نظم زن بازداشت شده توسط خاموش وظیفه پلیس در آلاباما خارج شده و, پلیس می گویند

یک زن ناشناس بود به زور دستگیر کردن وظیفه پلیس در آلاباما خارج شده در مارس 5, و چهره به اتهامات متعدد پلیس می گویند.

در یک فیلم ویدئویی از گردش در اینترنت خاموش وظیفه افسر پلیس به نظر می رسد تلاش برای بازداشت او دیده می شود استدلال با او. افسر بود کار یک کار فوق العاده به عنوان یک گارد امنیتی در داخل و خارج در Roebuck علا.

یک بیانیه ویدئویی توسط بیرمنگام اداره پلیس نشان داد که زن شروع به فریاد و فحاشی در مشتریان و کارکنان زمانی که او خواسته شده بود که به پوشیدن ماسک.

پلیس گفت: این زن خواسته بود به ترک فروشگاه اما او خودداری کرد. زمانی که افسر نقل مکان کرد و به بازداشت او مقاومت او را که منجر به استفاده از روش های حذف بخش گفت.

هر چند این ویدئو نشان می دهد که زن در سقوط به زمین, به گفته پلیس او آسیبی نرساند. پس از آن فیلم های ارسال شده به Facebook نشان می دهد زن با ظاهری هیچ صدمات. او همچنین حاضر به ارزیابی پزشکی بخش گفت.

زن متهم شده است با رفتار آشوبگرانه مقاومت در دستگیری سوم-درجه جنایی خاطی در اختیار داشتن ماری جوانا و در اختیار داشتن غیرقانونی مواد تحت کنترل این گروه گفت: در این ویدئو.

آن روشن نیست اگر او را زندانی و یا اگر او تا به نمایندگی.

یک شاهد عینی که نوشته شده ویدئوها از حادثه به Facebook گفت: در نظرات زیر پست که زن خواسته شده بود برای قرار دادن بر روی یک ماسک توسط یک کارمند فروشگاه و خودداری از لعن کردن کارمند پس از او خواسته شده بود که به ترک.

او گفت که این افسر مداخله بعد.

اگر کارکنان در خارج ملزم به پوشیدن ماسک صورت مشتریان تنها تشویق به انجام این کار با توجه به وب سایت این شرکت.

شهر بیرمنگام نهاد صورت-پوشش فرمان (pdf) موثر مارس 1, نیاز به هر کسی که “تعامل با افرادی که بخشی از خانواده خود” خود را برای پوشش بینی و دهان. این مجازات جریمه نقدی از 500 دلار یا 30 روز در زندان اما پلیس گفت که آنها به سادگی امیدوار به آموزش مردم است.

سی ان ان سیم و Epoch Times کارکنان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de