دستمال مرطوب ضد عفونی کنفرانس تلفنی: وال استریت برندگان

نیویورک (AP) — اقامت در داخل خانه و تمیز بماند. که آنچه در وال استریت است که شرط بندی مردم در سراسر جهان را انجام داده همه نگرانی در مورد گسترش ویروس.

به عنوان سهام در بازارهای بین المللی در نگرانی در مورد چقدر COVID-19 خواهد ضرر مردم و آهسته اقتصاد جهانی بیش از یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها شده است با این وجود افزایش به اوج جدید. آنها عبور طیف وسیعی از صنایع اما در هر یک از آنها سرمایه گذاران دیدن یک شانس برای پول کردن نگرانی در مورد ویروس.

Clorox نزدیک به تمام زمان بالا پس از پریدن دوشنبه میان انتظارات که خانه ها و بیمارستان ها استفاده خواهد شد بیشتر از آن دستمال مرطوب ضد عفونی کننده ، زوم ارتباطات تصویری است که اجازه می دهد مردم انجام جلسات آنلاین به جای در فرد رسید و نزدیک به 40 درصد در پنج هفته بر این باور است که مردم می خواهید برای جلوگیری از گرفتن در سرفه محدوده. یک میزبان از واکسن سازان شات بالاتر در امیدوار است که آنها ممکن است آمده تا با چیزی است که به جای اسب و گله ویروس جدید.

در برخی موارد تحلیلگران می گویند که این حرکت بیش از حد. کارشناسان پزشکی هنوز هم نمی توانم بگویم تا چه حد و چگونه به سرعت این ویروس گسترش یافته است. به سرعت در حال افزایش تعداد موارد خارج از شیوع ویروسی مرکز در چین فرستاده S&P 500 در روز دوشنبه به بدترین حالت آن روز در بیش از دو سال است. شاخص پایین حدود 3.1 درصد از Jan. 17 زمانی که بازار مجموعه جدید بالا قبل از نگرانی در مورد ویروس شروع به اوج.

واکسن سازان به خصوص نظری شرط چون هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها می آیند تا با چیزی. اما نگه داشتن وال استریت از دنبال بالقوه برندگان. در اینجا نگاهی به چند:

— (برخی از) شرکت های بهداشت

به عنوان یک گروه مراقبت های بهداشتی سهام S&P 500 به پایین تر از شاخص پس Jan. 17, 4.4% در مقابل 3.1%. اما Gilead Sciences است outlier تا 15.8 درصد بیش همان زمان. این شرکت در حال کار بر روی یک درمان برای ویروس جدید به نام Remdesivir هر چند آن تأیید نشده است در هر نقطه در سطح جهانی برای استفاده از.

تبلیغات

چند دیگر کوچکتر واکسن سازان شات و حتی بالاتر بیش از مدت مشابه در شبیه امیدوار است. Novavax که $258 میلیون ارزش بازار حدود یک چهارم از 1 ٪ از جلعاد اندازه است تا 42% پس Jan. 17.

— شرکت هایی که کمک به مردم در محل کار و یا در خانه بمانند

زوم تصویری ارتباطات سهام لمس $110 در روز دوشنبه و تجارت به سطح آن رسیده و فقط یک بار پس از آن سهام شروع به تجارت در بهار گذشته. این شرکت گفت: این دیدن بیشتر کسب و کار از مشتریان که مایل به ملاقات آنلاین.

زوم مدیر عامل اریک یوان رفت و در CNBC در اوایل این ماه به می گویند که “هر کس تماس با ما” و استفاده شده است در سطح رکورد. استفن تحلیلگر Ryan MacWilliams می گوید: افزایش زوم سهام است که در واقع به احتمال زیاد با توجه به اینکه “یک بازی در” شیوع ویروس. نشست بینش گروه تحلیلگر Jonathan Kees هر چند اخطار می دهد که هر شرکت بهره مند می بیند از این ویروس خواهد بود “افزایشی.”

جریان خدمات ویدئویی نیز می تواند ذینفع به عنوان نگاه مردم به دور ماندن از جمعیت. Netflix است که تا 8.5% پس Jan. 17 و دیگر جریان ویدئو شرکت ها می تواند به نفع “از حتی فکر COVID-19 بسیار کمتر واقعی آن ورود و هیچ گونه محدودیت است که آن را آشر می گوید:” تحلیلگر Forrester جیمز McQuivey. او به نام این ویروس “خفیف accelerant” برای چنین digital entertainment services.

— کارگران معدن طلا

زمانی که ترس آوردن بازارهای سرمایه گذاران اغلب اجرا نسبت به طلا در یک نبوت خود انجام است. این فلز دارای شهرت برای برگزاری پر سر و صدا در طول زمان افزایش می دهد که تقاضا برای آن فقط هنگامی که چنین شرایطی رخ می دهد. طلا روز دوشنبه شروع به پریدن کرد و دوباره برای رسیدن به هفت سال ، که به نوبه خود کمک کرده خرک سهام معدن طلا بالاتر و Newmont Mining اضافه کرده است نزدیک به 16 درصد از ژان. 17.

— شرکت هایی که پرداخت سود سهام

تنها دو نفر از 11 بخش است که شاخص S&P 500 شاخص بالاتر از ژان. 17: آب و برق و املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست که هر دو باید با صعود بیش از 4 درصد. نه به این دلیل که ویروس را به هر کسی که خرید برق بیشتر و یا ساختمان های اداری اما از آنجا که این نوع از شرکت ها سالم پرداخت سود سهام در زمانی که بازده اوراق قرضه در حال غوطه وری.

سرمایه گذاران شده اند عجله برای خرید اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده همراه با طلا در جستجوی خود را برای ایمنی. زمانی که اوراق قرضه به افزایش قیمت آن عملکرد می افتد و 10 ساله خزانه داری را به عملکرد غرق شده به 1.36% از حدود 1.90 ٪ در آغاز سال است. چنین ناچیز بازده را 3 درصد بازده سود سهام پرداخت می شود به طور متوسط توسط ابزار و یا املاک و مستغلات سهام جذاب تر به سرمایه گذاران به دنبال درآمد. ___

AP کسب و کار نویسنده تالی Arbel کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im