جوکوویچ می گوید تنیس ‘سه’ طرح برای کمک به پایین ترین رتبه بازیکنان

BIG THREE. (from left to right) Novak Djokovic, Rafael Nadal and Roger Federer organize a plan to help lower-ranked players. Photo by Matthew Stockman/Getty Images/AFP

سه بزرگ. (از چپ به راست) نواک جوکوویچ رافائل نادال و راجر فدرر سازماندهی یک برنامه برای کمک به کاهش-رتبه بازیکنان. Photo by Matthew استاکمن/گتی ایماژ/AFP

فرانسه – نواک جوکوویچ گفت: در روز شنبه, مارس 18 که او راجر فدرر و رافائل نادال در حال سازماندهی برای کمک به بازیکنان مبارزه با فلج در این بازی با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

“من صحبت کرد به راجر و رافا چند روز پیش” شماره 1 جهانی گفت: در یک Instagram چت با دوست و رقیب استن Wawrinka در روز شنبه.

“ما تا به حال یک گفتگو در مورد آینده نزدیک تنیس آنچه قرار است رخ دهد چگونه ما می تواند کمک و چگونه ما می تواند کمک کند به خصوص کاهش-رتبه بازیکنان که در حال بدیهی است که تلاش بیشتر است.”

“اکثر بازیکنان که رتبه بین 200 تا 250 نفر در جهان و 700th یا 1000 هفتم ندارد فدراسیون پشتیبانی نمی کند باید حامیان مالی. آنها به طور کامل مستقل و سمت چپ به تنهایی.”

“بچه ها که رتبه بین 200-250 به خصوص به 700…به فکر ترک تنیس در حال حاضر.”

او گفت: بازیکنان ATP و چهار گراند اسلم “را همه با هم و به کمک یک بازیکن صندوق امداد که ATP توزیع خواهد شد.”

“به نظر می رسد امیدوارم که وجود خواهد چیزی بین 3 میلیون دلار (2.75 میلیون یورو) و 4.5 میلیون دلار است که به توزیع” او برآورد شده است.

جوکوویچ گفت: پول نقد می تواند از پول جایزه برای پایان فصل تور جهانی نهایی یا نهایی جایزه استخر برای بازیکنان بالا است.

آینده تنیس’

“شاید اگر ما نمی هر گونه مسابقات این فصل ما می توانیم یک درصد خاصی از ما پول جایزه شکل استرالیا در ماه ژانویه,” او گفت:.

“این بچه ها هستند که ریشه های چمن تنیس. آینده تنیس. ما باید به آنها نشان می دهد آنها هنوز هم می تواند با تکیه بر حمایت از بالا و بچه ها.”

با توجه به گزارش در تنیس رسانه جوکوویچ به عنوان رئیس جمهور ATP بازیکنان شورای, که همچنین شامل فدرر و نادال پیشنهاد به کاربرانی که بازیکنان در 100 صفحه به صورت مجرد و بالای 20 در دو برابر کمک با توجه به رتبه بندی خود را.

پیشنهاد مقیاس اجرا می شود از $30,000 به بالا-پنج بازیکن به $5,000 برای کسانی که بین 51 و 100.

که افزایش حدود 1 میلیون و ATP را مشابه سهم.

روز جمعه ATP رئیس Andrea Gaudenzi تکرار تماس برای وحدت در تور سایت.

“ما بچه ها در خانه هستند بدیهی است که قادر به بازی قادر به کسب پول و مالی مبارزه, بنابراین ما سعی خواهد کرد برای کمک به,” او گفت:, و اضافه کرد که ATP با مشکل روبرو نمی دانستند چگونه این بحران را در گذشته و چه مقدار از درآمد حاصل از آن را از دست خواهد داد.”

“من کاملا لمس توسط بازیکنان برتر که برتر از نام های بزرگ ابراز تمایل خود را برای کمک به کاهش-رتبه بازیکنان و قرار دادن آن دسته از بازیکنان برای اولین بار.”

“ما همچنین صحبت کردن با گراند اسلم در مورد آن. آنها ممکن است بخواهید برای عضویت در تلاش است. من فکر می کنم این امر می تواند یک پیام بزرگ برای این ورزش است.”

تنیس جهان شده است در یک وقفه از آغاز ماه مارس و نمی خواهد سر تا اواسط جولای در اولین پس از به تعویق افتادن Roland Garros و لغو ویمبلدون – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im