همراه با تب بالا وجود دارد در حال حاضر اجماع علمی از سراسر جهان است که coronavirus می کند و آلوده چندین ارگان های دیگر بدن در علاوه بر این به ریه ها. این خدمات عبارتند از قلب و کلیه و کبد, مخچه, بیضه و تخمدان و روده.

کوتاه و متوسط و یا بلند مدت و مفاهیم بهداشت فردی از یک عفونت کرونا ويروسی است که نه تنها شناخته شده است. “آیا قرار گرفتن در معرض این بیماری ارائه دراز مدت ایمنی ؟ است که, میلیون دلار, سوال,” ارشد بیماری های عفونی پزشک متخصص گفت.

“اگر ما می تواند به حفاظت از جمعیت آسیب پذیر و سپس اقدام به توسعه گله ایمنی را حس می کند. اما جامعه ما است که به دور از قادر بودن به انجام هر کاری به این,” ارشد دکتر گفت:.

هر بیمار که بهبود به خصوص بعد از عفونت شدید می تواند انتظار اختلال در عملکرد برخی از ارگان ها. همان را می توان مورد با مردم برگزاری نمایشگاه علائم خفیف. “این همه بستگی به میزان آسیب سلول به یک عضو. این آسیب نیاز به شناسایی که بدان معنی است که مردم حتی با علائم خفیف را باید آزمایش برای تعیین آنچه که اتفاق می افتد با آنها” سابق استاد قلب و عروق گفت.

چالش واقعی و به عقیده کارشناسان این است که در حال حاضر وجود دارد این است که کم و یا هیچ درک درستی از Covid-19 بیماری زیست شناسی. “مگر در مواردی که دولت می گذارد از طرح آن در مدیریت گله ایمنی در ورزش, ممکن است آن را به عنوان یک پذیرش است که به آن داده می شود.

در آن یافت شده است که 14 درصد از بیماران را توسعه داده اند که مسائل خود را با قلبی عضلات. برخی از سه به پنج درصد از بیماران را توسعه داده اند که مشکلات مربوط به بیضه” یک کارشناس گفت.

یک دکتر گفت که تجربه نشان داده است که سرخپوستان نگران نباشید خیلی در مورد سلامت خود را مگر اینکه آنها تشخیص داده شده با یک مشکل بهداشتی است. “پس از آن وجود دارد مشکل با بیماری های ایمنی خودرو به ویژه موثر بر کلیه ها است که همچنین یک ارگان هدف در Covid-19. در هر صورت گله ایمنی کار در یک کشور مانند ما تنها زمانی که همراه با واکسیناسیون. به این دلیل است که هر چند وجود دارد موارد فلج اطفال در سال ما هنوز هم نگه داشتن inoculating کودکان در برابر بیماری,” دکتر گفت:.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de