دایان پرتاب آزاد قرار داده CSU نورتریج گذشته UC ریورساید 61-59

نورتریج کالیفرنیا. (AP) — لامینه دایان غرق یک جفت از پرتاب آزاد در ثانیه های پایانی برای قرار دادن CSU نورتریج گذشته UC ریورساید 61-59 در شب شنبه.

بازی گره خورده بود 59-تمام زمانی که دایان به خود جلب کرد ناپاک و رفت به خط با چهار ثانیه به سمت چپ. او خشک هر دو پرتاب آزاد به Matadors (10-15, 5-4 بزرگ غرب کنفرانس) لبه. UCR را خیبر Kabellis از دست رفته 3-اشاره گر را در انتهای دیگر به عنوان زمان منقضی شده است.

دایان به پایان رسید و با 12 امتیاز و 15 ریباند برای Matadors. ترل گومز, تا به حال 17 امتیاز و لنس کلمن دوم اضافه شده 14 امتیاز. جارد Pearre تا به حال هفت ریباند.

Callum McRae تا به حال 17 امتیاز و شش ریباند و پنج پاس گل برای Highlanders (14-11, 4-5). Arinze Chidom اضافه شده 11 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. Kabellis تا به حال هشت ریباند.

این Matadors بهبود به 2-0 برابر Highlanders در این فصل است. Cal State سمنان را شکست داد UC ریورساید 80-68 در Jan. 16. Cal State Northridge نقش Cal Poly در خانه در روز پنج شنبه. UC ریورساید چهره UC ایروین در خانه در روز چهارشنبه.

___

برای اطلاعات بیشتر AP college basketball پوشش: https://apnews.com/Collegebasketball و http://twitter.com/AP_Top25

___

این بود که تولید شده توسط خودکار بینش http://www.automatedinsights.com/ap با استفاده از داده ها از آمار LLC https://www.stats.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de