ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه به تازگی به رد درخواست دستور مقدماتی از Baltimore-منطقه مسیحی که تحت پیگرد ایالت مریلند پس از مقامات دولتی محروم از مدرسه از بودجه کوپن برنامه.

در حکم ثبت شده در Jan. 21 ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه استفانی گالاگر تصمیم گرفت که بتل مسیحی آکادمی نمی تواند اجازه می دهد دانش آموزان برای ادامه حضور در بتل با کوپن در حالی که در انتظار یک قضاوت نهایی. گالاگر گفت که کلیسا-اجرای مدرسه تا به حال ثابت نشده دولت تبعیض در برابر اعتقادات مذهبی به عنوان متهم در طرح دعوی در دادگاه.

“بتل نیست ثابت, با حال, ضبط, است که تصمیم گیری ساخته شده بود ‘تنها’ بر اساس آن هویت مذهبی” گالاگر نوشت.

بتل حذف شد از مریلند گسترش گزینه ها و فرصت هایی برای دانش آموزان امروز (BOOST) برنامه که پرداخت شهریه برای دانش آموزان کم درآمد برای حضور در مدارس خصوصی. تحت قانون دولت مدارس مجاز به شرکت در افزایش اگر آنها تبعیض در فرآیند پذیرش بر اساس گرایش جنسی در میان بسیاری از چیزهای دیگر.

زمانی که یک دولت هیئت مشورتی بررسی بتل کتاب و کشف آن را می پرسد دانش آموزان به چین با کتاب مقدس و اعتقادات از جمله ازدواج است “میثاق بین یک مرد و یک زن” و این که خدا اختصاص جنسیتی به هر فرد در هنگام تولد از آن مشخص شد که بتل بود واجد شرایط برای افزایش. این هیئت همچنین خواسته مدرسه به پرداخت بیش از $100,000 کوپن پول آن را دریافت کرده بود در سال های قبل.

به نمایندگی از حزب محافظه کار حمایت اتحاد گروه دفاع از آزادی (ADF), Bethel, آورد طرح دعوی در دادگاه در برابر مریلند در سال 2018 با این استدلال که تنها دلیل هیئت مشورتی صلاحیت بتل از تقویت شد مدرسه اعتقادات در ازدواج و بیولوژیکی جنسی به جای آن پذیرش سیاست.

“بتل نیست و نمی خواهد انکار متقاضی پذیرش بر اساس گرایش جنسی از متقاضی” ADF نوشت: در شکایت و اضافه کرد که بتل ممنوع همه بستری دانش آموزان صرف نظر از جهت گیری جنسی خود را از درگیر شدن در هر گونه رفتار جنسی.

وزارت دادگستری ایالات متحده مداخله در ماه نوامبر گذشته در حمایت از بتل و گفت که ایالت مریلند را نقض کرده است و اولین مدرسه متمم حقوق مربوط به آزادی بیان و آزادی مذهبی. “دولت ممکن است تلاش برای تنظیم اعتقادات مذهبی وادار اعتقادات مذهبی و یا تنبیه کردن اعتقادات مذهبی” بخش حرکت (pdf) گفت.

این اداره گفت: به حمایت خود از بتل سازگار با دیوان عالی ایالات متحده حکم در Trinity Lutheran Church of Columbia v. Comer در سال 2017. Trinity Lutheran Church, که در عمل مجوز مهد کودک در میسوری رد شد زمانی که آن را تلاش برای درخواست تجهیزات زمین بازی گرانت تنها به خاطر این نهاد با هویت دینی. دیوان عالی کشور حکم به نفع تثلیث بیان کرد که خروج از کلیسا و یا هر گونه دیگر ایمان مبتنی بر سازمان از “در غیر این صورت خنثی و سکولار کمک برنامه” نقض متمم اول قانون اساسی را تضمین ورزش از دین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de