حروف الفبا. تصویر پس زمینه از ویکیپدیا توسط نویسنده Jijithecat

جزئیات آن محاسبات ابری و یوتیوب درآمد برای اولین بار حروف الفبا گزارش داد که سود افزایش 19 ٪ از یک سال پیش در این سه ماهه به حدود 10.7 میلیارد دلار به عنوان درآمد افزایش 17 ٪ به $46 میلیارد دلار است.

الفبا و گوگل مدیر اجرایی سوندار پیچای تبلیغ یوتیوب به عنوان یک درآمد star در این شرکت با درآمد تبلیغ رسیدن به 15 میلیارد دلار در سال گذشته افزایش حدود 36% از سال 2018 است.

موسیقی یوتیوب و تلویزیون حق بیمه خدمات در حال حاضر بیش از 20 میلیون پرداخت مشترکین با توجه به پیچای.

با وجود اطمینان توسط مدیران است که حروف الفبا را می بیند مقدار زیادی از پول-ساخت بالقوه پیش رو و در حال سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در بلند مدت روند الفبا سهام تضعیف بیش از 4 درصد در بازار پس از معاملات است که به دنبال انتشار این ارقام درآمد.

کالیفرنیا فن آوری های غول پیکر که غالب آنلاین جستجو می کند و آندروید سیستم عامل تلفن همراه است که کار خود را به کاهش وابستگی به دیجیتال تبلیغاتی که ارائه می شود بیشتر از آن پول نقد است.

“سرمایه گذاری ما در علوم کامپیوتر از جمله هوش مصنوعی, محیط, محاسبات و محاسبات ابری ارائه یک پایگاه قوی برای ادامه رشد و فرصت های جدید در سراسر الفبا” گفت: پیچای.

این شرکت گفت: آن خدمات محاسبات ابری زمان در $2.6 میلیارد دلار درآمد در طول دوره 3 ماه تا بیش از 50 درصد و نزدیک به 9 میلیارد دلار در سال.

رئیس امور مالی اموزش Porat گفت الفبا خواهد ramp-up استخدام این سال است. بسیاری از خواهد شد که مهندسی استعداد آن ابر را بدست آورد که در رقابت با ابر بازار-رهبران آمازون و مایکروسافت.

“ما در حال تکیه به سرمایه گذاری برای دراز مدت رشد” Porat گفت.

“است که یک اصل کلیدی در اینجا و در ادامه به بود.”

تبلیغات گوگل در زمان در اکثر درآمد در $38 میلیارد دلار در سه ماهه و بیش از 80 درصد از درآمد سالانه $162 میلیارد.

Colin Sebastian یک تحلیلگر در بیرد گفت: درآمد گزارش نشان داد: “کاهش” در رشد گوگل که ممکن است با توجه به تاثیر کمتری در خرید تعطیلات روز.

برجسته YouTube

با وجود این که سباستین گفت که او می بیند “بدون تغییر به ما مثبت در دراز مدت پایان نامه” به صورت حروف الفبا.

تحلیلگر نیکول پرین در eMarketer گفت: نتایج برجسته کردن اهمیت یوتیوب با فرمت های تصویری که حروف الفبا به حال تا به حال افشا اطلاعات مالی.

“این چیزی است که سرمایه گذاران به دنبال داشته شده است اما این اطلاعات نیز باید به تبلیغ اطلاعات ارزشمند در مورد اهمیت یوتیوب به عنوان یک دیجیتال, آگهی خودرو” پرین گفت.

“یوتیوب در حال رشد است به شدت با توجه به این گزارش و درآمد بالا که در آن eMarketer تا به حال به فکر آنها بودند.”

الفبا “دیگر شرط” که شامل Waymo خودروهای علوم زندگی و هواپیماهای بدون سرنشین تحویل گرفت در $172 میلیون دلار درآمد در سه ماه آخر سال سال, پایان دادن به 12 ماه با یک عامل از دست دادن.

نتایج آمده با شرکت در مواجهه با فشار شدید در سراسر جهان بیش از آن تسلط اکوسیستم آنلاین.

آن نیز شده است در مرکز اختلاف بر سر سیاست های مالیاتی برای شرکت های چند ملیتی. جهانی مذاکره کنندگان به دنبال یک پیمان جدید در مورد چگونگی مالیات دیجیتال عملیات پوشا جهان است.

“این چیزی است که ما همیشه نیاز به یک نگاه” پیچای گفت: در یک درآمد تماس با سرمایه گذاران و دیگران وقتی پرسید که چگونه نظارتی و یا مالیات حرکت می کند می تواند بر الفبای خط پایین.

“ما درگیر در این مسائل است و ما پیش بینی و ساختاری کار بر روی آنها را در اوایل.”

هندی-متولد پیچای که به گفته مدیر عامل شرکت گوگل ارتقا یافت در سال گذشته به همان نقش در الفبای. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im