تمایز بین حقایق و شایعات: ساعت مودی به بنارس مردم از طریق VC

دهلی نو: ادعا که اجتماعی فاصله و ماندن در خانه هستند و اقدامات موثر در برابر COVID-19 گسترش نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه خواسته مردم به تمایز بین حقایق و شایعات در مورد کوروناویروس و نگهداری می شود که هر دو مرکز و ایالات متحده در دولت در حال انجام اقدامات در برابر ویروس با بیشترین حساسیت به عنوان او تصریح کرد درخواست تجدید نظر خود را به صورت اجتماعی فاصله و ماندن در خانه.

خطاب به مردم از مجلس خود را به حوزه بنارس از طریق ویدئو کنفرانس آقای مودی ابراز تاسف کرد که او نمی تواند با مردم در یک زمان مثل این اما مطمئن باشید که او به طور منظم به روز رسانی در مورد مجلس خود را به حوزه. او همچنین گفت: این شرکت از افراد در طول ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’ به ترویج اجتماعی فاصله یکشنبه گذشته تا به حال چپ جهان را شگفت زده کرد و تشکر از همه کسانی که ابراز حمایت از کسانی که درگیر در مراقبت از تاج بیماران.

شروع تعامل خود را با ارائه تسلیت به خانواده کشته شدگان در حمله تروریستی در gurudwara در کابل در افغانستان آقای مودی همچنین خواست مردم در این مناسبت فرخنده از شروع Chaitra آزاد بودن از نفس مبتنی.

یادآوری چگونه مهابهاراتا جنگ برنده شد در 18 روز و چگونه لرد کریشنا بود charioteer از آرجون از طرف برنده آقای مودی گفت: 21 روز مستند را ببینید در هند تلاش در برابر coronavirus نمایش نتایج مثبت 130 کرور سرخپوستان در حال حاضر charioteers.

توجه به بهداشت حرفه ای کسانی که مشغول به کار در بخش بهداشت و درمان و صنعت حمل و نقل هوایی و اولین پاسخ که در مواجهه بیمار-درمان خود را به دلیل مجاورت با افراد آلوده آقای مودی گفت: کسانی که در کت سفید هستند مثل خدا که در حال کمک به دیگران در حالی که نگه داشتن زندگی خود را در خطر است.

او گفت که او خود نوشت: به کسانی که در ووهان عملیات امداد و نجات و قدردانی از همه زنان خدمه هواپیمایی که آورده سرخپوستان در زمانی که محدودیت هایی که اعمال شده در سراسر جهان است. او همچنین اطلاع داد که در حال حاضر هیچ واکسن در برابر ویروس ساخته شده است اما دانشمندان در سراسر جهان و همچنین در هند مشغول به کار هستند در این زمینه.

“من درخواست تجدید نظر به همه شهروندان است که اگر شما متوجه هر گونه حادثه که در آن حرفه ای مانند پزشکان و پرستاران بیمار-درمان شود و سپس با احتیاط آنها را و آنها را درک کنند” گفت: ساعت مودی و اضافه شده است که گفته شده است برای اقدام علیه هر کسی که درگیر در این حوادث.

درخواست مردم برای توجه به شایعات در مورد رژیم غذایی خاص و یا یک مراسم و یا درجه حرارت بالا می تواند حاوی ویروس گسترش آقای مودی گفت که این ویروس نمی تبعیض علیه هر کسی که آیا غنی یا فقیر و یا هر نوع از خانواده و یا حتی کسانی که به طور منظم ورزش, بنابراین, اجتماعی فاصله یکی f موثر ترین راه برای مبارزه با آن است.

نخست وزیر همچنین از مردم خواست تا مراقبت از فقرا و خانواده های نیازمند در زمان ناامیدی و خواسته مردم را به مراقبت از حداقل نه خانواده برای 21 روز بعد که او گفت: خواهد بود که بزرگترین ارائه شده در طول این آزاد بودن از نفس مبتنی. او همچنین خواسته مردم را به مراقبت از حیوانات و پرندگان.

“اگر من به شما بگویم که همه چیز درست است, پس از آن من خواهد بود خیانت به خودم هم…اما من می توانم به شما اطمینان دهم که مرکز و دولت در حال انجام اقدامات در برابر کورونا ویروس با بیشترین حساسیت….این مشکلات که شما رو فقط برای 21 روز اما هیچ کس حتی می توانید حدس بزنید تاثیر این (COVID19) مشکل اگر موجود نیست گفت: “ساعت به عنوان او تصریح کرد درخواست تجدید نظر خود را از اجتماعی فاصله در ماندن در خانه.

اشاره کرد که می تواند وجود داشته باشد برخی از لغزش و اشتباه در جایی آقای مودی خواست مردم برای حفظ و برجسته آنها را به عنوان آن را نمی خوب به تلاش در برابر ویروس.

“وجود دارد می تواند دلایل بسیاری برای گسترش ناامیدی اما زندگی در می رود از طریق امید و اعتماد” گفت: ساعت درخواست مردم برای تشویق به اولین پاسخ دهندگان اداره و بیمارستان و رسانه ها و پلیس که در حال کار برای مبارزه با این ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de