اسهال می تواند اولین علامت CCP ویروس: مطالعه

برخی از بیماران مبتلا به CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus می تواند تجربه علائم گوارشی از جمله اسهال و خود را به عنوان اولین نشانه های یک مطالعه جدید نشان می دهد.

مطالعه (pdf) منتشر شده 30 مارس در American Journal of Gastroenterology بررسی بیماران مبتلا به “کم شدت بیماری” که نمایش داده می شود علائم گوارشی و متوجه شد که برخی تنها بعد از توسعه علائم تنفسی یا تب و یا نه در همه.

“در برخی از موارد علائم گوارشی به ویژه اسهال می تواند اولیه ارائه COVID-19 و ممکن است تنها بعد و یا هرگز حاضر با علائم تنفسی یا تب” محققان نوشت.

“اگر چه COVID-19 اغلب با علائم تنفسی مانند سرفه و تنگی نفس شواهدی وجود دارد که این بیماری همچنین می توانید در حال حاضر با غیر علائم تنفسی مهمترین علائم گوارشی مانند اسهال و کاهش اشتها و تهوع.”

آنها اشاره کرد که این یافته ها مهم هستند به عنوان کسانی که آلوده اما نه ارائه کتاب درسی علائم ویروس ممکن است تشخیص داده نشده باقی می ماند. آنها همچنین ممکن است ندانسته انتقال ویروس به دیگران محققان گفتند.

کارشناسان بهداشت می گویند که CCP ویروس علائم شامل سرفه خشک و تنگی نفس و تب و که می تواند منجر به ذات الریه به ویژه در افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط.

نویسندگان گفت: ظهور علائم گوارشی در کسانی که ممکن است در تماس با CCP ویروس-بیمار مثبت “باید حداقل در نظر گرفتن سریع این بیماری است.”

عدم به رسمیت شناختن این بیماران در مراحل اولیه ممکن است منجر به ناخواسته گسترش این بیماری است.

مطالعه و تحليل علائم 206 بيمار مبتلا به موارد خفیف از CCP ویروس در اتحادیه بیمارستان Tongji کالج پزشکی در ووهان. از 117 بیماران با علائم گوارشی حدود 67 (58 درصد) را تجربه اسهال و 13 (19.4 درصد) از این بود اسهال خود را به عنوان اولین علامت CCP ویروس.

بیماران باقی مانده توسعه اسهال در 10 روز اول پس از شروع علائم تنفسی محققان اشاره کرد و اضافه کرد که به طور متوسط در بیماران با تجربه علامت برای حدود پنج روز است.

“COVID-19 است و نه فقط یک سرفه” دکتر برنان اشپیگل co-نویسنده این مقاله گفت: امروز. “البته ما بسیار متمرکز در ریه ها به دلیل این که چه چیزی می تواند باعث شود مردم به مرگ است. اما این ویروس اگر آن را به بزاق خود را و شما را فرو برد آن را پس از آن می توانید وارد سیستم روده.”

“من نمی خواهم مردم را به وحشت و فکر می کنم, آه خدای من, من تا به حال برخی از مدفوع شل بنابراین من باید COVID-19.’ احتمالا نه,” او اضافه شده است. “من می خواهم بگویم این است: اگر شما جدید شروع اسهال—شما تا به حال قبل از آن و در حال حاضر همه ناگهانی شما باید جدید اسهال—و شما یک تب است که باید چیزی باعث می شود که شما به دکتر خود تماس بگیرید به هر حال آیا ما در یک بیماری همه گیر است یا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im