DNC رئیس می گوید او نمی خواهد استعفا پس از آیووا انجمن هرج و مرج

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد استعفا در پی هرج و مرج در اطراف حزبی آیووا نتایج در اوایل این هفته.

پرز تاکید کرد که او “کاملا” ساخت که مورد توجه پس از فیلدینگ انتقاد از اعضای حزب خود او پس از botched حزبی روند. “نگاهی به سه سال گذشته است. کار من زمانی که من در آمد و شد برای بازسازی زیرساخت های ما برای پیروزی در انتخابات” پرز با سی ان ان گفت. “هنگامی که شما انجام دهید که گاهی اوقات شما را مجبور به تصمیم گیری های دشوار.”

یک دسته اسب سواران از مشکلات احاطه آیووا برای اولین بار-در-این-ملت رای از جمله موارد که در آن مردم تا به حال مشکل گرفتن از طریق یک خط تلفن پس از دموکراتیک مقامات تا به حال مشکلات با استفاده از یک ویژه برنامه برای گزارش نتایج. آیووا حزب دموکرات بود و مجبور به نگه داشتن در انتشار نتایج و در نهایت پس از بیش از روزهای بعد. سایه Inc., سازنده این نرم افزار دارای عذرخواهی فراوان برای بدبختی.

این سردرگمی باعث شده است تا هر دو سناتور. برنی ساندرز (D-Vt.) و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg که در سال 2020 نامزدها به اعلام پیروزی در انتخابات قبل از رفتن به نیوهمپشایر به مبارزات انتخاباتی.

در پی زد و خورد و برخی از دموکرات ها از جمله ریاست جمهوری امیدوار تشکر. Tulsi Gabbard (D-هاوایی) نامیده می شود برای پرز استعفای. “در نهایت این شکست رهبری و من فکر می کنم DNC صندلی تام پرز باید استعفا دهد,” او گفت: WMUR در روز یکشنبه.

آن را فقط Gabbard. کنگره سیاه پارلمانی رئیس Rep. مارسیا فاج (D-اوهایو) به عنوان به خوبی به عنوان مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.), ایلهان, Omar (D-Minn.), و Pramila Jayapal (D-شستشو.) باید گفت که پرز باید پاسخگو باشند.

اما پرز مقابله در سی ان ان مصاحبه ای که دموکرات “شده اند برنده” انتخابات است.

Epoch Times Photo
آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت صحبت می کند در طول آیووا دموکراتیک حزب آزادی و عدالت جشن در Des Moines, آیووا, on Nov. 1, 2019. (Nati بیلبائو/عکس از آسوشیتدپرس)

“این است آنچه در آن است در مورد. من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای مردم را گسترده تر گام به عقب در حال حاضر,” او گفت:.

در ضمن پرز به نام برای recanvass آیوا نتایج است که یک گام در زیر یک دادگاه دستور بازشماری آرا. اما پرز سوال که آیا دولت استفاده می کند که نماینده سیستم باید اولین توقف در روند دموکراتیک برای انتخاب یک نامزد ریاست جمهوری.

“خوب است که این گفتگو که کاملا اتفاق می افتد پس از این چرخه انتخابات و پس از انتخابات گذشته چرخه ما در حال گفتگو در مورد دو چیزهای واقعا مهم: فوق العاده نماینده اصلاحات و اولیه حزبی مسئله ای است که ما در حال بحث در حال حاضر” او گفت: این شبکه است. “و که رفتن به اتفاق می افتد دوباره.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی در این دولت در اوایل این هفته و به دنبال برجسته کردن وضعیت فاجعه آمیز که بر سر رهبران دموکرات. در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مبارزه برای آیووا برای اولین بار-در-این-ملت وضعیت تا زمانی که او در دفتر.

“از حزب دموکرات داده است تا در شمارش آرا در آیووا. به نظر می رسد مانند آن را تمام کردم کامپیوتر ‘سرخ شده.’ هیچ کس نمی داند که چه کسی برنده واقعی است … آنها را از دست داده و میلیون ها & میلیون ها دلار برای همه چیز. اما من آیووا برنده بزرگ!” او در توییتر نوشت.

با 99 درصد آرا شمارش Buttigieg آگهی ساندرز توسط کسری از یک درصد است. شهردار سابق اتحاد 564 هيئت دولت معادل به ساندرز 562. سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) در مقام سوم قرار گرفت با 387 و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به حال 341—خوب به اندازه کافی برای جایگاه چهارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de