آیا ماسک واقعا از شما محافظت از coronavirus?

مردم در سراسر جهان در حال خرید محافظ ماسک صورت به امید نگه داشتن این ویروس جدید از چین در خلیج. برخی از شرکت های مورد نیاز آنها را برای کارکنان. مدارس در کره جنوبی گفته اند پدر و مادر به تجهیز فرزندان خود را با ماسک و ضد عفونی کننده دست و به هنگام بازگشت از تعطیلات زمستانی.

اما آیا ماسک کار می کند ؟ آن بستگی دارد.

همه ویروس ها به اندازه کافی کوچک برای دریافت از طریق یک بند معمولی-پزشکی ماسک, اما میکروب ها را به طور کلی گسترش از طریق هوا در یک زمان گفته دکتر مارک دنیسون از مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل. دنیسون مطالعات سارس و MERS که coronaviruses همان خانواده به عنوان ویروس جدید.

به جای ویروس ها سوار از فرد به فرد در قطرات از یک عطسه یا سرفه. کسانی که قطرات زمین در دست ها و سطوح دیگر که در آن آنها را لمس دیگران که پس از لمس چشم خود بینی یا دهان.

ماسک می توانید بلوک قطرات بزرگ از یک عطسه یا سرفه. این بدان معناست که آنها باید برخی از ارزش دنیسون گفت.

همچنین کسی که در یک ماسک نمی تواند لمس خود بینی و دهان. که می تواند به جلوگیری از پوشنده لباس از چیدن میکروب ها در سمت چپ بر روی سطوح توسط کسی که بیمار است, او گفت:.

ماسک ها “بسیار معقول احتیاط” در حالی که دانشمندان کار به مطالعه دقیقا چگونه این ویروس جدید منتقل شده است گفت: دانشگاه آکسفورد محقق Trudie Lang.

هیچ یک از این است که بر اساس تحقیقات دقیق. هیچ کس در مقایسه با گروه نقاب دار و آشکار مردم با افشای آنها را به جدید جوانه دنیسون گفت. یک سال 2017 بررسی مطالعات انجام شده در مراقبت های بهداشتی کارگران پیشنهاد ماسک ارائه برخی از حفاظت در برابر سارس اما نویسندگان اشاره کرد: “مدارک موجود است پراکنده و یافته ها متناقض است.”

همچنین بخوانید: Coronavirus شیوع مرگ و میر بازدید 170 در چین بیش از 1700 مورد جدید گزارش

بهترین راه برای جلوگیری از بیمار شدن از این ویروس جدید است که برای شستن دست های خود را با آب و صابون. اگر آب و صابون در دسترس نیست استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست. این همان توصیه برای اجتناب از به طور منظم سرد و آنفولانزا ویروس ها.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه ماسک برای افرادی که در حال ارزیابی برای ویروس جدید, افراد تایید کرد که در آن اعضای خانواده و مراقبان. خدمه خطوط هوایی باید به ارائه یک ماسک صورت برای یک بیمار مسافر CDC گفت.

کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران مبتلا به این ویروس جدید هستند توصیه CDC به اقدامات احتیاطی اضافی مانند عینک یا سپر.

یونیسف گفت: آن را حمل شش تن تنفسی ماسک و لباس محافظ به چین برای استفاده توسط کارکنان بهداشتی.

در توکیو 21 ساله کارمند هتل Hasumi Tsuchida گفت که او می پوشد یک ماسک. “من کار در یک هتل که در آن بسیاری از مهمانان از چین,” او گفت:. “من نگران کمی زمانی که مهمانان خارجی می رسند.”

ماسک شده اند معمولا استفاده می شود در برخی از کشورها زمانی که استفاده کنندگان بیمار هستند مبارزه با آلرژی یا در روزهایی که آلودگی هوا بد است. این ویروس جدید است سوخت تقاضا برای آنها در سراسر جهان است.

Respilon یک شرکت چک است که باعث می شود آن “نانوالياف با” ماسک در چین به فروش می رسد 700 ، 000 نفر از آنها در سال گذشته در سراسر جهان است. از هفته گذشته آن را دریافت سفارشات برای 7 میلیون بیشتر است. مشکل: آن را می توانید هر دلیل دولت چین تمدید قمری تعطیلات سال جدید در تلاش برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

در تایوان که در آن تعطیلات بیش از کارخانه ها در حال بالا و در حال اجرا است. برتر Su Tseng-چانگ گفت: دولت در حال حاضر توزیع 23 میلیون ماسک و تایوان خواهد بود قادر به تولید 4 میلیون بیشتر از یک روز است.

یک ماسک کارخانه در شانگهای رفته به اوردرایو با وجود تعطیلات.

“ما در حال حاضر 24 ساعت 2 شیفت روز و 12 ساعت شیفت” گفت: لیائو Huolin رئیس جمهور از شرکت. “ما نقض قانون کار,” لیائو گفت: “اما کارگران درک کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im