فراموش coronavirus محدودیت تهدید آزادی مذهبی?

مانیل فیلیپین – On May 22, آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بحث تهدید برای کشور خود برنداشته است. او هشدار داد که آنها باید بازگشایی کلیساها و یا دیگری.

“فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر برای این آخر هفته. اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران. در آمریکا ما باید بیشتر نماز, نه کمتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

متن مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه بود البته سیاسی: او معاشرت خود انجیلی و محافظه کاری را به عنوان پایگاه خود برای ماه نوامبر پای صندوقهای رای بود ضعیف تر شدن.

هنوز هم آن است که نشانه ای از چیزهایی که می آیند و نه تنها برای امریکا است. در حالی که coronavirus بیماری همه گیر بهداشت و درمان اضطراری مغلوب ساختن پیشی جستن ایمان دستور کار کردم جهان صحبت کردن – نه به ذکر است که دین, طبیعت, اعتصاب در هسته های روزانه زندگی. آزادی مذهبی است برای تبدیل شدن به یکی از پایدار ترین بحث این زمان از یک بیماری همه گیر.

در فیلیپین جمهور رودریگو Duterte ساخته شده است اظهارات به عنوان بمب افکن به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن کلمه در مورد “ضروری اماکن از ایمان است.” با دولت کاهش آن coronavirus محدودیت اما مشابه بحث آزادی مذهبی بلندی است در فیلیپین.

چگونه ضروری است که دین در زمان بیماری همه گیر? تا چه حد باید دولت اجازه عبادت ؟ فراموش coronavirus محدودیت در واقع تهدید آزادی مذهبی در کشور ؟

‘آزار و اذیت ایمان’

لینگین-Dagupan اسقف اعظم سقراط Villegas, یکی از قدرتمند ترین صداها در فیلیپین کاتولیک, کلیسا, پخش نگرانی های خود را در یک وعظ در ژوئن 7: “من بسیار می ترسم که وجود دارد ضمنی آزار و اذیت از ایمان ما به دلیل رفتن به جرم شرکت در مراسم عشای ربانی, پرستش, پروردگار, فشرده هم در همان گروه به عنوان رفتن به آرایشگاه و رفتن به تئاتر به تماشای یک فیلم است.”

Villegas با اشاره به دولت آرام محدودیت در دین است. برای مکان های عمومی تحت جامعه قرنطینه یا GCQ شرکت کنندگان در عبادت عمومی محدود به 10. منتقدان این ناعادلانه است که مشابه محدودیتی برای بازگشایی مراکز. آنها می گویند آن را نیز مسخره چرا که بسیاری از کلیساها صندلی می تواند تا 2000 نفر است.

“مراکز باز بازارها باز هستند, دفاتر باز هستند و آنها می گویند کلیسا ؟ تحت بيهوشی عمومی و قرنطینه تنها 10 نفر. این است که عادلانه است ؟ در آن است ، آن را فقط به تواند مانع از پرستش پروردگار در روح و در حقیقت گفت:” Villegas, رئیس جمهور سابق کاتولیک کنفرانس اسقف’ از فیلیپین (CBCP).

SAFE REOPENING. An altar server in a Cavite church puts physical distancing markers on June 9, 2020, as the place of worship is about to be opened to the public after 3 months of quarantine. Photo by Dennis Caparas Abrina/Rappler

امن بازگشایی. محراب سرور در کاویته کلیسا قرار می دهد فیزیکی فاصله نشانگر در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 به عنوان محل عبادت است باز پس از 3 ماه از قرنطینه. عکس دنیس Caparas Abrina/Rappler

اسقف Broderick Pabillo موقت سر از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از مانیل ساخته شده مشابه نقد مورد 5 – تا 10-فرد محدود در کلیساها.

“پنج نفر برای یک کلیسای بزرگ به عنوان Baclaran یا کلیسای مانیل خنده دار است! یکی از اندازه متناسب با تمام بخشنامه واقعا غیر منطقی! چرا به جای این آموزش که یک متر یا دو متر فاصله بین افراد در یک کلیسا؟” Pabillo گفت: در Facebook post on May 17.

‘ناعادلانه غیر اخلاقی محدودیت’

بحث boils پایین به دو تضاد ارزش: نیاز به حفاظت از بهداشت عمومی و حق عبادت آزادانه در کلیساها.

در حالی که او حیاتی است Duterte ضد مبارزه با مواد مخدر و حتی اخیر ضد ترور لایحه Villegas گفت: کلیسای کاتولیک است که موظف به پیروی از دولت در طول یک بیماری همه گیر.

“ما به دولت به نفع شک که آنها تصمیم گیری بر اساس داده های علمی و بر اساس تجارب کشورهای دیگر است که باید hurdled بحران بهداشت و درمان. عمومی حکومت ما نیست عالم و ما آن را تشخیص دهد. ما شهروندان از بهشت اما ما نیز باید شهروندان خوب در زمین” Villegas گفت.

بی توجهی منجر به گسترش COVID-19 او اضافه شده است که شبیه به قتل است.

این سوال برای او پایه و اساس دولت تصمیم گیری: “چه داده های علمی برای 5 یا 10 نفر حضور مذهبی گرد آوری شده است.”

Villegas گفت: در یک ایمیل به Rappler: “دین تحت درمان ناعادلانه و نابرابر. اجتماعی ما در فاصله کلیسای pews آماده هستند. ما پروتکل های بهداشت در محل هستند. ما پرستش وفادار پوشیدن ماسک زمانی که آنها خانه را ترک. آنها این کار را به عنوان یک کاتولیک تعهد اخلاقی. آنها ابراز ایمان خود را با رعایت قرنطینه پروتکل های. این ناعادلانه غیر اخلاقی محدودیت در آزادی به عبادت.”

اسقف اعظم پس از آن به نام برای هماهنگی بهتر با کارشناسان به عنوان او تاکید کرد که دین ضروری است در این بار تلاش.

“واضح است که این بیماری همه گیر از COVID-19 مطرح شده است و ما سطح ترس از انزوا و اضطراب از اینکه تنهایی” از Villegas توضیح داد. “وجدان ما شد ما را به این موضع که دین ضروری است برای مردم ما رفتن را از طریق یک بسیار ناراحت کننده زمان است. این زمانی است که مردم نیاز به خداوند.”

“من حاضر به آن تماس بگیرید, the new normal’

Caloocan اسقف پابلو Virgilio دیوید, دیگر برجسته رهبر کاتولیک در فیلیپین توافق بهتر است به دنبال دولت و گوش دادن به کارشناسان در مورد بازگشایی کلیساها. دیوید معاون رئیس جمهور از CBCP.

“مشترک توافق این است که تا زمانی که وجود دارد هیچ دارو و یا واکسن در دسترس مجامع عمومی هر طبیعت نا امن باقی می ماند. بنابراین حتی با سنگین قلب پیدا کنیم و آن را محتاطانه به رعایت مقررات احتیاطی به منظور حفظ جوامع ما به ویژه افراد مسن و آسیب پذیر آنهایی که امن از این بیماری بسیار ناراحت کننده است” گفت: David.

او هشدار داد, اما, برابر, برچسب زدن به این وضعیت به عنوان “طبیعی است.”

“من حاضر به آن تماس بگیرید, جدید عادی” اسقف گفت. دور از عادی او گفت: سخت پروتکل مورد نیاز برای ایمن تجمع جرم فیزیکی, فاصله, پوشیدن از ماسک صورت منع استفاده از آب مقدس و اجرای بدون لمس سیاست (نه “منو پو” هیچ بوسیدن و هیچ تکان دادن دست).

“به ناچار همه این اقدامات احتیاطی در برابر بسیار دانه از کلیسا جشن مربوط به علم العبادات است که شامل بسیاری از خوانندگی, لمس کردن, خودبخودی, مجاورت, et cetera. پس چرا ما بود که مشتاق در مورد بازگشایی مذهبی ما به تجمعات مردم اگر ما را به جشن آنها را در چنین غیر طبیعی راه به هر حال ؟ اما پس از آن کمتر است که هنوز هم بهتر از هیچ چیز در همه,” اسقف گفت.

حتی پاپ فرانسیس گفت: دیوید را تشویق می کند کلیسای کاتولیک توجه به مشاوره اگر آنها می خواهند برای کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر. “مراقب باشید. Don’t cry پیروزی بیش از حد به زودی” پاپ گفت: در ژوئن 7.

DISINFECTION. Workers disinfect a Catholic church in Quezon City on May 19, 2020, as they prepare for the resumption of public Masses once coronavirus measures are eased. Photo by Angie de Silva/Rappler

ضد عفونی. کارگران ضد عفونی کردن یک کلیسای کاتولیک در شهرستان کسون در مارس 19 سال 2020 به آنها آماده شدن برای از سرگیری عمومی توده ها پس از coronavirus اقدامات کاسته. عکس انجی de Silva/Rappler

دیوید گفت: “شکی نیست که ما توده ها و دیگر جشن مربوط به علم العبادات هستند ‘ضروری برای سالم زندگی معنوی و روحانی. اما با توجه به خطرات مرتبط با تجمع جرم ما نه دنبال مشاوره به جای به خطر انداختن زندگی مردم و قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان.”

با توجه به اسقف چالش در حال حاضر برای کلیسای کاتولیک است که به کشف راه هایی که آنها می تواند استفاده از فن آوری و رسانه های اجتماعی تمایل به گله خود را.

وضع الهیات مایک Asis پرسید که Rappler اگر او آماده است تا به حضور فیزیکی توده هنگامی که محدودیت ها برداشته پاسخ داد: هیچ. “نه تا زمانی که یک واکسن در دسترس است. من دعا می کنم بیشتر شور و شوق آنلاین در حال حاضر.”

“کلیسا باید همیشه تسلیم به سیاست های دولت. علاوه بر این کلیسا است که هیچ متخصص در مسائل مربوط به سلامت” Asis توضیح داد. “مگر در مواردی که کلیسا خود را قابل اعتماد بهداشت عمومی افسران که می تواند به ترخیص کالا از گمرک به تحریم مربوط به علم العبادات, خدمات, آن را تنها می تواند تکیه رسمی عمومی جزمی.”

آزمون در مورد ما

گفتگو انتظار می رود که بیشتر گرما تا پس از 15 ژوئن هنگامی که Duterte اعلام جدید قرنطینه قوانین در فیلیپین.

فیلیپین می تواند در یادگیری یک یا دو چیز از ایالات متحده, که در آن آزادی مذهبی بحث در زمان COVID-19 در حال حاضر به دیوان عالی کشور.

در مه 29, ایالات متحده دیوان عالی کشور رای دادند 5-4 به رد درخواست کالیفرنیا کلیسا برای متوقف کردن دولت محدودیت در عبادت. به نیویورک تایمز گفت این بود که دادگاه عالی ایالات متحده “اولین تلاش برای تعادل بحران بهداشت عمومی در برابر قانون اساسی حفاظت از آزادی های مذهبی.”

در این مورد جنوب خلیج United Pentecostal Church چالش کشیده ایالتی کالیفرنیا دستورالعمل محدود کردن تعداد نمازگزاران به 25 درصد از یک محل را گنجایش و یا حداکثر تعداد 100 شرکت کننده.

قاضی جان رابرتز Jr, در یک concurring نظر گفت: کالیفرنیا سیاست “به نظر می رسد سازگار” با کشور خود قانون اساسی است.

رابرتز اشاره کرد که مشابه و یا حتی سختگیرانه تر اعمال محدودیت برای گردهمایی های سکولار مانند نگرانی های نمایش فیلم و سخنرانی که در آن – به عنوان در کلیساها – “گروه زیادی از مردم جمع آوری و در مجاورت نزدیک برای مدت زمان طولانی.”

او گفت: کالیفرنیا دستورالعمل های ملایم تر تنها به “حقانیت فعالیت های” مانند در حال اجرا فروشگاه های مواد غذایی و یا بانک ها “که در آن مردم نه در جمع گروه های زیادی باقی می ماند و نه در مجاورت نزدیک برای مدت طولانی است.”

رابرتز به استناد یک سال 1905 مورد جاکوبسن v ماساچوستمی گوید که قانون اساسی “اصولا بایست ‘ایمنی و سلامت مردم به لحاظ سیاسی پاسخگو مقامات آمریکا برای نگهبانی و محافظت می کند.'” یک مورد دیگر مارشال v ایالات متحدهتصمیم گرفت در سال 1974 آمده است که زمانی که مقامات دولت “‘متعهد به قانون در مناطق مملو از علمی و پزشکی ابهامات خود را’ عرض ‘باید به خصوص گسترده بود.'”

در حالی که دیوان عالی کشور رد کلیسا درخواست تجدید نظر لازم به ذکر است که رای گیری شده بود در 5-4 نشان میدهد که چگونه ستیز است.

عدالت برت Kavanaugh در نظر مخالف گفت: کالیفرنیا دستورالعمل “تبعیض مکان عبادت و به نفع مقایسه سکولار کسب و کار.” آن را تنها Kavanaugh یک بحث عدالت یک بار متهم به سوء رفتار جنسی که به قلم یک نظر مخالف در این مورد.

برای Kavanaugh این مشکل اساسی این است که “قابل مقایسه سکولار کسب و کار” مانند رستوران ها و سوپر مارکت ها نمی باشد به همان 25% محدودیت در مکان ،

“کلیسا به توافق پایبند توسط دولت قوانین است که به مقایسه سکولار کسب و کار. که می آفریند سوال مهم: ‘با فرض اینکه همه از همان اقدامات احتیاطی گرفته شده چرا کسی که می تواند با خیال راحت راه رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی راهرو اما نه پیو?'” خواسته Kavanaugh.

وضعیت بر روی زمین

این بیماری همه گیر کوروناویروس اما نیاز به دولت و جامعه نه تنها به بحث اما برای پرداختن به واقعیت های روی زمین است. تجربه سنگاپور و کره جنوبی که در آن عمده coronavirus خوشه های تشکیل شده از طریق مکان های عبادت نشان می دهد که رهبران کلیسا باید ادامه با بسیار احتیاط.

DEFIANT FAITH. Catholics celebrate First Friday Mass outside Quiapo Church on June 5, 2020, as only 10 persons are allowed to join Masses inside churches under general community quarantine. Photo by Rob Reyes/Rappler

مبارز ایمان است. کاتولیک جشن اولین جمعه توده خارج Quiapo کلیسا در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 به عنوان تنها 10 نفر مجاز به پیوستن به توده ها در داخل کلیساها تحت عمومی جامعه شده است. عکس راب ریس/Rappler

در سنگاپور یکی از اولین خوشه از coronavirus درگیر دو کلیساهای مسیحی. دولت سنگاپور از طریق تماس دقیق ردیابی تلاش های ردیابی چگونه coronavirus گسترش از یک بدون علامت زن و شوهر در یک کلیسای مسیحی به بیش از بیست نفر در دو مکان های دیگر.

با توجه به دولت coronavirus خوشه های تشکیل شده در زندگی کلیسا و ماموریت در سنگاپور پس از یک زن و شوهر که وارد از ووهان در چین در ژانویه 19, حضور یک سرویس کلیسا در همان روز. آنها به پایان رسید تا آلوده 6 نفر دیگر.

زنجیره ای از عفونت های ناشی از این زن و شوهر هر دو از 56 سال است که با توجه به سیاه شد بدون علامت “سکوت پخش” از COVID-19.

Coronavirus خوشه مربوط به زندگی کلیسا و ماموریت ها شامل یک سال جدید چینی در جمع خانواده در 25 ژانویه و دیگری کلیسای گریس Assembly of God – که در آن فعالیت ها برگزار شد از 29 ژانویه تا فوریه 9.

به لطف مونتاژ خدا خوشه یکی از بزرگترین در سنگاپور در اولین روز از COVID-19.

چگونه بسیاری از دیگر “سکوت پخش” مثل این زن و شوهر از ووهان می تواند به گسترش این بیماری در کلیساها است ؟ و اگر یک coronavirus خوشه ظهور در مکان های عبادت چگونه می تواند به دولت فیلیپین پیگیری این موارد با کمک تنها از logbooks دستی پر – امیدوارم با دستکاری توسط churchgoers?

به عنوان آن را به آرامی بازگشایی کسب و کار و همچنین خدمات کلیسا فیلیپین نیز باید یاد بگیرند که از کشورهایی مانند هند که تحمیل یک اتفاقی مستند تنها به استراحت آن را در همین راه اتفاقی از آنجا که اقتصاد آن در حال حاضر رنج می برند. (اطلاعات بیشتر از این پادکست توسط این اقتصاددان.)

مکان های عبادت در هند برای یک, در حال حاضر بازگشایی به عنوان کشور مستند کاسته است. در همان زمان, اما, موارد جدید COVID-19 در هند همچنان به افزایش ساخت آن کشور با 3 بیشترین تعداد عفونت های جدید در کنار ایالات متحده و برزیل است.

فیلیپین در حال حاضر می یابد خود را در همان قایق: این Duterte دولت کاسته آن coronavirus مستندات – حاشیه مترو مانیل به GCQ برای مثال – با وجود هشدار از دانشگاه فیلیپین (تا) کارشناسان که این تصمیم شد و زودرس است. در حالی که دولت آرام قوانین خود تا کارشناسان تخمین می زنند که coronavirus موارد در فیلیپین می تواند به عنوان بسیاری از 40,000 تا پایان ماه ژوئن است.

آیا این حق را برای از سرگیری خدمات کلیسا در یک زمینه که در آن دولت نمی تواند همیشه قابل اعتماد است ؟

فیلیپین و بقیه جهان را چنین سوالات آزار دهنده در این ماه آمده است.

5 اسقف کاتولیک واشنگتن در بیانیه ای در 22 مه ارائه شده خردمندترین پاسخ نه تنها به مغلوب ساختن پیشی جستن اما به بحث جهانی در مورد عبادت در زمان COVID-19.

“ما می خواهیم به شما اجازه می دانم که جشن های عمومی جرم به حالت تعلیق در آمد نه از ترس بلکه از ما عمیق ترین احترام به زندگی انسان و سلامت” اسقف از واشنگتن گفت. “در حالی که ما تمایل به مردم را به جرم به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است ما منتظر برنامه عمومی ما عبادت هنگامی که آن را بی خطر است و ما آماده برای انجام این کار است.”

چه در خطر است, گذشته از دفاع از آزادی مذهبی است و حفاظت از آسیب پذیرترین. آن را دشوار است متعادل عمل یک تعریف آزمون از دین در عصر coronavirus. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themesbuy instagram followers